Jump to content

Pravilna ishrana / zdravlje / gojaznost


Face Of Melinda

Recommended Posts

upravo su mi ideje sta da kuvam problem :D jos kad bi neko znao neko provereno mesto koje nije bogu iza nogu da mi posalje na pp... :D

 

Vidim ja da si tebi i meni potrebne iste stvari :da:

 

Pekara, a sada i nutricionista. Želim da skinem 5-7kg, ali na neki jedva primjetan način, ako je to ikako moguće :) Zbog toga mi je potreban savjetnik. Nemam problema sa kuvanjem, sve ću da spremam, samo moram znati šta treba unijeti a šta izbaciti. 'aj ako nađeš, pliz, forwarduj broj. Tražih na netu ovu Maju, ali nešto nisam mogla naći broj. Negdje sam pročitala da radi kao savjetnik za trte-vrte u Lepoti&Zdravlje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

увек се обрадујем чамуги у балет 'аљинчету.

 

али ти буди оригинална.

 

Vazi, u krajnjem slucaju, lako ces ga ti ofarbati. :)

 

 

Kokopeli, Double Fire, moj zajeb, nije AstalAs nego AstalOs, evo vam google rezultat: http://www.studioastalos.co.yu/

 

Ali, sada sam se setila jos necega, zakazuje tipa MESEC unapred. Smor, mnogo je zauzeta, zaboga.

 

edit: kakve bradavice, lele... ahahaha a tek sajt sto je ocajan! hahhaha hahahhaha leptiricu, sarenicu, dodji k meni aaaamo...

Edited by toy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Body Pump - najbolja stvar na koju sam do sad išla. Ako imate mogućnosti probajte. Ne zahteva kondiciju nego izdrzljive mišiće. Radi se pola stojeći (vežbe za ruke, noge, donji deo leđa i zadnjicu) a onda u ležećem položaju za noge i stomak, leđa... Osnova tog treninga su tegovi ali mi smo ih koristili samo za biceps i ramena, možda će biti više sledeći put.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam debela, samo želim da smršam.

 

Recenica bez logike.

Da se ne smatrash debelom ne bi htela da smrshash :mhihi:

 

Samo postoje razni nivoi debljine, nekom je to 50, nekom 60 a nekom ni 120kg nije debelo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kofein je keva za mrsavljenje, ja pocela da pijem kafu nit jedem nit sam gladna a za mesec dana udjoh u pantalone koje nisam mogla od prosle godine da zakopcam :D

.... i onda kad krenes "normalno" da jedes svu tu kilazu vratis... Jedi normalno, treniraj. Ako neces da vezbas onda i treba da budes debela, bez uvrede ali ne moze sve na tacnu. :pivopije:

Edited by enclave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti trikovi za mršavljenje poput kofeina koji ubija osjećaj gladi,izbjegavanja hrane naveče i slične egzibicije su katastrofalne!Svi izgubljeni kg se vrate za mjesec dana i to ponekad i duplo :sad:

Najbolje je kad ti doktor(nutricionista)na osnovu tvojih nalaza krvi,mokraće i sl.prepiše adekvatnu dijetu.To je jedini zdrav i provjeren način mršavljenja.Jedan period sam i ja bila na takvoj(tipskoj)dijeti i baš lijepo smršala i nikad mi se ništa nije vratilo,s obzirom da se sad relativno nezdravo hranim.Ostala ista težina(oko 67-68kg)i super!

Sve dijete u kojima moraš biti gladan su kontraproduktivne,jer organizam stvori odbrambeni mehanizam od osjećaja gladi tako što taloži masne rezerve po tijelu!Otud celulit i druge pošasti.

Jesti i 5 puta dnevno po malo je super.Naravno 2 obroka od tih 5 trebaju da budu voće.

Edited by freya

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja koleginica ima neku kako ona kaze 'kupus dijetu'

Zdere samo sirov kupus,malo posoljen,kao pomoglo joj je malo da skine koji kg,i kad se skine sa dijete 3 puta brze se to vrati nego sto je skinuto.Protiv metabolizma se tesko ide,ja sam imao tu srecu sto je brz i mogu da jedem dok se ne userem,na meni se visak ili manjak ne primecuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poshto imam problema sa vishkom kilograma, mislila sam da cje me americhka 'rana dodatno sjebati... Srecjom, hrana im uglavnom ima ukus plastike, pa ne jedem mnogo, 90% brze hrane ne volim, a i hljeb sam potpuno izbacila iz upotrebe.

Naravno, aditivi chine svoje, ali se uopshte nisam ugojila.

 

Nazhalost, u Sijetlu i okolini nije uvijek pogodno za trchanje ili bilo kakvu outdoor fizichku aktivnost, zbog vremena... Teretane su skupe, a lokalni bazen mi ne odgovara zbog shkole. Srecjom, popravlja se vrijeme, pa bih mogla da se bacim na skidanje masTnogothicharskih naslaga. -.-

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam jako podeljena licnost.

1) opterecena sam svojim izgledom. pazim sta jedem, idem u teretanu, zivim relativno zdravo (keva mi je makrobioticar)

2) onda dodje vikend.

xD

 

ponekad, kad imam potrebu da jedem nesto konkretno, tipa kad dobijem pa mi je povecan apetit, znam bas da se nazderem... a onda se kajem sto sam jela toliko... pa ne jedem sledecjih 15 dana... a to mi bas i nije zdravo...

 

mada vise je zastupljeno ovo pod brojem 1... izuzeci nisu cesti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam posle skole bila s drugom u krofna baru <3 pojela sam duplu coko (unutra cokolada, spolja cokolada)

 

zato veceras vise necju jesti nista, ujutro pahuljice za dorucak.. za rucak gersla (makrobiotika :rolleyes:)... a onda cju opet brzo biti gladna pa cju jesti neka sranja u skoli. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
ja sam jako podeljena licnost.

1) opterecena sam svojim izgledom.

2) onda dodje vikend.

 

znam bas da se nazderem... a onda se kajem sto sam jela toliko... pa ne jedem sledecjih 15 dana... a to mi bas i nije zdravo...

 

 

pojela sam duplu coko (unutra cokolada, spolja cokolada)

veceras vise necju jesti nista, ujutro pahuljice..

onda cju opet brzo biti gladna pa cju jesti neka sranja u skoli. xD

ovo tako zvuci na zacetke bulimije.. be careful..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...