Jump to content

Screenshot vašeg desktopa


Baal

Recommended Posts

E baš me zanima ko ima danas monitor od 15" ... :D

/me diže 2 prsta :)

LG 563N :kvlt!: :mrgreen:

 

OT:

Mrzi me sad da kačim sliku mog desktopa, u svakom slučaju, toliko se cimam oko izgleda i tih zajebancija da mi već godinu dana, otkad sam poslednji put reinstalirao sistem, stoji onaj Stonehenge kao pozadina. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E baš me zanima ko ima danas monitor od 15" ... :D

 

Mozda neki cudni ljudi koji koriste laptop hebote :mrgreen:

 

Photobucket automatski smanjuje slike na neke prihvatljive veličine za razliku od šugavog imageshack-a.

Uostalom, ja često sama smanjim screen shotove za 50%, 2 klika treba.

 

Nisam primetio da radi nesto brze nego imageshack,cak stavise kada otvorim neciju gleriju zna opasno da se zakrklja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda neki cudni ljudi koji koriste laptop hebote :mrgreen:

 

 

 

Nisam primetio da radi nesto brze nego imageshack,cak stavise kada otvorim neciju gleriju zna opasno da se zakrklja

Niko te ne tera da gledaš galeriju kad već imaš direktan link do slike. x)

Share this post


Link to post
Share on other sites

нови пехар, нови волпејпер. чекају се волпејпери са Суперкупа европе, па онда стиже нови скриншот ;)

 

http://s297.photobucket.com/albums/mm218/Jaroslav666/?action=view&current=desktop-2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

/me diže 2 prsta :)

LG 563N :kvlt!: :mrgreen:

 

OT:

Mrzi me sad da kačim sliku mog desktopa, u svakom slučaju, toliko se cimam oko izgleda i tih zajebancija da mi već godinu dana, otkad sam poslednji put reinstalirao sistem, stoji onaj Stonehenge kao pozadina. :)

Ne znam šta mi bi, al' okačih... Gori od mene može da bude samo neko ko više od godinu dana drži onu Win XP default livadu kao pozadinu. :zuba:

desktopzz.jpg

Ovakva situacija je i sa programima, jedino ako zbog funkcionalnosti menjam nešto, inače jok, na Winampu mi od pomenute poslednje reinstalacije sistema stoji onaj old school default skin. :)

Remember, like this: http://3.bp.blogspot.com/_DuUr1onTzXQ/R14x-l-g7fI/AAAAAAAAAEE/u55DcYuO2gs/s400/winamp.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...