Jump to content

Screenshot vašeg desktopa


Baal

Recommended Posts

Jebote, kakvih ove fenseraja od desktopova ima. Vidim da cu brzo na Win7! Evo dolje mog socijalnog xp desktopa, a ovdje je i link za jedan zanimljiv wallpaper koji sam koristio na sp3 sa onom noir color semom. Sad mi nekako ne ide uz ovo plavo :)

55691127.th.png

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

ban svakome ko postavi ceo screenshot.

lepo piše u prvom postu: samo thumbnailovi ili linkovi.

 

Не вреди. Ал' најјаче је када цитираш пост, који је одмах изнад тебе, са сликом од 1920 x 1080. :D

 

Добро је, морбид гад је барем едитовао...

Edited by Вуду ПопаЯa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaki put kada neko postavi celu sliku umesto thumbinala, ja zadavim jedno mače. Mislite na mačiće.

 

@Feral, čitaj Windows 7 temu i ne pitaj nešto o čemu smo razgovarali bar na 2 stranice na toj temi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogami kad kliknem na thumb pa krene da mi otvara odvojenu stranicu imageshacka ili nečeg sličnog, gde se prvo vide reklame, pa 10 sekundi ništa, pa tek onda KRENE da se učitava slika, radije ću gledati te ogromne slike direktno na forumu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U današnje vreme retko ko ima sporiji net od 256-512 kb/s, tako da sumnjam da vam nešto mnogo smetaju cele slike. Al' doobro.

meni sa 1mbit smetaju...

a i nije stvar samo u tome, nego i u razvlačenju prozora i nepreglednosti... e sad zamisli nekog sa monitorom od 15 inča da otvara screenshot mog desktopa koji je 1680x1050...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Softver foruma automatski skalira slike da popune širinu ekrana (kada se cela stranica učita)...

 

edit: doduše ova nova buđava verzija izgleda ne :( al na prethodnoj je bilo.

skalirao je tek kad je učita do kraja

 

E baš me zanima ko ima danas monitor od 15" ... :D

pa dobro, to je samo kao primer... mada verujem da ni na sedamnaesticama nije prijatno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...