Jump to content

Death


LazaGNR

Recommended Posts

Da se vrnemo na temu? :lol:

 

Ovaj bend je meni uvek bio sustina Death Metal muzike....

 

Najvise sam zgotivio Individual Tought Patterns...

 

Pesmw koje su najjace uticale na mene su Mentally Blind,Destiny i Nothing is Everything...

 

SlAVA CHUCK!!!

R.I.P.

Edited by Unleashed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Symbolic neprevazidjen i mislim da su tu dosegli stvaralacki zenit. Svi albumi pre njega su stepenice koje su vodile do njega, a The Sound Of Perseverance je definitivno opet jedna stepenica nize u odnosu na Symbolic, tako da je on, u stvari, kruna njihove karijere. Naravno, kada ovo kazem ne umanjujem kvalitet i znacaj svih drugih albuma koji su takodje odlicni. Cak je i sam Chuck nesto slicno rekao u nekom intervjuu koji sam citao jako davno, dodavsi da je posle Symbolic-a hteo da zauvek batali muziku, jer se album, protivno svim njegovim ocekivanjima, jako lose prodavao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja sam procitao isto davno u nekom intervjuu (nisam sad uspeo da nadjem po Emptywords.org) posle izdavanja The Sound of Perserverance, da mu je licno taj (zadnji) album najbolji iz prostog razloga sto je Symbolic, pod Roadrunner-om napravljen da bude previse slusljiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^What he said. Po meni (i podvlacim PO MENI), na Symbolic-u ima par dosadnih stvari, dok na Human-u nema ni jedna.

 

Edit: ulete mi Sgt.Splatter u post. Ono "what he said" se odnosilo na Brain Salad Guza.

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja sam procitao isto davno u nekom intervjuu (nisam sad uspeo da nadjem po Emptywords.org) posle izdavanja The Sound of Perserverance, da mu je licno taj (zadnji) album najbolji iz prostog razloga sto je Symbolic, pod Roadrunner-om napravljen da bude previse slusljiv.

 

 

Sgt. Splatter, opet ti i ja u debatu... :D

 

Verovatno je ovaj intervju koji sam ja citao dao posle Symbolic-a, a taj tvoj posle Perseverance-a... Po starom dobrom principu - najbolji je poslednji album. Kao sto James Hatfield rece onomad kako je tek sa Load Metallica snimila istinski epohalan album. Pa je neku slicnu zvaku prosuo i sa Reload...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da :lol:

 

Jeste, to je intervju posle izdavanja TSOP kao sto rekoh... ali, nije mi jasno po cemu i kako je mislio da je lose prodavan. Mozda u tom prvom periodu. Inace, koliko znam Symbolic je bas bio hvaljen od vecine, takoreci imao je najjaci komercijalni uspeh. :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva pesma koju sam cuo je bila obrada Judas-a, onda sam nabavio Symbolic potom kupio sve i krenuo od pocetka da slusam... i rekao bi da mi je Leprosy naj naj... A uopste o grupi, sta ja znam, mislim da je Chuck-ova muzika bila "ahead of his and our time" ako shvatate sta ocu da kazem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno najjaci bend svih remena.......Chuck mi je uvek bio i bice najveca inspiracija....

 

Symbolic je po meni najbolje i najiskrenije death metal delo, a na albumu TSOP ih nisam uopste prepoznao.....cim sam cuo da su stavili obradu na album, odma' sam rekao da to vise nije onaj stari Death......Od pocetka su isli uvek za stepenicu gore, svaki album sve jaci i jaci, ali sam se deeeeebelo razocarao kada sam cuo TSOP, ali navodno je po ugovoru morao snimiti jos jedan album za tog izdavaca ( Roadrunner ako se ne varam )....hteo je potom da ugasi Death i da se posveti Control Denied-u.....Navodno bi jednog dana trebao da izadje i drugi album Control Denied-a nazvan When Man And Machine Collide...

 

R.I.P. Chuck.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...