Jump to content

Allen/lande


ErliK

Recommended Posts

Ovi izgleda opet smaraju. Nadam se da ce biti treca sreca pa sad i ubodu neku dobru pesmu.Uh pardon. Ovo je cetvrti album. Nista onda. :mhihi:

Edited by HEFEST
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se sad prvi put dogodilo da mi se posle prvog slušanja album učinio mnogo dobrim, a da se zatim, nakon još par preslušavanja, utisak promenio (obično je bivalo obrnuto, jel). Daleko od toga da mi je album loš, samo nije ništa specijalno. Ima par pesama koje se malo ističu, ali tako mi je i sa prethodna dva albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

meni je prilicno losiji od prosla 2, nadam se da ce ovo biti zadnji Allen/Lande album, sve je vec postalo repetitivno ( a i refreni su vrlo slabi ).

Neka Magnus krene sad sa novim projektom i neka promeni nesto, cisto da ne bi 30godina pravio jedan isti album

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Neka Magnus krene sad sa novim projektom i neka promeni nesto, cisto da ne bi 30godina pravio jedan isti album

 

Neka se Magnus drzi Primal Fear-a i ja cu biti zadovoljan. :)

 

Ovaj posljednji A/L album... pa onako, nakon nekoliko slusanja nista specijalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 4 weeks later...

Jørn Lande - Vocals (Jorn, ex-Mundanus Imperium, ex-Masterplan, ex-Millenium, ex-Wild Willy's Gang, ex-Avantasia (live), ex-Yngwie J. Malmsteen (live), ex-Ark, ex-Beyond Twilight, ex-Brazen Abbot, ex-Nikolo Kotzev's Nostradamus, ex-The Snakes, ex-Vagabond)

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od prvog do ovog zadnjeg albuma ovo je cist proliv od muzike. Pisam im se po radu. Dva inace sjajna lika se sastavila da bi napravila obrnutu sinergiju. Zastooooo????

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sto se mene tice, ovaj "The Great Divide" je njihov najbolji album do sada. Mislim da sam slusao i prethodna tri, a kad kazem "mislim" to dovoljno govori koliko sam ih zgotivio i kakav su utisak bili ostavili. :) OK, onaj iz 2010. sam sigurno slusao, ali sam ga i brzo zaboravio, a sigurno sam slusao i jedan od prva dva albuma, ako ne i oba.

Kako god, ovaj novi za mene ima najvise materijala za pamcenje, nekolicinu bas onako dobrih i prepoznatljivih pjesama, sto me je opet malo iznenadilo prijatno, s obzirom da je valjda Timo Tolkki u ulozi "masterminda" iza ovog albuma, a od doticnog i njegovih novijih kreacija sam uveliko digao ruke. Ali eto, nikad ne reci nikad.

Prvih 5-6 pjesama na albumu bas onako dobro teku i drze paznju, druga polovina albuma ipak malo slabija, ali generalno iznenadjujuce dobar album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...