Jump to content

Body piercing


MissionVao

Recommended Posts

Guest molisha

da li neko zna da mi kaze kako mogu da naucim da radim pirsinge... kontam da je najidealnije resenje da zamolim nekog majstora da me primi na studije:)... ali koja je verovatnoca da ce me bilo ko primiti (zasto bi??). da li postoje neki seminari, u srbiji ili negde u blizini, ja ne uspevam da nadjem nista blize od amerike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dvoumim se oko bušenja pupka :smile: nekako, deluje mi provaljeno (svaka druga je to uradila), a ortakinje, pa i dečko tvrde da je to i dalje "cool".

Radije bih uradila pirs na obrvi...

 

edit: vec dve, tri godine imam jedan pirs (nos).

Edited by Amphitritê
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhhh anti-eyebrov radjen bananicom :puke: em visi em ce reci aurevoire za mesec dana :haha:

Nekad je kulije raditi micro dermal jer se lakse odrzava nego kad imate jos i celu sipku koja povezuje kuglice. Pogotovo ako je na 'cudnom' mestu :da: Za Sindjel provereno znam da ne ume jer su slucaj za koji znam sje*ali nacisto, preplitko busenje => ispalo i ostavilo oziljak + posle su priznali da nisu znali sta rade.

 

(znam da je au revoir al ono je jelte zargon :D )

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pored google image search-a ukratko - tanka plocica ovalnog oblika se stavlja pod kozu, ona ima na sebi 2-3 rupice u jednu se srafi kuglica (s muskim navojem) a druge dve sluze valjda da tkivo zaraste kroz to i bolje drzi pirsing (za taj deo nisam sigurna, to je moj zakljucak jer sta ce ti 2-3 rupe za jednu kuglicu) :da:

Imas i drugi nacin koji je primitivan, mindjusa izgleda kao ono sranje za nos dakle ima zakrivljenu sipkicu i onda se samo zavuce pod kozu i satro stoji tako (po meni mnooogo gori nacin od prvog).

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...