Jump to content

Body piercing


MissionVao

Recommended Posts

i sta, npr, ako neko mora hitno na magnetnu rezonancu a uradio je mikro?

 

i da li znate da li u be beauty-u (ili bilo kojoj drugoj radnji u NS) rade ugradnju nakita koji kupite kod njih?

Edited by мать
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glupo pitanje, sta ako uradis skarifikaciju posred face i hoces da se zaposlis u Societe Generale :haha:

Nista, moras da izvadis ili ce ti aparat iscupati to magnetnom silom.

@Sugar Overdose: ti si bese kacila sliku svog microdermala? :da: Nesto se sad ne secam.

p.s. naravno da hirurski celik nije zanimljiv magnetima, nista se ne desava...

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja pitam zato sto ne znam, i nije mi jasno da li ta ovalna plocica moze tek tako da se izvadi ili moras kod nekog strucnjaka za mikro da to uradi.

 

tako da mozes slobodno nepotrebne komentare da zadrzis za sebe.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja pitam zato sto ne znam, i nije mi jasno da li ta ovalna plocica moze tek tako da se izvadi ili moras kod nekog strucnjaka za mikro da to uradi.

 

tako da mozes slobodno nepotrebne komentare da zadrzis za sebe.

Ne mogu jer me frapira neznanje o magnetnim svojstvima hirurskog celika i nemogucnost upotrebe Googla i Wikipedie :rockdevil: Kao sto ce te na bilo kojoj drugoj temi ljudi iznapusavati kad pokazes smesnu kolicinu neznanja, npr na Racunarima i sl. C'est la vie :opusteno: Edited by MissionVao
  • Upvote 1
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Guest natalijaDZ

Za pocetak cao svima, ima mnogo pitanja i odgovora i stvari na koje bih se nadovezala..Mnoge se greske desavaju upravo iz razloga sto ljudi nisu upuceni u svet piercinga i bušenja..

Da ne bih ja odužavala...evo sajt gde možete saznati sve važne informacije na tu temu www.dzidze.com/blog takođe ima i online shop nakita... www.dzidze.com srecno :)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

zna li neko ima li neki majstor da provereno dobro radi mikrodermal?

 

cini mi se da koza odbacuje moj,a ovaj lik sto je meni radio se odselio iz grada :((((((((((((

ja znam jednog dobrog metalostrugara, ne znam dal ti to vrši pos'o... 

 

nego, skoro videh foru tetoviranja beonjača, kontam da bi mogon da padne neki development pirsinga očnih jabučica, jebeš čoveka kome gvožđurija ne štrči iz svakog dela tela...

takođe, jako kul bi bilo kad bi neki crnja odradio gomilu takvih nitnastih ili spajk pirsinga po podlaktici u redovima i kolonama da bude kao one metal narukvice samo mnogo više tru...

 

multispikebracelet.jpg

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sad sam menjala mindjusu na obrvi, ladno mi se donja rupa zacepila dok sam uzela drugu i ocistila, a dve godine imam pirsing. :(

Jedva sam je probila. Je l' se to jos nekome desavalo?

 

Trebala bih biti srecna sto mi rane tako brzo zarastaju, ali ovo je smorilo. :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja znam jednog dobrog metalostrugara, ne znam dal ti to vrši pos'o... 

 

nego, skoro videh foru tetoviranja beonjača, kontam da bi mogon da padne neki development pirsinga očnih jabučica, jebeš čoveka kome gvožđurija ne štrči iz svakog dela tela...

takođe, jako kul bi bilo kad bi neki crnja odradio gomilu takvih nitnastih ili spajk pirsinga po podlaktici u redovima i kolonama da bude kao one metal narukvice samo mnogo više tru...

 

http://www.findcoolclothes.com/products/large_photos/multispikebracelet.jpg

:haha: :haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sad sam menjala mindjusu na obrvi, ladno mi se donja rupa zacepila dok sam uzela drugu i ocistila, a dve godine imam pirsing. :(

Jedva sam je probila. Je l' se to jos nekome desavalo?

 

Trebala bih biti srecna sto mi rane tako brzo zarastaju, ali ovo je smorilo. :/

 

meni je jednom dok sam majnela na nosu potekao "potok" krvi....ja od straha guram pod pogresnim uglom:/

probusila neko sranje na uvetu:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...