Jump to content

Body piercing


MissionVao

Recommended Posts

Tako ti ja oblacim duks sa tesnom kragnom i onako svojski povucem preko glave i yaboravim da imam pirs na obrvi....

Malo je krvarilo, rupica se pomerila na dole, ali je brzo zaraslo i posle je bilo sve ok. I sad je. To se desilo pre 10 godina. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Прошетаћу ових дана мало по тим студијима, па ћу да се распитам. Је л' препоручујете неки посебно?

 

Heaven and Hell u Cika Ljubinoj je super, meni su busili usnu sa strane i nisam ni jednom imala nikakav problem,ako zanemarimo one kretenske momente ujedanja za usnu dok jedes. I nista ne krvari, i ne boli, a mislim i da ne kosta nesto previse:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, може нерв да се сјебе и да ти скроз падне обрва. Наравно, ретко се дешава, али опет не бих ризиковао.

 

Svuda moze nerv da ti se sjebe. Sve zavisi kako ti probuse. Oni, naravno, znaju kuda se koji nerv pruza, al' zapravo tu i nema nekih pravila, tako da za svako mesto postoji rizik. Meni je pirsing na obrvi bio strasno blizu nerva i svaki put kad ga malo cimnem, to je znalo da otekne i da se upali. Al' hej, ako ti se i to desi opet mozes da skines mindjusu. Nisu to sad neke strasne posledice. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

То је и мени исто пало на памет. Ортак је бушио (додуше у САД), и каже да му ништа није било. Тј, није га ни болело ни ништа. Једино је код тога зајебано одржавање у почетку.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jezik boli vrlo specificno - bol jeste ostar ali je nekako 'povrsinski' tj ne usere te ko da ti buse tako pipav deo tela vec je vrlo slab :da:

Sto se ispiranja tice to se ne preporucuje (ako mislite na one oralne rastvore), osim muckanja kombinacije kamilice, zalfije i kantariona.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...