Jump to content

Body piercing


MissionVao

Recommended Posts

Pa da, pokriveni deo o povredi. :mhihi:

Koliko sam kod tebe videla, to tvoje na obrvi sasvim lepo (i bezbedno :)) izgleda. :wub:

Moje mišljenje je da nema potrebe ni za čim sem sapuna i vode tokom zarastanja i šta god sam bušila, to je lepo radilo posao. Ali i razumem zašto ljudi ne žele da rizikuju sa takvim stvarima, nije to za zajebavati se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda kroz nekih godinu dana budem morala da skinem pirs, zbog posla. :(

 

l_c2165cef1a4c4208b0ba6640ee2231a8.jpg

Sto zbog posla? Radices u banci? :) :)

Ma opusteno, stavi naocare i niko je nece ni primetiti ako vec imas nesto oko ociju ;)

 

Inace moj pirs na obrvi je bio lepo simetrica u odnosu na obrvu ali otkad sam navukla duksericu preko glave pre nekih 4-5 godina i zakacila mindjushu, "seo" je na obrvu, tj pomerio se na dole. Bitno da vise nije pravio problem a sad izgleda kao da sa "bas tako htela".

 

@ Azaralena

Svaki moj pirs je imao vreme zarastanja i prilagodjavanja od 3 meseca do skoro godinu dana. Sta znam, valjda to tako ide kod mene. Posle tog perioda vise ne reaguju. Na svakom uvetu imam po jednu mindjushu kroz hrskavicu i to sam se zestoko zeznula kad sam bushila jer sam obe odjednom uradila, niej bilo seme da legnem da spavam a da ne navalim glavu na jednu stranu i da se ujutru probudim sa jednim iziritiranim crvenim i vrelim uvetom. Srecom bia je zima pa kad izadje napolje taman se ohladi XD No, i to je proslo. A to busnje pored hrskavice je i mene najvishe bolelo ako ti je za utehu :)

 

Najvise problema je bilo sa pupko, probusen je previshe "duboko" tj kroz predebeo komad mesa :) :) tako da se bunio i namestao par meseci dok sam nije dosao gde je zeleo da bude, tj za nijansu blize kozi, i izgleda super :)

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakva banka, srednja skola. :D

Pokusavam da nadjem neku mindjusu koja ima providne kuglice. :)

Mislim da ima u Sindjelu, ako hoces mogu da pogledam al mi posalji pp da ne zaboravim ;)

To u kombinaciji sa cvikerima - opusteno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas providne kuglice nisu nista manje upadljive :zuba: Ako ti se krije samo retaineri ublazavaju stvar...

 

Jbt probala sam da izvadim ovo iz nosa na pola h, testiram posto treba da idem kod kozmeticarke a to traje cca 60min i jedva sam nabila mindjusu. Bez veze. A tako je lepo zaraslo i ni jedan problem ne zadaje. Mrnjeh, imacu 10ak prljavih pora oko pirsinga, nema veze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh. htela sam pre da pirsujem obrvu, ali odustala sam od toga. kakve sam srece verovatno bi mi mi se spustila cela obrva

Bitno je da odes kod nekoga ko zna sta radi i gde je sve sterilno. Inace manje boli od busenja uha, ja sam imala osecaj kao kad me ujede komarac. :)

Lik koji mi je radio obrvu prvo je par minuta pipkao i trazio mesto gde da busi, kada je nasao najbezbednije mesto pitao je da li se slazem da tu busi. Sve u svemu busenje obrve nije uopste strasno. :da:

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lik koji mi je radio obrvu prvo je par minuta pipkao i trazio mesto gde da busi, kada je nasao najbezbednije mesto pitao je da li se slazem da tu busi.

Weird :confused: Posto postoji samo jedno mesto na kom ne sme :lol: dobro i cela unutrasnja polovina obrve. Ali na spoljasnjoj je skoro sve ok i tu poznavanje anatomije (nerava) resava stvar.

@Nameless: blago tebi, ja tacno nikad necu moci da imam probusenu usnu :( ne znam da li bi busenje sa strane nesto promenilo ali po sredini mi uvek cima desni i zube.

Edited by Double Fire
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti je ista stvar kao sa pticom na strujnoj zici. Ukoliko stoji sa obije nogice na jednoj zici,nece joj biti nista. Takne li istovremeno drugu zicu ili stub,kukala joj majka.

 

 

Kralju :)

Isto je, kažu, kod onih ptičica koje imaju pirs na određenim "ekstremitetima", pa i između nogica. Sve bolove istrpe, pa i bušenje bradavica, međutim, gle čuda, "kljun" im je problematičan.

 

Nego, si uradio pirs, najzad?

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da mora da proba :da: jeste bacanje para ako smeta al mine te zelja :zuba:

 

Eh na sta se sve bace pare, ja za ovim ne bih zalila. :haha:

 

 

hmmmm bas sam se nalozila na to, ne znam zasto :bigblue: a je l' neko zna koliko kosta to malo zadovoljstvo (sa bolom)? :D

Zavisi gde radis. Ja sam pirs radila u ZR i platila sam 2000 sa mindjusom (radila sam obrvu, ali ista cena je i za usnu), kontam da je u BGu skuplje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...