Jump to content

Body piercing


MissionVao

Recommended Posts

Održavanje? To postoji? Je l' moram? :(

 

Sto se mene tice ne moras...ali radi tebe bi bilo ok...pazi kad kazem higijena,ne islim svakih 5 min lickanje sapunom i hidrociklinom,nego kad se kupas,umivas samo da ne zapostavis rupu :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

realno vise ne moze nista da ti se desi osim ako je nekako cimnes... a i tada ce samo da jako boli i da curi limfa/po mogucnosti i krv :D

sad se jezhi svako ko je makar jednom raskrvario pirs... me included.

jednom mi se desilo da u rupi na uvetu nadjem zajedno s mindjusom alku od dlake :) dosta sam skidala i vracala mindjusu i valjda se pri tome jednom provukla i dlaka :) svaka joj cast...

ima l' jos neko smesnu pricu s nakitom? :D jel se nekome upetljala mindjusa na klitorisu jer ste nosili mrezaste carape bez gaca? :) :)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel se nekome upetljala mindjusa na klitorisu jer ste nosili mrezaste carape bez gaca? :) :)

Here.

 

Ja sam već pričao ovde da mi je jednom ušla medicinka posle bušenja u ušnu resicu, ceo onaj glaveni deo. Tražio sam po krevetu gde mi je ispala i onda skontao da mi je u uvetu :D

 

I jednom nakon što sam probušio hrskavicu sam preskakao vijaču u teretani i lupio se gumenom vijačom po sred tog uveta. Zabolelo je tako da sam samo seo na pod i nisam mogao da se pomerim jedno 3 minute dok me nije prošlo...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam imao slican problem...posto ne volim da nosim nakit sa plocicom,uglavnom nosim alke...ali rekoh sebi aj da stavim plocicu...i posle ned dana mi se usekla skroz u usnu,znaci nisam je osetio kad sam prelazio jezikom...a najgore sto mi se desilo je kad sam golicao devojku...pocela je da se pomera i udarila me laktom po usni...tog trenutka sam stavio ruku na usnu...kad sam sklonio bila je puna krvi i sad mi pirs stoji ukoso,tj pomerila mi je unutrasnju stranu ka gore,tj isekla tkivo...a desavalo mi se par puta da mi se industrial zapetlja za njenu kosu i da se ona cimne...

 

Jedna anegdota sa busenja industriala...seo ja na stolicu i pripremio se za busenje prvu rupu sam super podneo,ali kad je krenuo da mi busi drugu pocelo da mi se beli pred facom...taj trip je bio nikad jaci...inace industrial mi je busio iglom debljine 1.6 sto nije standard za industrial,ko se razume i pirs-ove shvatice...

 

Nego aj da postavim ovo pitanje...gde kupujete nakit,kakav je izbor i cena???

 

zZop

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izveštaj od sinoć - nisu bili komadići, nego celo uvo! Buahaha! :twisted:

 

realno vise ne moze nista da ti se desi osim ako je nekako cimnes... a i tada ce samo da jako boli i da curi limfa/po mogucnosti i krv :D

:)

MiCim, hvala što me tešite, ali bar bi ti trebalo da znaš, čitaš moje kretenluke godinama, barem na ovoj temi. Zar zaista deluje kao da se bojim lomljenja zanoktice? :) Bila sam ozbiljna, da je meni urasla minđuša, sama bih je iskopala. Znam da je debilno, ali samo pokušavam da predočim pravo stanje stvari. :ph34r:

 

Mada moram priznati da me je zaista ceo jučerašnji dan bolelo uvo zbog one priče. :)

 

@marokanac

Ja se najponiznije izvinjavam, sinoć mi došlo da se malo našalim sa tobom s obzirom na to da si nov i relativno redak posetilac u ovim krajevima, nadam se da mi ne zameraš. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego aj da postavim ovo pitanje...gde kupujete nakit,kakav je izbor i cena?

Ja kupujem nakit kod lika koji mi je radio pirs. Cela mindjusa je 500 din. Ali mogu posebno da kupim sipkicu ili bodljice i kuglice, par je 300 din (mindjusa za obrvu, i za usnu je ista cena).

Cak mi je pre neki dan naplatio celu mindjusu 300 din, castio me posto stalno kupujem kod njega :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sestra imala labret i njoj je to nešto odma' prošlo, tipa manje od mjesec dana. A nije se posebno mackala. Inače, brat ima labret, usnu, obrvu, hrskavicu, 3-4 rupe na oba uha, sestra je imala: labret, usnu, nos, hrskavicu, obrvu, uši. Ja (ne)srećom samo jedan, obrva i kakav sam baksuz meni ostane ogroman ožiljak (iako sam ga tretirala nekim sranjima non stop). Tako to ide, kad se previše brineš, previše i problema :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prestala sam da pratim njihove egzibicije sa bušenjem :da: Ko će ispratiti dvoje ludih stvorenja. Te ona probušila ovo, te on probušio ono, mogu li da kupim ne-znam-ti-ni-ja-kakvu minđušu, pa odem u Sinđel sve sa iskopiranom slikom minđuše i tražim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja odradih nos i labret :D oba bez crvenila i bez kapi krvi :confused::D Nos je here to stay a labret... pa nadam se isto :D Ni jedan ni drugi ne ostavljaju oziljak kad se izvade.

Stavila sam retainere posto su od plastike i ne vide se (na nosu maltene nevidljivo), cisto jer suvise volim roditelje da bi se pod stare dane traumirali :lol:

Kad zaraste dovoljno da mogu da menjam nakit okacicu slike.

 

Btw ko hoce da busi nos a nece da mu se uopste vidi - postoji i nakit koji je takav da je shipka od plastike i shuplja je a kuglica ima jedan 'pipak' :) koji se nabije u taj tunel i izgleda kao regular mindjusa. U prisutstvu roditelja moze da se izvadi sama kuglica (nije za duze periode! za to kupite cudo sa pretposlednje slike). Samo nemojte spavati bez nje jer ce verovatno ispasti a nos vam se zatvara VRLO brzo (kao i svaka hrskavica i sve oko usta i u njima).

 

BG_LB_12_LG.jpg

 

Btw ovakav nakit, specijalno za nos, nije bas preporucljiv jer ljudi obicno ne umeju da ih izvade/stave a da se ne povrede (najcesce uopste ne uspeju da stave)

 

nostrilretainer200.jpg

 

Ovakav je kul

 

Retainers_Nose.png

 

metalna varijanta (ista kao za pirsinge oko usta, postoje i sa vrlo malim kuglicama):

 

BG_LB_01_LG.jpg

 

E da, posto je apsolutno nebitno za izgled nakita busite nos i oko usta 1.2mm jer shire samo ostavlja vecu rupu. Nos cak mozete i 1mm. Izbor nakita je veliki pa to nije problem.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa isti je fazon, za sta god da treba samo trazis 'retainer'

BG_RT_03_LG.jpg

 

Samo tesko da se nece videti osim ako kupis obicnu bananicu od bioplasta i ne stavis kuglice, iz obrve ne bi trebalo da lako bezi mada opet, ne bi trebalo dugo jer gravitacija ucini svoje...

 

pic-cut02.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Htela bih da mi neko razjasni, posto sam negde procitala da je neko napisao da je radio industrial sa 1.6 i naveo da to nije standardna velicina, koja bi to normalna velicina bila? Posto ja hocu da radim, i otisla sam u sindjel i pitala kako/sta, i devojka mi rece da se radi sa 1.6. ja imam probusenu hrskavicu tom debljinom i sve mi je ok......pa rekoh da pitam koja je razlika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve slike industriala koje sam videla (podosta) su radjene s 1.6, ne vidim sto bi iko rekao da treba drugacije. Tanje sigurno ne treba jer ne valja zbog toga sto lakse 'sece' kroz kozu pri kojekakvim cimanjima i sl. Tanji se rade samo oko usta (da bi ostao manji oziljak), u nosu i eventualno kod zenskih bradavica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije to neka egzaktna nauka, 1.6 je neki standard jer se najcesce koristi, veoma tanki lakse migriraju, shiroki prave vece rupe, ne izgledaju lepo, ne sluze svrsi i sl, osim ako se nekome bas to svidja. U principu svako stavlja ono sto mu se dopada :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...