Jump to content

Body piercing


MissionVao

Recommended Posts

Imam isti problem kao Sugar. Pokusao sam da se dogovorim, ne ide.

Busenje bih uradio od svojih para (tacnije, primam porodicnu penziju), ali opet ne vredi.

Zasto-ne znam,ali nikako ne mogu da dobijem konkretan razlog zbog kojeg to ne smem da uradim. To je to sto me najvise nervira.

Mama kaze: To nije higijenski;

Brat 1: Uradi to, izbacicu te iz kuce;

Brat 2: Ti nisi normalan;

I sve se to vrti u krug, i po svemu sudeci, nema pirsinga za mene. :)

 

 

jednostavno uradis sta oces, stavis familiju pred svrsen cin, i videces da se nista drasticno nece desiti.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili ce te izbaciti iz kuce na nedelju dana pa te vratiti nazad i uzeti ti komp, telefon i dzeparac ko mom komsiji.

 

wow. ljudi ne bi trebalo da imaju decu ako ne mogu da im dopuste elementarnu slobodu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili ce te izbaciti iz kuce na nedelju dana pa te vratiti nazad i uzeti ti komp, telefon i dzeparac ko mom komsiji.

Ne bi me izbacili iz kuce, a isto tako mi ne bi uzeli komp, telefon, bilo sta - nisu to radili kad sam imao 13god, nece ni sada. :)

Mogao sam da se izbusim bezbroj puta do sada, ali, eto. Postovanje, I guess.

Edited by bdonkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest sargarepa

Ako moze neko da mi preporuci provereni studio za piercing, kad kazem provereni mislim da poseduju sterilizator i ultrazvucnu kadicu za ciscenje opreme, igla se podrazumeva da je nova!

 

Za sada sam u opciji da idem u Sindjel, sta mislite o njemu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

again...

za sindjel sam cula da koriste iste rukavice dok hvataju svasta po sobi a onda te buse, dok im je nakit sigurno sterilan.

zhile je naj al ne znam jel se wigwam konacno skucio, selili su se nesto.

nemoj ici kod Neshe u tc sremska/chandoo. ima jedna riba u tc kod mazestika al nigde ne videh sterilizator (nije da im treba ako stave nove rukavice, iglu i uzmu nakit iz Sindjela).

u prevodu - ako zhile jos nema nov studio bolje sacekaj :)

sindjel je ok za stvari tipa pupak, obrva, usna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest sargarepa

Prosto mi zvuci sumanuto da jedan studio koji toliko dugo traje sebi dozvoljava takve stvari?

S obzirom da sam potpuno neupucena odlucila sam se za taj najpoznatiji i najstariji... Boga mi bas cu da obratim paznju na to, a ako ne promeni rukavice bicu slobodna da i to kazem naglas!

 

Pupak je u pitanju inace... A delovali su mi preko telefona bas profesionalno...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest sargarepa

Odradila sam u Sindjelu i sve je ok. Nemam nikakve zamerke. E sad, posle koliko vremena mogu da promenim mindjusu? I da li to da uradim sama ili da odem kod njih da urade u sterilnim uslovima. U pitanju je pupak!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odradila sam u Sindjelu i sve je ok. Nemam nikakve zamerke. E sad, posle koliko vremena mogu da promenim mindjusu? I da li to da uradim sama ili da odem kod njih da urade u sterilnim uslovima. U pitanju je pupak!

 

 

Cekaj bar sest meseci...U principu sve zavisi od osobe do osobe ali kazu da treba drzati tu prvu mindjusu bar 6 meseci...Tako sam i ja radila, a znam par ljudi koji to nisu postovali i svasta im se izdesavalo...Da tako kazem...Mozes da odes kod njih da ti promene mindjusu a ako si 'hrabra' mozes to i sama da uradis. Nije nista komplikovano...Na kraju imaces osecaj kao da si probusila uho...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest sargarepa

Branislava hvala na odgovoru!

 

E sad, nakon 5 dana malo ali malo je pocela da mi se stanjuje koza na mestu piercinga, izgleda kao da se peruta, pa sad ne znam da li je to zbog pocetnog tretmana ciscenja pa se mozda malo iziritiralo ili je vec telo krenulo da mi odbacuje mindjusu???? :(

 

Inace ne spadam u osobe sa osetljivom kozom, mindjusa mi nije teska, sta vise jako je minijaturna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sta sve ljudi u danasnje vreme ne buse...nista me ne cudi...ove ostale stvari su provaljene,sada svima sa pupka vise neke bondzule,sa noseva im se sjaje razni znakovi,iz usta im izviru neke kuglice,iznad oka su neke bodlje...ima i onih koji se ne vide...samo cekam da se pojavi neko kome je sve to vec provaljeno,pa da pocne hirurski da ugradjuje u telo znakove,sipke,krugove i slicno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@trne: 'u danasnje vreme' :) :) :) pa svi delovi tela su se vec busili stotinama godina unazad :) ne seri da ima i onih koji se ne vide? :D wow!

nego gde je Smorock da ispuni obecanje?

 

@sargarepa: aj' nemoj da se tripujes, jedino sto je za uzbunu je gnoj i crvenilo a i to se obicno desi pri pocetku, uzmes pa mazes hloramfenikol (mast za oci) dok ne prodje. ili hidrociklin/enbecin, ali ovaj prvi je sveobuhvatniji. i ne cistis duze od 5 dana hidrogenom, samo antibak. sapun 2x dnevno. pricali smo 100x o tome.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest sargarepa

Double fire fala fala! Samo meni su rekli sapun i marisol, pridrzavam se toga... Fino si me utesila fala jos jedared!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ako hoces da se poistovecujes sa ruralnim,neobrazovanim ljudima...onda ok...

 

Ovo je tema za ljubitelje, ako nisi jedan od njih, molim odsetaj.

 

@DF

summoning works :)

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...