Jump to content

Body piercing


MissionVao

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ljudima je potrebno ponekad "nacrtati" stvari. Postoje ljudi kod kojih se ide "da te bushe" i oni kod kojih se ne ide. A najvise mrzim one fore - ma sta dajesh pare sad cu ja cas posla to da uradim.... I posle kuku lele...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudima je potrebno ponekad "nacrtati" stvari. Postoje ljudi kod kojih se ide "da te bushe" i oni kod kojih se ne ide. A najvise mrzim one fore - ma sta dajesh pare sad cu ja cas posla to da uradim.... I posle kuku lele...

Moja verzija: "Što da dajem pare kada mogu sama"

 

Nije bilo kuku-lele, ali moglo je da bude. Ali samo se jednom ima petnaest godina. I posle toga se dete opameti i ne radi takve stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pola moje generacije je u sopstvenoj rezhiji bushilo nos.

na kraju je bilo 'ajmo u shkolu da vidimo koja cura je danas probushila nos'.

iako nije preterano veliki rizik to sa nosom, morash da budesh sasvim dovoljno lud za tu akciju:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, posto o pirsingu znam jako malo tj nista (samo onoliko koliko sam procitao na ovoj temi) molim za par odgovora

 

1. Razmisljam da stavim jednu crnu bananu sa siljatim vrhovima na obrvi (vertikalno), od kakvog materijala treba biti (a da nije srebro), gramaza, velicina i slicno?

 

2. Posto zivim u Banja Luci, koliko je pametno doci u BG i odraditi to u Wigwam-u (vidim da ih hvalite), ili da trazim negde ovde? zbog razdaljine i eventualnih komplikacija

 

3. Da li uopste moze doci do komplikacija na obrvi posto vidim po vasim postovima da obrva spada u najjednostavniji tip busenja?

 

4. Ok, vreme zarastnja 1-3 meseca, nakon tog perioda na koliko sati mogu skinuti i vratiti bez muke?

 

5. Odrzavanje: nakon sto rana zaraste i pre, posto imam MNOGO suvu kozu?

 

Ako neko zna neki dobar link gde bi se mogao informisati vise, nek baci.

 

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz Banjaluke si?

Sto ne vidish sa Chupom, onaj lik iz Monumenta, on radi piercing, on je neki student medicine, dok sam bila u BL rekoshe mi da je dobar? Mislim da je trash bas zbog toga samo da dolazish u BG.

Ako ti treba kontakt da dodjesh do tog lika iz BL ili do Wigwama baci pp jer je Wigwam trenutno izmedju dva prostora, tj jos nisu nasli nov lokal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...