Jump to content

Body piercing


MissionVao

Recommended Posts

Ја бих урадио ово као Бобан Косач, али не знам како се то зове и каква су то минђуше.... Интересује ме шта да кажем пирсеру, а да затражим два као на овој фотки? Хвала унапред.

 

P6026604.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako sta, pa jednu na resici jednu na hrskavici, pokazes mu prstom gde hoces :)

 

P.S. mogao si da mu kropnes telo kad nije bitno za temu :P:D

 

Да, да, али сам мислио да то кажем као профи, да ме не извале да сам почетник. Оно - дај ми овде један дабл индастријал и уради ми септум, али ми стави исту минђушу као на лабрету ове девојке... Знаш, да звучим зајебано... :);)

 

'Де није битно, види ти то змијско тело. Гарантујем да има пирсоване брадавице..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piroman faca :)

Pa nista to ti je samo hrskavica :D Uzmes flomaster, nacrtas gde bi tacno hteo, one ako nemaju primedbe (ako busis kod nekih pilica nece se buniti nikako :) ) one ti prodju iglom i to je to. Cak bih i ja to smela da radim :D E sad ako hoces da pazis na akupunkturu onda se pre toga konsultuj s nekim ko zna tacno cemu sluzi koja tacka.

 

Pitala sam jednom jednu zenu koja je car za to (nije fensi wannabe akupunkturolog) "sta se desi kad se tacka ne stimulise nego se probusi?" kaze da prvo jelte se ponasa kao da je bas jako stimulises a onda se vremenom "istrosi".

Inace svaka stvar ima bar 3 tacke na telu koje deluju na nju i kad ides na neku terapiju nikad te nece bosti u isto mesto upravo zbog "trosenja". Tako da gubitak jedne tacke nije kul ali nije nista specijalno.

Meni je drago sto su mi izbuseni samo krajnici, koje ni nemam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest da vinci

Hocete li mi objasniti sta to imate protiv Sindjel studija? :confused:

Ja sam tamo busila bradavicu i nije bilo nikakvih problema, nije puno ni bolelo i lepo zarasta, nema ama bah nikakvih problema, izgleda savrseno....

U cemu je problem, svi pljujete po njemu...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne brate, ali ako vec ce neko da busi treba da mu je to mantra a ne sto je moderno, ne podnosim pozere koji se buse zbog mode, i na kraju krajeva sta ona sa 17 zna i o piercingu i o ljudima koji to rade i o tripu i o svemu. Al mislim da ne pricam. Ispasce da kenjam. Ne kazem da je glupa sa 17 a sa 18 vec prepametna. Piercing je nesto drugo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) sto se godina tice - rekla sam 18 jer draga mi mama smatra da s 18 mogu sa svojim telom da radim sta hocju.

2) pupak hocju da busim jer imam ruzan pupak i hocju da to pokrijem.

hrskavicu jer mi je to lepo.

kad me vecj vuces da objasnjavam.

 

i da, u pravu si - ne znam nista o tripu i ljudima koji se time bave. pa me sad smatraj pozerom koji to radi zbog mode, ali necjes time nista promeniti, samo dzabe izlizujes tastaturu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Što bi Brena rekla: ''Mama je imala pravo.'' :da:

 

2) Možda ti se samo čini da ti je pupak ružnjikav,

deder opiši ga u par reči kakav je otprilike - možda ipak je sve tvoj subjektivan utisak. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahahahahahahahahahahahaha :mhihi:

 

e, ljudi, ja znam lika koji je zihernadlom probushio uvo, nije mogao da cheka. :meshuggah:

ali to moze da bude mnogo opasno, jer fazon moze da nabodes zivac i te fore... :meshuggah: (sto je dobar ovaj smajli :meshuggah: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze tebi i u 25 da se neka tetovaza ili pirsing ucine do jaja i sad ti kao mislis da to je to sto zelim imam 25 dovoljno sam prosao u zivotu da znam da to zelim a onda se probudis sa 30 i shvatis da su ti se razmisljanja promenila i da to sto vec imas nije ono sto zelis...Bar je pirsing nesto sto uvek moze da se izvadi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nisu jasni roditelji koji dozvoljavaju deci da rade piercing pre 18 godina.

Najbolje da deca pitaju roditelje. Najbolja drugrica i ja smo same bušile pupak sa četrnaest-petnaest godina. Roditeljske reakcije? "Crno dete, nisi valjda?"

Kada dovedeš roditelja pre svršen čin on tu zaista ne može mnogo da učini. Dozvoljavali - ne dozvoljavali uvek će biti dece koja će raditi po svome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...