Jump to content

Body piercing


MissionVao

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Pitala me koleginica sa faxa koliko dugo imam mindjusu na obrvi, i kad sam joj rekla (hmf.. valjda oko 7+ godina) ona se zacudila, jer navodno ne zna nikoga kome je taj pirsing toliko trajao, svima pre ili kasnije telo "izbaci" mindjusu.

 

Pravo da vam kazem, to prvi put cujem, znam da se deshava, ali nisam cula da je to cest slucaj.

 

I uopste da li pirsing ima "rok trajanja" kao sto neki tvrde ili u cemu je fora?

 

Nisam "izgubila" nikad ni jedan pirsing (jezik, obrva, pupak, hrskavica na ushima - sve standardno :):):)), svi su odrzavani, i u "voznom" stanju i kontam da dokle god vodim racuna o njima oni ce biti tu....

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je telo samo jednom odbacilo minđušu i to je bilo drugi put kada sam bušila pupak (prvi put sam je otkinula). Probušila sam suviše plitko te je jednog dana minđuša ostala da visi samo na jednom ružnom komadu ožiljnog tkiva. Ali treća - sreća. Više od osam godina mi ova minđuša sada normalno stoji bez obzira na to što mi se desi da je nekada zakačim. Čak izgleda da ne smeta ni to što sam relativno laganu i diskretnu minđušu koju sam ranije nosila pre četiri godine zamenila daleko većom i težom.

 

Uostalom, da je odbacivanje minđuša normalna pojava ne verujem da bi mi do sada ostala i jedna na ušima (Smorok, ti barem znaš da ja kačim teže minđuše na uši nego što to većina ljudi čini).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam piercing na nosu (bodljicu) i nista joj ne fali. Jednom sam bila izgubila mindjusu, i to desetak dana po busenju, ali eto, stoji, ne mrda i nista mu ne fali. Mislim da ,,rok trajanja" zavisi od tebe samo, kako brines o tome i odrzavas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...