Jump to content

Body piercing


MissionVao

Recommended Posts

1. Besmislen u smislu da ima najmanje smisla.

2. Nije da izgleda, nije da pruza osecaj, ni vlasniku ni drugima.

3. Originalnost? Ako ga nemas vec na sebi onda je originalan. Da izmisljas rupu na saksiji jer tripujes da ces onda imati originalan pirsing je podjednako glupo kao sto neki ljudi stave pelene na glavu samo da bi bili drugaciji.

4. Ima toliko boljih opravdanja za pirs.

 

1. tebi ima najmanje smisla, ne svima, ocigledno.

2. to da li pirs vlasniku pruza neki osecaj (i kakav) to samo on moze da zna, a ne i posmatrac.

3. originalnost.. pff.. ne znam koliko se vise moze pricati o originalnosti.. jer je (skoro) sve sto se tice pirsinga vec vidjeno..

4. xm.. bolje/gore orpavdanje za pirs.. :uhoh:

svakom je svoje "opravdanje" logicno.. ne znam koliko se ne moze porediti bolje/gore..

Edited by alx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni i dalje niko nije objasnio zasto neko zeli da busi npr resicu ispod jezika... :D

Koncept busenja ne zbog osecaja (jezik/bradavice/polni organi) i ne zbog ulepsavanja mi je nepoznat, stoga sam pitala da mi neko takav objasni. A vi zapeli s sasvim drugom pricom. Busenje te resice je meni maltene ekvivalent sa busenjem nekog unutrasnjeg organa posto ima podjednako mnogo svrhe (nit izgleda niti necemu sluzi) a i maltene podjedanko cesto ga vidjas :) dakle svodi se na "osecaj vlasnika", neki psihicki. E TO mi nije nikako jasno. Ako ne umete to da objasnite (priznajem deluje mi zeznuto) onda recite tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je fascinantno kad se neko buši. Ja lično nisam za to jer me ne privlači ideja da iz mene vire šrafići, bodje ili šta već :) Nekako, bila bih kao robocop-ova nevesta :) Al ima ljudi kojima to stoji baš seksi. Za sad imam samo bušne uši, htela sam još jednu rupu al me prošla i ta ideja :)

 

Od svih "bušotina" najviše me iritira ona kićanka u pupku. Nek sam i praistorija i totalno out, ali tako mislim. Ne znam da li se muški lože na to. Kako god, ni zbog koga se ne bih bušila tamo gde neću :):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tu moze sajla za slepanje da se zakaci

 

:) :) :) :) :)

 

tr00000...

 

Meni i dalje niko nije objasnio zasto neko zeli da busi npr resicu ispod jezika... :D

Koncept busenja ne zbog osecaja (jezik/bradavice/polni organi) i ne zbog ulepsavanja mi je nepoznat, stoga sam pitala da mi neko takav objasni. A vi zapeli s sasvim drugom pricom. Busenje te resice je meni maltene ekvivalent sa busenjem nekog unutrasnjeg organa posto ima podjednako mnogo svrhe (nit izgleda niti necemu sluzi) a i maltene podjedanko cesto ga vidjas :) dakle svodi se na "osecaj vlasnika", neki psihicki. E TO mi nije nikako jasno. Ako ne umete to da objasnite (priznajem deluje mi zeznuto) onda recite tako...

 

 

zamisli pirsing na dvanaestopalacnom crevu...

 

pirsing na jetri...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni i dalje niko nije objasnio zasto neko zeli da busi npr resicu ispod jezika... :D

Koncept busenja ne zbog osecaja (jezik/bradavice/polni organi) i ne zbog ulepsavanja mi je nepoznat, stoga sam pitala da mi neko takav objasni. A vi zapeli s sasvim drugom pricom. Busenje te resice je meni maltene ekvivalent sa busenjem nekog unutrasnjeg organa posto ima podjednako mnogo svrhe (nit izgleda niti necemu sluzi) a i maltene podjedanko cesto ga vidjas :) dakle svodi se na "osecaj vlasnika", neki psihicki. E TO mi nije nikako jasno. Ako ne umete to da objasnite (priznajem deluje mi zeznuto) onda recite tako...

 

 

Meni je odvratno bilo kakav pirsing u ustima , od jezika pa do resice .

 

A zashto konkretno to ljudi rade , znam samo jedan sluchaj moje drugarice

koja je probushila i resu i jezik da se necHime " zanima " ne bi li ostavila pushenje . :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od svih "bušotina" najviše me iritira ona kićanka u pupku. Nek sam i praistorija i totalno out, ali tako mislim.

pa u stvari nisi out. tu je taj paradoks zapadne kulture s kraja 20. i početka 21. veka jer pirsing i tetoviranje potiču upravo iz plemenskih kultura praistorije.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

taman sam se raspisala pa dodjox do ovog dela..

"osecaj vlasnika" ,neki psihicki. E TO mi nije nikako jasno. Ako ne umete to da objasnite (priznajem deluje mi zeznuto) onda recite tako...

..i ode sve..

dosli smo do toga da se objasnjava OSECAJ..

jbt.. ko da sam u osnovnoj pa objasnjavas ljubav sa leptiricima u stomaku.. :blink:

..ne bavim se tim stvarima.

 

sluchaj moje drugarice

koja je probushila resu

jel znas gde je devojka radila pirs i dal je imala nekix problema za sada (infekcija,veliki otok..)? ili jos bolje dovedi je na yum pa da tjaskamo :lol:

Edited by alx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf ne mogu da idem na quote za svakog .

 

Al evo nekih odgovora...

 

Shto se tiche rese , isto je kao i za jezik , otekne prve nedelje , malo teze jedes itd...logicno.

Ali za resu , i uopste sluzokozu postoji anestezija od koje ti bukvalno utrne taj deo i ne osecas samo busenje.

 

Blizu moje skole radi lik isuvise jeFtino pirsinge, ima svoj studio , sve je sterilno, nikakve komplikacije itd.

 

za nos neko reche...

 

Nos boli samo u trenutku busenja ,

igla zabada neki zivac zbog koga mahinalno krece suza iz oka , ne iz bola , nego zbog tog zivca.

Sto se tice nosa , najopustenije je jer se rupa formira brzo , a tesko zarasta.

Tako da cak i posle dva meseca nemas osecaj da imas mindjusu...

Edited by Pure Imagination

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest burberry freak

Ne razumem sta znaci "besmislen pirsing"?!?

Sta je, recimo, smisleno na obrvi toliko? -Nista. Ako cemo tako, nista nema "svrhu" osim jezika i intimnog pirsinga, a ponajmanje mindjuse u usima.

Sve je individualno. Ne kapiram kad neko insistira da mu se nesto obrazlozi, konto licnog izrazavanja. Ljudi imaju razlicita poimanja lepog. U nekim kulturama zene nisu lepe, niti privlacne, ako nemaju rupu izmedju brade i donje usne i umetnuto parce drveta. Ako neki ljudi zive u ovom okruzenju a imaju razlicita opazanja i vidjenja od onoga sto se smatra lepim i prihvatljivim, ne vidim razlog da treba da se objasnjavaju.

 

p.s. povrsinski pirs, anyone?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rudolph the red-nosed reindeer je bash od pomoci, thanks xD Hvala na ohrabrenju, hihi...

 

E jeste da smaram ali koliko je komplikovano menjati nakit? Je l' ono tipa kao ushi - zachas, ili je to neka "uf" procedura?

 

Zavisi na kom je mestu pirsing i kakav je nakit.

U principu, nije problem provuci nakit kroz rupu, vec je problem dobro ga pricvrstiti. Sto je nekad malo teze, jer je nakit sitan.

 

Ja na usni sama menjam, mada je bolje kad mi u sindjelu to urade, jer mi bolje pricvrste mindjusu pa ne ispada posle.

 

Moja sestra ima meduzu i smajlija i ne moze sama da menja ni jedno ni drugo, jer su zajebana mesta.

Edited by ^Rainbow_Monkey^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi na kom je mestu pirsing i kakav je nakit.

U principu, nije problem provuci nakit kroz rupu, vec je problem dobro ga pricvrstiti. Sto je nekad malo teze, jer je nakit sitan.

 

Ja na usni sama menjam, mada je bolje kad mi u sindjelu to urade, jer mi bolje pricvrste mindjusu pa ne ispada posle.

 

Moja sestra ima meduzu i smajlija i ne moze sama da menja ni jedno ni drugo, jer su zajebana mesta.

 

 

Pa nos bi bio u pitanju! A nakit maleni kristalchic! :)

Edited by jelchica

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...