Jump to content

Body piercing


MissionVao

Recommended Posts

Nije to samo busenje, moras preziveti i period zarastanja, mogucu upalu i/ili otok, bol, crvenilo, svrab i sl. Od 10 dana do 6 meseci, zavisi za koji pirsing se odlucis. Naravno, to se produzava ako zakacis mindjusu dok se kupas, oblacis, bijes sa nekim...

:lol:

:veseli:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odusevljavaju me ljudi u nekom biznisu koji nemaju ama bas nikakav osecaj za isti. Kako privuces ljude kad se bavis konkretno pirsingom? Napises koje su ti kvalifikacije, ok doktor si a gde si naucio da busis? Koliko ljudi si do sad uradio? Slike? Zadovoljne musterije?

Nema dovoljno dobrih strucnjaka kod nas, ako neko vec ima "potencijal" samim tim sto nesto zna o covekovom organizmu steta je da se tako predstavlja.

Sto se ne uradi neki sajt? Makar je to prosto i jeftino. Neka akcija sa niskim cenama da se zahukta posao... neki ortak da se unajmi da slika par "intervencija", nesto o prostoru u kojem se to obavlja...

Jel treba da okacimo i "Vodic za nove strucnjake koji bi da se predstave javnosti" na onu prvu stranicu koju uzgred niko ne cita? :lol:

 

A tako je lako, samo se zapitas "da sam ja svoja potencijalna musterija sta bih zeleo da vidim i cujem pre nego sto se odlucim za sebe?"

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne bik nista od pirseve i tetova niti to bi voleo da vidim na nekome imamo sam mindju na uvetu i davno batalio

zatvaraj temu :)

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto ne osnujete klub, verujem da bi vam bas bilo fino da se okupljate i pricate koliko ne volite pirising :)

Posto si hmmm... neki dvocifreni redni broj koji se tako izjasnio :)

Ja mrzim WoW i Star Wars pa im ne pricam da su budale :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja planiram uskoro pirsing, samo još nisam sigurna gde. :confused:

Plašim se bola :redface:

 

Ok, ako oces pirsing, onda valjda imas ideju gde???

 

Mislim, ako hocu na nosu, na nosu cu i da stavim, ako ocu na glavicu, tu cu ga i stavim, a ako ne znam gde, onda necu da ga stavim.

Ali ne, to je cool i in, pa ocu i ja, a to sto bi mi stajalo ko piletu sise, nije bitno, bitno je biti u trendu.

 

A za bol - e pa nema da se jebes a da ne udje.

 

 

Crknite, pozeri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto ne osnujete klub, verujem da bi vam bas bilo fino da se okupljate i pricate koliko ne volite pirising :)

Posto si hmmm... neki dvocifreni redni broj koji se tako izjasnio :)

Ja mrzim WoW i Star Wars pa im ne pricam da su budale :)

 

ja ne mrzim wow i star wars ali nikada to necu igrati eto vidish kako si ti mudar a lozish se na neke takve stvari za koje ne znam sta predstavljaju jedino mozda kod nekih takvih freak riba kad se nadjete i vidite da obeje nosite pris na pradavisi pa kad se uhvatite za ruchice lanchicem sise povezete to je ono truu ljubav

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
eto vidish kako si ti mudar a lozish se na neke takve stvari za koje ne znam sta predstavljaju jedino mozda kod nekih takvih freak riba kad se nadjete i vidite da obeje nosite pris na pradavisi pa kad se uhvatite za ruchice lanchicem sise povezete to je ono truu ljubav
:)

 

 

jel neko od vas radio resicu ispod jezika, i kakva su iskustva?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...