Jump to content

Body piercing


MissionVao

Recommended Posts

a može jedno pitanje?

 

...Zašto bi se iko pirsovao kod "mesara" i sebe uvaljivao u nevolje? Pa valjda misliš na sebe pre nego na cenu, majka mu stara...

Veruj mi, ima takvih ljudi. Znam ja neke pankere, jedan od njih radi u nekom pirs-tatoo (ne znam sigurno) šopu. On opušteno tetovira i stavlja pirsinge svojim drugarima gde već stigne... Kod moje drugarice na rođu (preko koje ih i znam) je njih 5-6 stavljao pirsinge... Sa različitim iglama, je l' te, ali opet... na ROĐENDANU u KAFIĆU... I kad ih pitaš zašto to rade gde stignu - zato što ne plaćaju. Kratko i jasno.

I ta drugarica je radila tetovaže kod tog lika u fazonu - nije luda da plaća 50e+ za tetovažu, ovako je jeftino. :) :)

 

No comment.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...pa onda nije ni čudo što mnogi forsiraju te rizike i opasnosti, da se ljudi nauče pameti i da razmišljaju pre nego što počnu da se buše... a mi pametni (tj koji smo se raspitali pre pirsovanja) bi trebali to da istrpimo, iz solidariteta. :)

 

a ako body piercing postoji već stotinama godina, zar su i ranije trebale rukavice i sterilisane igle? :) :)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al poenta kao shto rekoh nije shta pricaju babe na pijaci nego shta se "zna" i shta su cinjenice. Srecom po tebe od nekog ko ima "nazi" u imenu i ne ocekujem IQ veci od sobne temperature, a "sponzorusa" to spushta u lagani minus, tako da ti ne uzimam za zlo.

 

 

Takodje oni koji imaju IQ veci od sobne temperature znaju da prepoznaju ironiju u necijem nadimku :rolleyes: ... Tako da ni ja tebi nista ne uzimam za zlo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda ti je ceo profil vrlo ironican :)

 

Elem, Princessin Tinea: em sto je vek duzi em sto makar pre 50 god nije postojao AIDS u opticaju :D

U svakom slucaju, ako neko misli da se busenje mnogo razlikuje od npr hirurske intervencije, po rizicima od izostanka sterilizacije, neka se busi u cigan maloj, ne treba mi da patimo zbog toga :D

pogotovo sto znamo kakvi su motivi onih koji stalno drobe o rizicima (smaraci, puni sebe, umisljeni autoriteti itd).

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Skroz mi kul deluje ta trakica, ali na ledjima.

Ovo mi je totalno cute:

 

a389corset.jpg

 

Znam da sam video negde takav pirs, ali bio je jos lepse uradjen - sad tu sliku ne mogu nigde da najdem. Uglavnom,

nije se videlo da je koza zategnuta kao na slicici gore. :wub:

Edited by bdonkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...