Jump to content

Body piercing


MissionVao

Recommended Posts

Ja sam bušio sam sebi uvo dva puta...

 

Ako imaš staru medicinku dobra je za bušenje jer je oštra a ako ne, može i obična igla. Samo je malo propereš ili zagreješ upaljačem :D

Pustiš neki brutal death metal u pozadinu i udri :D

 

I da, medicinka je dobra i da je ostaviš posle toga naravno jer je dosta velika. Ako ostaviš neku tanku alku odmah posle bušenja nisi ništa uradio

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

I'te u peršun, ja bušila hrskavicu pištoljOm i nije mi bilo ništa!

Jes' da kasnim par dana sa pitanjem, ali jako me zanima - ne kapiram kako uopšte dođe do... ukopavanja, šta se desi? :ph34r:

 

 

Više puta sam sama bušila (doduše, najčešće kad izgubim minđušu pa se zatvori u rekordnom roku) i ne vidim potrebu za ledom, limunom i sl. sranjima. Jbg, nekako mi logičnije da više boli (jer se više ukenjaš od straha) kad ti neko drugi buši, kad nemaš kontrolu nad učinjenim.

I da, poslednji put kad sam sama probušila, napravih se pametna i odmah nakačih neko viseće (teško) čudo. Sad mi ta rupa stoji direkt ispod nove, na dobrih 3 mm. :redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se rupa zagnojila preko noci i mindjusa je urasla, morala sam kod lekara da seku kozu i da izvade mindjusu. Kontam ja da nisu svima iste usi, ali, nikad ne znas koliko ti je osetljiv taj deo sa hrskavicom, tako da je moj stav ne busiti hrskavicu pistoljem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci opet, pistoljem samo mrsave resice :) jer pistolj na sipkicu nabije ono okruglo cudo na fixno rastojanje, znaci uvek je isto. I nekim ljudima je to prekratko tj suvise steze meso. Tako su mi 2 rupe otisle u pm, samo se zagnojilo i nadulo, jedva sam skinula mindjuse.

hrskavica ne sme ni pod razno pistoljem jer on vise busi na pritisak nego na ostrinu. tako da lako moze da dodje do pucanja hrskavice sto je veoma opasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hrskavica ne sme ni pod razno pistoljem jer on vise busi na pritisak nego na ostrinu. tako da lako moze da dodje do pucanja hrskavice sto je veoma opasno.

Pa da, posto busi uho sa tupom medicinkom.

Ja inace nisam ni htela da busim hrskavicu, nego najvislje sto moze a da nije hrskavica, a glupaca sto radi u zlatari opici mi mindjusu po sred hrskavice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste vala, znam kakve glupace rade kao prodavacice... meni je busio neki krajnje ne-sterilan deda :) koji je sve pipao rukama - i mindjusu i moje uvo i sve :) u pre-war zlatari :)

sad s 10 rupa valjda necu vise nista dirati... mozda na hrskavici ali ne dok ne smislim koji fazon bi to bio :D a posto svaki debil moze to da probusi mislim da cu dati decku da to radi, znam da bih ja volela da meni neko dodje i da mi da ga busim :) ne znam da li je moguce promasiti neku akupunkturnu tacku ali probacu, ako to budem radila. Za sad imam izbusene samo krajnike, koje nemam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pozz ljudi!!!Par saveta od nekog ko se bavi piercingom...

 

@tuoLarips:Busenje pistoljem je vrlo ne zahvalno...zasto?...zato sto pistolj vrsi pritisak na tkivo i razara ga!!!Nije toliko opasno raditi klasicnu rupu na uvetu,ali kad je u pitanju hrskavica moze da dodje do kompikacija u fazonu da pocne da ti truli hrskavica...sto se tice nakita koji se koristi uz pistolj,takozvane "medicinske" mindjuse su glupost...iskreno kad sam narucivao nakit,dobio sam pouzdanu informaciju da je jedna "medicinska" mindjusa 1 e na komad,za razliku od pirs nakita tj medicinskog celika cija se cena krece od 2 - 4 e komad (ovo je iskljucivo na veliko)!!!

 

Savet za sve...

 

Ako zelite da busite sebi uvo ili da van neko drugi busi,a ne zelite da idete u piercing centar,kupite braunile ili kanile debljine 1.2 ili 1.3 sa zelenim cepom ili 1.6-1.7  sa sivim cepom...evo i zasto...kad busite pistoljem rupa je u obliku slova X,jer kao sto sam napmenuo gore PISTOLJ RAZARA TKIVO...a kod igla rupa je u obliku slova O i samim time ostaje manji oziljak kad se skine nakit...

 

Inace ako vam treba neki savet u vezi piercinga slobodno mi napisite na PM!!!

 

P.S. Od piercinga na sebi imam jezik,industrial,usnu sa leve strane i imao sam hand web...zZop :pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hrskavica tada ne truli neko postaje tecna... uzas.

To sto sam rekao da hrskavica truli sam video uzivo...ortakinji je pocelo da crni oko rane i osecao se uzasan smrad...Posle dve ned na tom mestu se nalazila samo koza koja je bila tamno plave boje...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro, htela sam da kazem da ne moze meso da truli kao jabuka :) ako postaje tamno to je vec gangrena i nesto sumnjam da se bas to desilo... devojka bi imala i sepsu i sta sve ne.

Ali ako si video uzivo ti si autoritet :D

ja samo znam da sam cula da pocne da postaje tecna oko naprsnuca i ako se to ne odsece cela hrskavica ode u tri lepe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da li ste vi normalni, poče da me boli uvo, sanjaću kako mi komadići otpadaju na jastuk!

Nosite se! Svi se nosite! AAAAAAAAAAAAAA!

 

 

 

 

Zli, zli mali ljudi.

 

 

 

:bigblue:

 

 

 

 

Opusti se,ako ti se do sad nije nista desilo,nece ni sad (nadam se ;))...Samo odrzavaj piercing i sve ce biti ok... :pivopije:

Edited by marokanac

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...