Jump to content

Return To Castle Wolfenstein


MissionVao

Recommended Posts

primetih da nema teme o ovoj igri :lol:

 

upravo sam je uzela jer sam cula da je fenomenalna.

Odmah jedno pitanje - kupila sam originalnu igru a unutra nema CDkey-a :) nece da radi bez, naravno, a kamoli u multiplayer modu :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pogledaj da nema u nekom folderu na disku (lupam ali pokusaj), ali negde ga ima sigurno

za igranje u single player-u ce ti posao odraditi bilo koji serijski koji moze da se nadje negde na netu, a za multiplayer moras da imas unikatni broj

 

evo ti neki pa probaj za single:

CLAL-A7WJ-DTSJ-WARP-88

DSAT-HSWD-WPLR-JHHL-8C

Edited by marcoman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, znam da moze s bilo kojim kodom da se igra (btw hvala puno za njih :da: ) ali CD key-a nema nigde :no: trebalo bi da je zalepljen unutra (tako pise u uputstvu tj bookletu) ali nema nigde. Sve sam pretresla i ja i jos par ljudi :(

 

Nyway, jel igrao neko? :veseli:

Share this post


Link to post
Share on other sites

igrao jos pre par godina i presao. igrica je dobra samo tako.

 

btw, ako ne mozes da nadjes CD-key, vrati se u prodavnicu gde si kupila, pa da vidis u cemu je problem.

 

i sto si uopste uzimala original?! da neces mozda da je igras u multiplayer-u? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto da ne uzmem kad kosta 1000 din :) Single i multiplejer odjednom (ima 2 diska) i dobijes Wolfenstein 3D uz to :) :) (koji usput ne radi).

Kupovalo mi se nesto a alternativa je bio Heroes of Might and Magic VIII za 600 din :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, Wolfenstein 3D (popularno zvan Vulfshtajn 3D) je bila igra..... pa Spear of Destiny, joj kad se setim....pre nego sto je budjavi Tomb Raider zagadio zanr zanavek.

 

M&M 8 je poslednja avantura koju sam odigrao pre nego sto sam prestao da igram... kraca od VI i VII , ali i dalje odlicna, dovoljno zabavna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto da ne uzmem kad kosta 1000 din :) Single i multiplejer odjednom (ima 2 diska) i dobijes Wolfenstein 3D uz to :) :) (koji usput ne radi).

Kupovalo mi se nesto a alternativa je bio Heroes of Might and Magic VIII za 600 din :)

pa zato sto bi za single platila u najgorem slucaju 10 puta manje, a multi ces da igras kao sto ja jedem jabuke, u prevodu skoro nikad. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

 

pa ne verujem da ce i svi drugari biti zeljni da daju po 1000 kinti svaki da bi igrali sa tobom.... mada sta znam... :D

 

a i za vulfen sigurno moze da se nadje neki patch ili sta god, pa da se umrezite vas nekoliko sa piratom i picite do mile volje. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Играо и прешао. Добра игра! Мало ме чуди да сам прилично лако прешао последњег шефа, али добро. После малтретирања да дођем до њега то и није тако лоше. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja je zavrsio dva puta u proteklih 6 - 7 godina, drugi put sa 3d cvikerima pre 3 godine :da: Sad je preshishana, ali u svoje vreme je bila zakon. Mnogi su se smorili pricom, a meni je bas super legla.

 

Secam se, bio je popularan patch koji skine sve one SS-ninja ribe, pa te vijaju skroz gole :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Auuu ova igrica razbija kako je dobra :)) Preshao sam je ...hm...milion puta ako ne i vishe :))

To je igrica koja moze da se predja za manje od 4 h :) moj rekord je bio 3h i 23 m :))

Do skoro sam imao save te igrice i pokazivao sam svima :) hvalio sam se zato sto sam je mnogo brzo preshao. :)

Igricu znam napamet,ali bukvalno napamet. :)

Ova igrica je mnogo stara,ali je bila zakon kad je izashla! :)

Edited by AeternaAndNightFallFan

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe super da ima jos fanova

presao sam je 4-5 puta, ali nikad ne zurim, uvek idem polako i uzivam u njoj

Wolf mi je igra za jesen i zimu, dok su Serious Sam i Second Encounter za leto, i tako ih vrtim u krug godinama

nisam nasiao ni na sta sto mi toliko privlaci paznju

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvarno nisam neki gejmer (sto se iz prilozenog da i videti). elem, startujem igru, kreiram server localhost, odaberem mapu, kampanju, sta vec i jedino ima mene na mapi. nigde ne mogu da nadjem gde se dodaju botovi (kao kod quake-a koga sam igraa pre xyz godina). da nije to neka verzija koja mora da se kaci na net i koja nema botove??? jel postoji RTCW a da je klasicna standalone FPS igra?

 

p.s.

ako ne proradi wolfenstein nosim se mislju da ostavim na ovoj temi oglas tipa "trazim ekipu od 10 ljudi za paintball". ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel postoji RTCW a da je klasicna standalone FPS igra?

 

:da:

 

 

Tebi je verovatno shaka pala RTCW ET (enemy territory) , a to je multiplayer ONLY "ekspanzija". Standardni RTCW ima fenomenalnu single player kampanju, suhi kvalitet prijatelju :da: Prilicno originalna prica u ono vreme.

Sto se botova u multiju tiche, koliko se secam ne moze, ali mozda je neko napravio mod, probaj OVO. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste enemy territory. :udri:

znaci, treba mi neka druga verzija koja ima standardni signle player. mozda probam i ovaj ET ako postoje neki dzaba serveri gde mogu da se ukljucim u igru, mada bi to bilo glupo posto bih im sluzio kao meta za vezbanje koliko sam vest. :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
Auuu ova igrica razbija kako je dobra :)) Preshao sam je ...hm...milion puta ako ne i vishe :))

To je igrica koja moze da se predja za manje od 4 h :) moj rekord je bio 3h i 23 m :))

Do skoro sam imao save te igrice i pokazivao sam svima :) hvalio sam se zato sto sam je mnogo brzo preshao. :)

Igricu znam napamet,ali bukvalno napamet. :)

Ova igrica je mnogo stara,ali je bila zakon kad je izashla! :)

 

Hehe, mislim da je meni oko 6 sati... Znam da sam je obrn'o za jedno popodne, i to na najtezem nivou. Naravno pre toga sam je presao nekoliko puta. Mislim da sam je obrno jedno total 5-6 puta :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...