Jump to content

Kakvi Vas Muskarci Privlace


Wise Owl

glasanje   

67 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ode tema u tri lepe...

Neki cudam forum, na temi o devojkama mi pisemo, a ovde se muskarci aktivirali... He, he... :) Zanimljiva ova danasnja omladina (omladina uslovno receno)

 

Bolje neka devojke pisu kakvog muskarca traze, nek' smuvaju nesto, pa da se zatvori tema :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@K1nG5L0rdDemonSatanHeavy: S obzirom ko je sve u izboru, cast je Crnogorcima sto ih tu nema :evotigana:

 

 

hahahaha. sestro slatka, bice crnogoraca ali u drugom krugu. kad istu temu odtvore muskarci, tj kojeg bi momka maznuo. evo ja da sam peder 100% bi teo crnogorca za decka. stvarno me mrzi da ti objasnavam zasto.

 

na ovoj temi im nije mesto, a kad budemo ukljucili crnogorce u bilokakav izbor, moramo i kosovare i albance i bosance i na kraju sta se dobije?!?!?!.

 

da se mi zadrzimo na ciganima a?

 

 

pozdrav

 

oprosti mi sto sam ti se obracao u zenskom rodu. :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh!!! :)

Ma ok i ja volim starije tipove, ali to samo zato sto su ozbiljniji, odgovorniji. Sto i nije uvek slucaj. Upoznala sam dosta tipova mladjih od mene koji su mnogo bolje osobe od tih starijih koje obicno velicam...

Ma godine u sustini nisu bitne, kakav si takav si, celog zivota, nema popravki...

A vecina su idioti, celog zivota ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i nije toliko bitno kako izgleda i koje je rase, važno je da posedujecrne limuzine i da mu je u kući instaliran đakuzi.

E da, ukoliko je oženjen - to mu je veliki bonus kod mene ( opšte je poznato da mi devojke volimo tuđe, zauzete muškarce). :mhihi:

 

 

Ehh, to su pravi muškarci, ma muškarčine, mužjaci!

Edited by MaNiAc_sub_Iove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve sto je meni bitno kod lika je da mi je zanimljiv. Ne klasifikujem "zanimljive", jednostavno me jedan privuce zbog jednog, drugi zbog drugog. Ionako svi na kraju ispadnu kreteni :D Salim se... Ali mi je nebitno kako neko izgleda, pa cak i da je nizi od mene (s tim da sam ja 180 :) ), potpuno mi je svejedno, sve dok se sa njim moze voditi normalan razgovor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...