Jump to content

Наврог


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne vidimo razlog zbog cega je na nasoj temi bitna rasprava o tome gde Usud svira nakon izlaska iz grupe.

 

Navrog NECE nastupiti kao predgrupa Vokodloku,kao sto je bilo najavljeno,zbog neozbiljnosti organizatora i takozvane "greske" i "neobavestenosti" o svim bendovima koji su kontaktirani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocekivan odgovor jer sada je u modi biti elitni blek metalac. Mali, da ti ja kazem nesto:

Koje si godiste ti? 90? 89? Znas, kad si osmi razred pa do drugog srednje te drzi pagan, patriotski stav itd, onda odjednom shvatis da je to u modi pa satro odrastes i pocnes da se lozis na Shining i ostale depresive pa glumis neko veliko mudo itd, onda napunis 26 i shvatis da je to bila jos samo jedna faza odrastanja.

 

Projateljski savet:

Mogli biste bar da budete dosledni svojih ''uverenja'' i da se po necemu istaknete u odnosu na druge, a ne da pratite trend pod izgovorom kako vam je muka svega itd... I ne kradite vec iskoriscene fore. P.S. Solitude je stara Zaklan skola...

Edited by Lord Howe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocekivan odgovor jer sada je u modi biti elitni blek metalac. Mali, da ti ja kazem nesto:

Koje si godiste ti? 90? 89? Znas, kad si osmi razred pa do drugog srednje te drzi pagan, patriotski stav itd, onda odjednom shvatis da je to u modi pa satro odrastes i pocnes da se lozis na Shining i ostale depresive pa glumis neko veliko mudo itd, onda napunis 26 i shvatis da je to bila jos samo jedna faza odrastanja.

 

Projateljski savet:

Mogli biste bar da budete dosledni svojih ''uverenja'' i da se po necemu istaknete u odnosu na druge, a ne da pratite trend pod izgovorom kako vam je muka svega itd... I ne kradite vec iskoriscene fore. P.S. Solitude je stara Zaklan skola...

Ne donosi brzoplete zakljucke dok ne cujes nove pesme i procitas tekstove.I odakle tebi ideja da mi nismo ostali dosledni sebi?Pagan B.M.je najpopularniji na sceni,tako da sve sto si rekao pada u vodu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro mislim, necu da se raspravljam na forumu. Furajte to sto radite, samo sam rekao da vam se myspace stranica mnogo razlikuje od one pre mesec dana. Htedoh reci da menjanje imidza i stila benda nije bas za pohvalu.

P.S. Ajde, slazem se, stvarno jedva cekam da cujem. Mislim, nemoj da mislis da vam serem jer sam ja dugo u ovome samo ono kao... Ne postavljam glupa pitanja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro mislim, necu da se raspravljam na forumu. Furajte to sto radite, samo sam rekao da vam se myspace stranica mnogo razlikuje od one pre mesec dana. Htedoh reci da menjanje imidza i stila benda nije bas za pohvalu.

P.S. Ajde, slazem se, stvarno jedva cekam da cujem. Mislim, nemoj da mislis da vam serem jer sam ja dugo u ovome samo ono kao... Ne postavljam glupa pitanja :)

 

Nema problema.Glupo je raspravljati se po netu,mozemo da se nadjemo i da odemo na pivo i popricamo oko toga. :pivopije: Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

. Htedoh reci da menjanje imidza i stila benda nije bas za pohvalu.

 

ne secam se da bilo gde pise da smo promenili stil...mrzi me da citiram sebe [jer ja uredjujem majspejs stranicu],s' toga cu ti reci da ponovo procitas ono sto tamo pise [ako zelis,naravno],i shvatices da nigde ne pise da smo promenili stil,nego smo dali nasoj muzici drugacije ime jer smo je oslobodili "sablona"...i nije mi jasno ni cemu ta frka oko fotki...to je i dalje korpspejnt,ali smo opet "tradicionalni" blek metal vizuelni izraz takodje oslobodili sablona.S' toga,nismo ni promenili imidz,vec smo mu dali licni pecat,a to je valjda najbitnije.

 

Nema potrebe za prepirkom...uzivaj :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

NOVOSTI!

Bend je dobio novi logo,za koji je zasluzna Milica7,koja saradjivala sa bendom i u proslosti[radila je logo za Raw Gore],i izuzetno smo zadovoljno poslom koji je obavila za nas.Cilj novog logo-a je da upotpuni vizuelni izraz benda na nacin koji najvise odgovara nasoj muzici.

navroglogo.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...