Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Mondeo je najbolji u klasi, dok ne dodje Laguna III :rockdevil::rockdevil: Mada je meni Laguna II opet bolja i od tadasnjeg mondea. Probao i vozio i jedno i drugo, i na kraju kupljena laguna. Jebes ford.Malo sam uleteo, ali video sam da se pricalo o mondeu. :surprised:

Edited by SlaughtererKralj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta ćeš, zajeb'o sam se :mrgreen:

 

Passat pored njega može samo da smrdi.

Čitao sam njihov detaljan uporedan Test, Mondeo ga šije u svim elemetima...

a i izgleda neuporedivo lepše.

 

Nego,kako ga ceniš, da li bi ipak sa tim sequent plinskim uređajem jurio do stotke za oko 8 sekundi?

(fabrički podatak pod benzinom je sedam koma nešto) - ali uvek se sporije ide za pokoju stotinku u praksi.

Takođe...prethodna generacija Mondea, a naročito Focusa su totalno bezvezne ( po pitanju dizajna).

 

To ti je novi Fordov ''kinetički'' dizajn,

drago mi je da je još neko primetio da felne na njemu izgledaju zaista sićušno.

 

Možda na listi dodatne opreme ima felni većih gabarita, sigurno ima....na kraju krajeva možeš mu to sam nabudžiti ( za jedno desetak godina ;) ). Staviš mu neke opake hromirane felne - devetnaestice.

 

Ali ono bočno ispupčenje koje se proteže duž vozila je maestralno...

 

Znam da Mondeo sije Pasat za dva koplja... Kao sto i pre rekoh Mondeo je po pitanju dizajna sada vrh...

 

Nisam bas siguran da bih stavio na svog Mondea (eh ti pusti snovi....) stavio hromirane felge... Neke besne alu ali nikako hrom izgledao bi mi kao da ga je X-Zibit pravio...

 

Evo vec dva dana testiram i uporedjujem... ljudi nema nikakve razlike... vuce kao zmaj. Haha za 3 hiljade sam napunio 67 litara!!!

 

Bas sam prijatno iznenadjen sto se performansi tice... ostaje samo jos da vidimo potrosnju u gradu i na otvorenom, to vam javljam cim saznam.

 

Kazi koliko si dao za uredjaj... I jedva cekam da saznam koliko trosi na otvorenom putu... Ali majke ti pogledaj koliko trosi kada je opterecen... Tu plin najvise gubi....

 

Mondeo ROCKS bre!!!

 

Šteta što ja od toga neke posebne koristi nemam..

 

:pivopije:

 

Živeli ljudi!!!

 

:)

 

Kako nemas nista od toga zar ti nisi fan Forda? Kao fan ti podrzavas i uvek glorifikujes svaki Fordov model uvek i zauvek....

 

MOndeo je zakon, najozbiljnije razmisljam da prodam moju 4 i dodam malo kinte i kupim neki Mondeo mk3 sa tddi ili idci motorom od 2000 kubika

 

Mondeo rulz! :pivopije:

 

Prodaj Golfa i uzivaj, nadam se da ces se sit navoziti tvog buduceg ljubimca, ali gledaj da nadjes nekog koji je na neki nacin iole pazen dobro...

 

Evo da vam pokaze nesto TATA na svim drumovima...i naravno :

 

Toyota%20Tacoma%20Double%20Cab.jpg

 

07_TacomaDCab01.jpg

 

284318.1-lg.jpg

 

Enjoy the RidE :rockdevil:

 

Toyota, sta reci No.1 proizvodjac na svetu... Samo bih ja nekako vise voleo jednog Landcruisera...

 

 

Lepi su ti ovi BMW-i ali ovaj prvi podseca dizajnom na legendarni Ford Capri... Inace bi mi najbolje stojala ova 5-ica... Vrh sportska limuzina... Nadam se da je to jedan M5...

 

Mondeo je najbolji u klasi, dok ne dodje Laguna III :rockdevil::rockdevil: Mada je meni Laguna II opet bolja i od tadasnjeg mondea. Probao i vozio i jedno i drugo, i na kraju kupljena laguna. Jebes ford.Malo sam uleteo, ali video sam da se pricalo o mondeu. :surprised:

 

Ne mogu da se slozim za Lagunu. Ipak sam se vozio i u jednom i u drugom autu i po meni koliko god to tebi zvucalo neobjektivno meni je Ford daleko udobniji i lepsi iako je je tehnicki Laguna savrsenija.... To sto si rekao jebes Ford ja cu reci jebes Renault.... Ipak ga je vozio u Formuli 1 Fernando Alonso...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da se slozim za Lagunu. Ipak sam se vozio i u jednom i u drugom autu i po meni koliko god to tebi zvucalo neobjektivno meni je Ford daleko udobniji i lepsi iako je je tehnicki Laguna savrsenija.... To sto si rekao jebes Ford ja cu reci jebes Renault.... Ipak ga je vozio u Formuli 1 Fernando Alonso...

 

 

Ma, ok. Laguni je ionako glavni konkurent mondeo, i u slucaju lagune II dobio je trku kad se radi o prodaji. Iskreno, i jedno i drugo ima i dobrih i losih strana, nije bas toliko stvar razuma da li voziti ovo ili ono, danas se (ne)kvalitet ionako izjednacio manje-vise kod svih.

 

Ali za udobnost ne mogu da se slozim. Pored dobre (ispravne) lagune mondeo nema sta da trazi kad se radi o udobnosti, kako vesanja tako i sedista, ergonomije generalno. Nemam neke konkretne dokaze osim da sam se stvarno dosta puta vozio kako u starijim tako i novijim fordovima, pa odatle takav utisak. Naravno, mondeo je opet udobniji i prijatniji za voznju od svih auta iz VAG grupacije, da ne ispadne da je totalno neudoban.

Edited by SlaughtererKralj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osim što su mi trabanti cool, uz karakter bi mi najbolje stajao mali sportski BMW dvosed...

Uh, jbt, kakvog si to karaktera onda?

 

Samo je jedan automobil vredan svake pare, a to je matori Mustang. Isključivo american muscle, isključivo taj zvuk, samo su oni vredni pažnje.

 

Mustang, kao i još mnogi ovde znaju o čemu pričam :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, ok. Laguni je ionako glavni konkurent mondeo, i u slucaju lagune II dobio je trku kad se radi o prodaji. Iskreno, i jedno i drugo ima i dobrih i losih strana, nije bas toliko stvar razuma da li voziti ovo ili ono, danas se (ne)kvalitet ionako izjednacio manje-vise kod svih.

 

Ali za udobnost ne mogu da se slozim. Pored dobre (ispravne) lagune mondeo nema sta da trazi kad se radi o udobnosti, kako vesanja tako i sedista, ergonomije generalno. Nemam neke konkretne dokaze osim da sam se stvarno dosta puta vozio kako u starijim tako i novijim fordovima, pa odatle takav utisak. Naravno, mondeo je opet udobniji i prijatniji za voznju od svih auta iz VAG grupacije, da ne ispadne da je totalno neudoban.

 

Sa prvim delom teksta se slazem, a to je sve zato sto se mnogo otislo u kompjuterizaciju automobila... Sta je falilo svim tim divnim karburatorima? Kada vidis u Mad Max-u otvaranje karburatora na haubi, svako normalan se sledi i prodje ga jeza...

 

Ne svidja mi se ergonmija Laguninih sedista, svidjaju mi se vise Fordova, iako moram priznati da sam se do sada najvise nauzivao u Jaguaru... VW iliti VAG kako ti je milo je ipak narodni auto koji mnogo kosta stoga posto je pravljen za narod mora biti neudoban, zamisli da se narod opusti i pocne da uziva... Gde bi tu bio kraj?

 

Uh, jbt, kakvog si to karaktera onda?

 

Samo je jedan automobil vredan svake pare, a to je matori Mustang. Isključivo american muscle, isključivo taj zvuk, samo su oni vredni pažnje.

 

Mustang, kao i još mnogi ovde znaju o čemu pričam :mrgreen:

 

Mrski zvuk starog Mustanga je keva... Samo jos da ti cale drzi rafineriju i sve si probleme u zivotu resio...

 

Ili Lancer Evolution VIII?!

 

A sto ne IX? ili novi Galant?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre mesec dana na moru sam imao prilike da se vozim i da vozim Mitsubishi Evo IX, ljudi moji ono nije normalno kako ide, znaci 310ks pogon na sva 4 tocka, ali razdvojen (ne po osovini) definitivno najbolji automobil koji sam imao prilike da testiram

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, jbt, kakvog si to karaktera onda?

 

Samo je jedan automobil vredan svake pare, a to je matori Mustang. Isključivo american muscle, isključivo taj zvuk, samo su oni vredni pažnje.

 

Mustang, kao i još mnogi ovde znaju o čemu pričam :mrgreen:

 

Živeo Kralju !!!

 

:pivopije:

 

Quote : TurboBoy

 

Mrski zvuk starog Mustanga je keva... Samo jos da ti cale drzi rafineriju i sve si probleme u zivotu resio...

 

:rockdevil::):):):):):pivopije:

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre mesec dana na moru sam imao prilike da se vozim i da vozim Mitsubishi Evo IX, ljudi moji ono nije normalno kako ide, znaci 310ks pogon na sva 4 tocka, ali razdvojen (ne po osovini) definitivno najbolji automobil koji sam imao prilike da testiram

 

Predpostavljam da si se sit navozio!!! Steta sto ga ja skoro sigurno necu testirati (jerbo novca za taj sport nemam), a tako bih voleooooo!!!!! Moracu da ti verujem na rec dok ne skupim kintu za moj prvenac Skyline GTR R34....

 

Živeo Kralju !!!

 

:pivopije:

 

Quote : TurboBoy

 

Mrski zvuk starog Mustanga je keva... Samo jos da ti cale drzi rafineriju i sve si probleme u zivotu resio...

 

:rockdevil::):):):):):pivopije:

 

Znao sam da ces se sloziti sa mnom....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na zalost nisam se sit navozao, bukvalno je bilo na mrvicu jer skupa je to mashina i ponosni vlasnik nije bas hteo da se raskanta, cisto samo da se impresioniraju cice. A najbolja scena bila je u Kotoru, zaustavi nas pandur i kao pocne da sere gde su pojasevi, pa kazna, pa krene rasprava i na kraju pandur kaze kao ma nema veze za pojas, jebes to, ali hajde onda bar malo ga ovde nagazi da vidim to cudo kako ide :mhihi: E umesto da te pandur upozorava da pazljivo vozis ovaj lik nas jos lozi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na zalost nisam se sit navozao, bukvalno je bilo na mrvicu jer skupa je to mashina i ponosni vlasnik nije bas hteo da se raskanta, cisto samo da se impresioniraju cice. A najbolja scena bila je u Kotoru, zaustavi nas pandur i kao pocne da sere gde su pojasevi, pa kazna, pa krene rasprava i na kraju pandur kaze kao ma nema veze za pojas, jebes to, ali hajde onda bar malo ga ovde nagazi da vidim to cudo kako ide :mhihi: E umesto da te pandur upozorava da pazljivo vozis ovaj lik nas jos lozi :D

 

jE Li to onaj beli od Milanovica iz Bara?! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrski zvuk starog Mustanga je keva... Samo jos da ti cale drzi rafineriju i sve si probleme u zivotu resio...

Vidiš, zanimljivo da to kažeš, jer... :mrgreen:

 

Pokušavam da uvaljam svog Clia, pa čim to prođe kupujem Mustanga i rafineriju za kusur :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije, ovo je bio prijatelj iz Svedske koji tamo radi za Mitsubishi. Bio je ovde smao na letovanju...
Extra.
OkLe znate vi Milanovice iz Bara... :lol: ?a i da onaj BiJeLi MicubiShi je :meshuggah:
Da, auto je preverzija, samo je steta sto ga unakazuje po trkama.. Gledao sam ga kod Andrije na opravci.. isti kaze da ga je vozio 300km/h kroz Sozinu.

 

P.S. Studirao sam u CG.. Btw, zasto mi persiras? :P

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na zalost nisam se sit navozao, bukvalno je bilo na mrvicu jer skupa je to mashina i ponosni vlasnik nije bas hteo da se raskanta, cisto samo da se impresioniraju cice. A najbolja scena bila je u Kotoru, zaustavi nas pandur i kao pocne da sere gde su pojasevi, pa kazna, pa krene rasprava i na kraju pandur kaze kao ma nema veze za pojas, jebes to, ali hajde onda bar malo ga ovde nagazi da vidim to cudo kako ide :mhihi: E umesto da te pandur upozorava da pazljivo vozis ovaj lik nas jos lozi :D

 

 

Pa normalno da te lozi, ajd reci mi ko ne bi? Mislim normalan... I tata bi sine....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidiš, zanimljivo da to kažeš, jer... :mrgreen:

 

Pokušavam da uvaljam svog Clia, pa čim to prođe kupujem Mustanga i rafineriju za kusur :)

 

 

HAHAHAHAHAAAAAAA!!!!! Vrh fora nema sta :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

Extra.Da, auto je preverzija, samo je steta sto ga unakazuje po trkama.. Gledao sam ga kod Andrije na opravci.. isti kaze da ga je vozio 300km/h kroz Sozinu.

 

P.S. Studirao sam u CG.. Btw, zasto mi persiras? :P

 

Tesko da mogu da se slozim! Ne mislim da je nemoguce ali trebalo bi uloziti mnogo novca da bi se micubishi poterao preko 300km/h

 

Pa vjerovatno mi se omakLo ili nisam misLio samo na tebe :)

 

a reci mi sto si studirao ovamo dolje..? :cool:

 

a to za 300 km/h ne`am pojma....mada ne vjerujem~ :D

 

Slazem se!!!

 

Andrija je profi vozac + najbolji mehanicar. On izvlaci maximum, veruj mi..

 

Studirao sam ETF u PG.

 

Cool sto je on profi ali mislim da je malo nemoguce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...