Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Pa to je taj sa slike...Ovo neki rumun vozio,isao prema granici

Ah, čuo sam na vestima. Presekli ga ovi naši murkani, našli mu 120 kg heroina.

 

 

Ja necu nikad da vozim po ledu i snegu. Po mogucstvu samo da letim :)

 

Voliš paraglajding ? Mogu da te podućim, ako nisi nikad probala. ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma zabole vas. Ona Yama je zavukla guzičku u masno.

Garant je dečko sada voza u Audiju A5, mrak pada, možda će i završiti negde na periferiji Paradajz Sitija.

Nadam se da su povezli i Princea sa kamericom, da u'vati neki mlaki kadar ... i podeli radost sa nama kad se reši da aplouduje.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja volim da vozim po noci jer nema guzve, jedino iz tog razloga. A posle prve saobracajke ja sam se opustio, sad vidim da to nije tako strasno, a ako je strasno jbg, jednom se zivi ;)

 

Inace moj instruktor voznje je bila zena, odlican vozac, i meni nije uopste problem da se vozim sa zenskim vozacem, ako se ne boji preterano :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj zet je muskarac pa ocajno vozi, u stvari nema pojma, a mozda je to zato sto ne voli automobile (ovo je prvi muskarac kog znam a da ne voli automobile), tako da ipak ima mnogo zena koje bolje voze od nekih muskaraca. Ja ne bih imao nista protiv da se malo provozam sa Danicom Patrick :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta Yama vas lozi od prvog posta...neciji dupli nalog !!

 

Ne bih rekao. Banovali su lujkicu, nekome je u profilu ostavila comment žaljenja i gneva zbog bana.

 

A žene po prirodi imaju mnogo veću moć opažanja od nas muškaraca. Al' jebiga kad im retrovizor SMETA, dok je nama od velike koristi. :da:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

dsc00335il1.jpg

Odlično.

 

Inače, stari juče udario Zafiru, parking kod novo-otvorenog tržnog centra (Mišković osvaja Bosnu), prepuno, izlazak sa parking mjesta a iza lik stajao - oštećena zadnja vrata na Zafiri i lijeva vrata/retrovizor liku, Mercedes neki stariji je u pitanju, nisam bio prisutan pa ne znam tačno.

Ne zna se ko je gluplji, stari koji je udario u lika ili lik koji čeka parking mjesto i ne pomjeri se kad mu se oslobađa parking mjesto - pored njega auto ide unazad uz upaljena sva 4 žmigavca. Ali eto, i to se dešava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije, mada uzasno lici na koncept, vidi se da je sestica u pitanju, ali samo ako stavis dve slike jednu pored druge maltene.. Bas dosta slicnosti.

 

Inace taj koncept je uradjen cisto da bi inzenjeri pokazali da mogu da ubace w12 cudoviste u golfa i naviju ga na 600 konja

 

Medjutim, u praksi se nije pokazao kao bas upravljiv auto

 

http://www.youtube.com/watch?v=IUWuVcBnMrQ

 

VErujem da su u gti ubacili samo naj bolje iz koncepta, jer je to ipak ulicni auto. Ma sta verujem, jesu sigurno :)

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

zene su mnogo pazljiviji vozachi i bolje voze , ja sam pijan pocheo komshinici da dajem vozilo dok samo ishli kuci a ona je samo polozila voznju i to pre godinu dana :D i opushteno nas je uvek vozila , malko dok je kretala bilo je trzanja ali to sa iskustvom dodje i prvi put je drajvala jugica , znachi odlichno ..

 

 

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

dsc00335il1.jpg

Odlično.

 

Inače, stari juče udario Zafiru, parking kod novo-otvorenog tržnog centra (Mišković osvaja Bosnu), prepuno, izlazak sa parking mjesta a iza lik stajao - oštećena zadnja vrata na Zafiri i lijeva vrata/retrovizor liku, Mercedes neki stariji je u pitanju, nisam bio prisutan pa ne znam tačno.

Ne zna se ko je gluplji, stari koji je udario u lika ili lik koji čeka parking mjesto i ne pomjeri se kad mu se oslobađa parking mjesto - pored njega auto ide unazad uz upaljena sva 4 žmigavca. Ali eto, i to se dešava.

 

 

KRIV JE RVOJ CALE!! On se kretao i morao je da vidi da li moze i gde :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...