Jump to content

My Dying Bride


nepenthe

Recommended Posts

Луди сте. Ево, приводи ми се албум крају и могу рећи да је изврстан. Држи ме све време, има феноменалних деоница, све је на месту. Можда су могли мало више на атмосферу да иду, али немам замерки.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Луди сте. Ево, приводи ми се албум крају и могу рећи да је изврстан. Држи ме све време, има феноменалних деоница, све је на месту. Можда су могли мало више на атмосферу да иду, али немам замерки.

Moraš da shvatiš da se tvoj sud više ne smatra merodavnim, jer imaš pedeset albuma godine. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je fin albumčić zasad. Nije nikakvo revolucionarno groundbreaking remek-delo ali jeste onaj najtipičniji MDB, sasvim lepo slušljiv, čak i catchy nekako. To su te melodije, rifovi, vokal... Meni ok.

 

Na prvu loptu mi se više svideo od prošlog, videćemo dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нема шта претерано додавати, Јаре и Талви су рекли како стоје ствари, олд скул, кида, емоција је и даље присутна, сваки дан га обрнем барем једанпут мада једно морам признати, а то је да има мали недостатак идеја које су спичкали на перфекцију звану "The Barghest O’ Whitby" и онда изгледа мало празно но то свакако није.

Баш гледам који су фаворити али ми нешто не иде издвајање. Ова песма има онај део, она песма овај део који изува, тако да је албум у целини више од просека. Мајстори се држе и после 20 година каријере проповедања дума...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hajlajtovi su the poorest waltz - aronovo viseglasje tu. endi je inace skrst na solazama a ovde je opalio jedan lep lid, temu cak, u fazonu katatonije i starog saturnusa

 

slusala se i nova anatema - sjajan ebow solo na kraju like a perpetual funeral

 

istoimena mirise na stare dane i fidbekovi podsecaju na anatemin pentekost, mejden harmonije pred kraj

 

hail odysseus podseca na light at the end of the world istoimenu, taj istorijski nacin pricanja price i ima i mali return to the beautiful fazon sa dreadfula.

 

abandoned as christ prava brajdovska, super su horovi i onaj krajnji "where was god when i most needed him"

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas jedan tezak album, dusu dao za slusanje po ovoj kisi. na jedno slusanje mi deluje kao da su odrzali kvalitet, sto mi se jako svidja, a verujem da ce se utisak samo popraviti. favoriti na prvu The Poorest Waltz i Like a Perpetual Funeral. inace svaka nosi dobre momente, samo ce trebati jos par slusanja da se oni iskristalisu i da se da konacna ocena, ali za sada jako dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

стандардни МДБ

Mislim da je ovo ono što mi smeta. Ovaj album je tipični MDB iz dvadesetog veka, napisan, sklopljen, ima toka, ali me ne radi. Sve čuto toliko puta da znam napamet i na kraju mi zvuče kao neki bend koji njih kopira. U jednom trenutku sam začuo melodiju koja kao da je sišla sa prva dva Mourning Beloveth albuma koji su, je li, započeli sa solidnim uticajem Engleza u melodijama i razvili to u svom fazonu.

 

Na neki način jeste bolji od prethodnog albuma, sasvim sigurno i od onog pre njega, ali opet... Daću mu još vremena, ali se to nije pokazalao učinkovitim ni sa pomenutim albumima, tako da sumnjam da će ovde išta biti drugačije.

 

Najbolji deo albuma je definitivno ona gitarska melodija u "The Poorest Waltz".

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...