Jump to content

Kevin Smith


Sandman

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Hahaha,jebeni car.Moram skinuti sva tri dela "Evening"-a. :)

 

Nego da preporučim još jedan film,koji nije Kevin režirao(ali jeste ko-producirao) i koji takođe pripada Smithovoj i Moiserovoj kompaniji View Askew.Pojavljuje se dosta glumaca koji su se pojavljivali i u Smithovim filmovima,između ostalih i on sam,zatim Brajan O Haloran(Dante iz Clerksa),Brajan Džonson(Steve-Dave ftw!),pa i Mewes nakratko,Itan Supli,i još par...

Meni se svideo mada je dosta "neobičan".

 

http://www.imdb.com/title/tt0120467/

a0i90z.jpg

 

Fak treći put editujem post,čisto da dodam da je glavni lik zapravo onaj klovn-maskota View Askew-a što se pojavljuje na početku Clerksa.

Edited by Sandman

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Deblji je nego pre, pretvara se u mladjeg rodjaka Jabba The Hutt-a.

U ovom klipu se 'sali' na racun Twilight-a i nastavka...

Vidim ja da se on lepo kupa u lovi, ko zna koliko para dobija za ova gostovanja pred ljudima, vise mu se to isplati nego da pravi nove filmove.

 

Kevin Smith i Twilight

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kada bih rasporedjivao Kevinove filmove po jacini, Clerks bi mi bili na prvome mestu, ipak retko se kada uradi takav low-budget film u kojem obicni prodavci pricaju o svakodnevnim dozivljajima i raspredaju teorije o Star Wars-u, a ako bih birao najozbiljnije to bi definitvno bio Chasing Amy, steta sto nikada nece uraditi nesto priblizno tom biseru.

Odkako je omatoreo i podgojio se, poceo je da mi biva strasno ne smesan, gledam ove klipove sa youtube i kontam da se lepo prikuplja lova za nove filmove (a i uzgred za normalan zivot) putem fanova koji dolaze kao neki roboti da po komadni na svaku njegovu rec da se smeju, cak i kada nije smesan...

Novi film a couple of dicks, me uopste ne privlaci, bolje da se izborio da uradi film po nekom strip junaku...

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...