Jump to content

2007.11.17. *SKC, Beograd* Helloween & Gamma Ray


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma ok ti dugi klasici.... :) :)

 

Nego mislio sam na pesme s' zadnjih albuma....tipa The King For 1000 Years,Nothing To Say i sl. stvari koje su svirali na prosloj turneji!! To su sve super pesme...ali pre bi da cujem neku staru "smaracinu" !! :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nothing To Say nikada nisu svirali, a i ne verujem da bi bila nesto live, ali meni je na Rabbitu ta medj najboljim pesmama, krajnje extra :mrgreen: King je dobra pesma, ali je Occasion Avenue pravi promashaj i nejasno mi sto su to svirali live..

 

Osim Okejzn, ne bih se bunio ni za jednu drugu "dugacku"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jе л' имају видео-бим на турнеји? Ја бих ишао на ово једино ако бих знао да ћу видети бенд како свира I Want Out док у позадини иде онај спот. :) :) :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jе л' имају видео-бим на турнеји? Ја бих ишао на ово једино ако бих знао да ћу видети бенд како свира I Want Out док у позадини иде онај спот. :) :) :) :) :) :)

daj bezi bre. ti bi doso na neki koncert jedino ako ce na video bimu u pozadini da prikazuju neku zvezdinu utakmicu :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se naruci preko oba sajta organizatora(za svaki slucaj,kao sto ja retardirana ucinih :meshuggah: ),i stignu potvrde o primljenoj narudzbini,jel se moze povuci (ponistiti) jedna....? Edited by Crna_Dama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi moglo nostra legacy, gramaticki ne valja :) Sto, nisu to problemi, nema brige. Nego, pripremi se da ti Milan sa Ronaldom presudi za koji dan kad dodjem! Pro evolution, keva brateeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm,nesto mutite oko cene karata! :violent:

Dakle, na sajtu Legacy-ja, u dijalogu za rezervaciju sa leve strane pise cena od 2000 din,

ali nakon unosa podataka, kada treba potvrditi rezervaciju, pored broja karata stoji 2300 ?! :violent:

Edited by joetankian

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verujem da je ispala; ja dok nemam karticu u rucici i to neposredno posto sam prosla pored lika koji ju je iscepao na certu, ne verujem vise nikome! Sta cete, traume posle par godina iscekivanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...