Jump to content

2007.11.17. *SKC, Beograd* Helloween & Gamma Ray


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A U KURAC VIŠE I SA OVIM SRPSKIM ''METALCIMA'', ČEKAJU ZADNJI DAN ZA KARTE, PUNO IM 2000 ZA DVA ONAKVA BENDA, JEBITE SE SVI TAKVI

 

SVIMA KOJI SU KUPILI KARTE I ORGANIZATORIMA SVAKA ČAST I VIDIMO SE U SKCU

 

Sasvim se slazem!!!

Jebem ti danasnje metalce, jos od kada se karte mogu naruciti, a svi cekaju 14.11. da kupe kartu. Strasno!!!!

 

Prodamo 300 karata ukupno za nekoliko mjeseci prodaje. Od kojih je 150 fan pit :)

Zar je toliko malo karata prodato?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

ma pun mi qrac više kućnih cyber metalaca, za original ploče/kasete/video kasete/cd/dvd nisu ni čuli ni videli, sve mogu besplatno da skinu odakle god hoće, puno im da daju 2000 dindži za once in a lifetime događaj, šta se plaše - da im ne ozebe guza, ili imaju kečeve iz latinskog pa ih mamica ne pušta, razmažene sisice, ja sa 16 i po godina išao u peštu na mejdene - 95. kad je 100 maraka bilo pojam, pa šta mi falilo??? naručivali preko gastarbajtera originale iz nuclear blasta, slali lovu u pismu u rising sun records, na koje sve načine nismo kopali metal,kupovali najbolje hrom dioksid kasete da presnimimo jedni od drugih i opet smo znali sve živo i bili fanovi; i sad naručim ponešto preko amazona, sanjali da neko ovde dođe, na tih par koncerata što su bili gledali ko na sve i svja...

 

jebem vas malene, bre!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pretjeruj.

 

 

Zezam se ja kralju,meni je puno zao sto ce koncert biti u skc-u!To nije prostor dostojan ova dva banda ali sad sam i definitivno siguran da ovdje malo koji koncert moze da prodje dobro.Ljudi su izdjeljeni na zanrove i pravce i gotovo fanaticno se drze toga!jesi li primjetio da,sto se tice posjete na koncertima,trash metal ima najvjerniju publiku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) Ma znam da se zezas, nego mi prosto lose zvuci to mali SKC :)

U pravu si za zanrove, ali, ne bih se slozio to za thrash, na zalost. Jedino ako ne racunas Metallicu i Megadeth, sto izlazi van okvira bilo kojeg zanra.

 

 

Mislio sam na junski koncert kreatora,bas je bilo interesovanje i velika posjeta.Mislim da ni exodus nije lose prosao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nijedan bend kod nas nema vernu publiku. Kad je metal u pitanju, kod nas su velike koncerte mogli da naprave samo Metallica i Iron Maiden, zato što je na njima bila gomila ljudi koji te bendove uopšte ne slušaju, već idu zato što je u pitanju "veliki događaj". Kad bi Helloween i Gamma Ray bili "veliki događaj", bilo bi i publike. Ja još nisam upoznao nekog ko ne sluša metal, a da je čuo za Helloween, a kamoli Gamma Ray. Ali zato znam mnogo "metalaca" koji ne podnose ove bendove, a nisu ih pošteno ni slušali. Dodajte tome činjenicu da mnogi obožavaoci power metala neće doći, jer nemaju novca ili jednostavno nisu čuli za koncert (nisu svi članovi yumetal-a, a plakati očigledno nisu dovoljna propaganda - pogotovo sada kad je koncert prebačen, a na njima piše Hala sportova). Ja sam uradio koliko sam mogao - kupio sam kartu na vreme, jer ni za živu glavu ne bih propustio ovakav koncert, a i druga sam nagovorio da kupi kartu, umesto da šteka za neke festivale, koji nisu sigurni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:udri::udri::udri::udri::udri::udri::udri::udri::udri::udri::udri::udri::udri::udri::udri:

Toliko sam razočaran da ni ne znam šta bih rekao... razumem ja i problem sa parama i da možda i nema toliko ljudi (5000) koji slušaju Helloween i GammaRay i spremni su da daju 2000 za cert (mada mislim da je sramota da ovako prođu dva kultna benda koja su to što jesu na metal sceni, posebno Helloween) ali, bre, da ne može 2000 karata da se proda ?!?!?!?! A i nije juče krenulo obaveštenje o prodaji karata, objavljeno je još letos, pa ako neko i nije imao tad, mogao je za 2 meseca da ušteka, pa ne znam... :no:
Sve u svemu, da ne kenjam još mnogo - lepo smo obrukali i pokazali u pravom svetlu! Kukali smo kako nema koncerata, a sad kad smo počastvovani ovakvim spektaklom, mi smo se popišali na to! Ako ovde jedino Maiden-i i Metallica mogu više od 1000 ljudi da privuku, trebali bismo žešće da se zapitamo :angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuga jedna, ali nemam pravo da se zalim, jer ovaj put barem nece biti otkazan koncert. Pa ipak, bio sam siguran da ce na ovo doci apsolutno svi koji iole slusaju power metal, sto bi i bilo logicno, kad ono... prodato 300 karata do sada! :udri: Sada, znaci, bice dobro ako i SKC bude bio pun... ali meni je svejedno, idem da vidim svoja dva omiljena benda, jebe mi se za sve ostalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A u kurac! glupa Srbija!

Ne mogu da verujem kako sam se smorio...

Kako je Tool uspeo da popuni? Muse? Ne moguce da su oni popularniji ovde od Helloween & Gamma Ray..

A tek ako karta bude 2400 tek onda moze da se oprostite od prodaje...

 

 

Jebiga.. pretrpali ste nas sa koncertima, ljudi nemaju para... secam se da je i Angra bila odlozena zbog Maidena... :(

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

stvarno šteta za angru, da sam se ja pitao odjebao bih mejdene, a za ove što ne znaju za koncerte - što ''nisu obavešteni'' - neka ni ne izlaze iz pećina u kojima žive

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ljudi nemaju para to je tacno ali nije opravdanje!Ako nesto iskreno volis mozes da se snadjes,pozajmices i so ja znam.Problem je u glavama,dobar dio ovdasnjih metalaca je suvise umisljen,ono kao ,,to nije dovoljno dobro da bi se ja pojavio,,Ako mogu ja da dodjem koji imam porodicu,djecu a pritom nemam stalni posao i snalazim se kako znam,onda mogu i ovi mladji da dodju koji nemaju ni obaveza ni problema.A AKO BUDE MANJE LJUDI NA OVOME NEGO NA HAMMERFALL-u TO JE ONDA ZA DUBOKU I TEMELJNU ANALIZU!

 

izvinite svi ako sam vas smorio!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ljudi nemaju para to je tacno ali nije opravdanje!Ako nesto iskreno volis mozes da se snadjes,pozajmices i so ja znam.Problem je u glavama,dobar dio ovdasnjih metalaca je suvise umisljen,ono kao ,,to nije dovoljno dobro da bi se ja pojavio,,Ako mogu ja da dodjem koji imam porodicu,djecu a pritom nemam stalni posao i snalazim se kako znam,onda mogu i ovi mladji da dodju koji nemaju ni obaveza ni problema.A AKO BUDE MANJE LJUDI NA OVOME NEGO NA HAMMERFALL-u TO JE ONDA ZA DUBOKU I TEMELJNU ANALIZU!

Bice sigurno manje.. Hammerfall je popularniji. :(

 

 

Jebiga cinjenica je sledeca:

Prosecna plata je oko 200-300EUR, znaci oko 20 000 din, a za 3 koncerta + prevoz (posto nisu svi iz BG-a) i hrana i koje pice na dan koncerta.. sve ukupno je oko 10 000...

 

Mozda bi bilo bolje da pravite manje koncerata ali oni da budu bolje poseceni.

 

02.11. Devil's Slingshot nisam otisao, jer nisam skrpio kintu.. :(

09.11. Joe Cocker

11.12. Therion/sirenia

 

Pre toga Muse, Tool, Maideni, Kamelot, Hammerfall...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj, ljudi, idemo iz totalne euforije u totalnu depresiju. Ne valja. Nemoguce je da bude manje ljudi nego na Hammerfall. Ostalo je jos 18 dana. Ja sam i sad uvjeren da bi doslo 2000 ljudi, ali sa ovakvom pretprodajnom frkom, cekati u Hali Sportova da se toliko proda je cista glupost. Ovako, imamo SKC, imamo limitiran broj karata, mnogi ce cak i izvisiti za kartu, i cekace drugi put da dodju. Ali, sta se moze.

 

Drugo, sto se reklame tice. Ljudi, ovo je underground metal. Informacije idu od covjeka do covjeka, sire se, bendovi se fanaticno cekaju... Nema tu puno mudrosti. Guardian je prvi put razbio, bez ijednog plakata. Ako i ima neko ko ne zna za koncert, ukupno ih je najvise 5% od potencijalne publike, sto je skoro pa, zanemarljivo malo.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kapiram ovo ''pretrpali ste nas koncertima''. Koncerata i treba da bude toliko, nije problem što je puno koncerata, i treba da ih bude toliko. Važno je da smo napokon dočekali neke bendove koji nisu mogli da dođu onda kada su bili na vrhuncu popularnosti. Problem je sa malim parama, a ne velikim brojem koncerata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...