Jump to content

2007.11.17. *SKC, Beograd* Helloween & Gamma Ray


Elderane

Recommended Posts

Kai treba da se drži gitare, šta god svirao sa Helloween-om. Andi će pevati. Očekujem par pesama sa poslednjeg albuma (Kill It, The Saints, As Long As I Fall, Final Fortune, Fallen to Pieces), nekoliko hitova sa Keeper-a 1 i 2, koje standardno sviraju (Eagle Fly Free, I Want Out, Dr. Stein, Future World, samo da preskoče dugačke pesme), jednu ili dve pesme sa Walls of Jericho (Ride the Sky, How Many Tears), nešto sa prethodna dva albuma (Hell Was Made in Heaven/Just a Little Sign, Invisible Man)i nažalost vrlo malo iz mog omiljenog perioda (1994-2000), ali se nadam da barem Power i If I Could Fly neće preskočiti, a možda padne i Mr. Torture ili Andi na akustičnoj gitari odsvira In the Middle of a Heartbeat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pevace Deris hvala bogu, on mi je omiljeni pevac Helloweena, i bas bi bilo sranje da Kai zauzme njegovo mesto...

 

Ja volim sve pjesme Helloweena, od prve do zadnje, to je jedan od mojih prvih bendova koje sam cuo, i jedan od najdrazih iako nisam bas naklonjen power-u.Na koncertu bih volio da cujem barem jednu ili dvije od sledecih pjesama: Victim of Fate, Starlight, Judas, Cry For Freedom, Ride The Sky...znaci prva dva albuma, dok su przili (naravno volim pjesme i sa novijih albuma).I ako bude neka od ovih, volio bih da cast pripadne Kaiu da ih odpjeva.Ipak su to njegove pjesme i samo im on moze dati pravu jacinu, sa svojim, po meni, najboljim (citaj najdrazim)power vokalom ikad!Ne znam, valjda nije ostario za to.A sto se tice Derisa, svaka cast, predobar vokal, ali Kai mi je drazi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kai treba da se drži gitare, šta god svirao sa Helloween-om. Andi će pevati. Očekujem par pesama sa poslednjeg albuma (Kill It, The Saints, As Long As I Fall, Final Fortune, Fallen to Pieces), nekoliko hitova sa Keeper-a 1 i 2, koje standardno sviraju (Eagle Fly Free, I Want Out, Dr. Stein, Future World, samo da preskoče dugačke pesme), jednu ili dve pesme sa Walls of Jericho (Ride the Sky, How Many Tears), nešto sa prethodna dva albuma (Hell Was Made in Heaven/Just a Little Sign, Invisible Man)i nažalost vrlo malo iz mog omiljenog perioda (1994-2000), ali se nadam da barem Power i If I Could Fly neće preskočiti, a možda padne i Mr. Torture ili Andi na akustičnoj gitari odsvira In the Middle of a Heartbeat.

NEEEEEEEEEEEE!

Hoću Halloween!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je krivo sto cemo doci u situaciju da pojedinci ostanu bez karte, jer je realno za ocekivati da se SKC rasproda...

Pa jebiga, ljudi koji dolaze iz daleka, kupe kartu isti dan i odu na cert, ne isplati im se da idu 2 puta do BG-a. Tako da ce sigurno biti gomila takvih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da li se iko zapitao koliko se koncerata zaredjalo u poslednje vreme?

Sve je to lepo, videti svaki bend koji dodje, ali kolike su mogucnosti ispratiti isti, ako je skoro za svaki karta oko 2000.dinara?

Govorim uopsteno,ne samo za metal koncerte. Sto se ove godine tice, i koncertne ponude kod nas bilo je i vise nego bogato...kamelot,hammerfall, tool, muse, blind guardian, kaiserchiefs, type o, moonspell, iron maiden, i da ne idem dalje...malo li je?

Nisu svakom metalcu omiljeni helloween i gamma ray...sta sad.

ja prvenstveno idem zbog gamma ray-a, helloween manje vise, jer albumi sa derisom mi ne piju vodu,mozda par stvari sa mastera i nekoliko sa oath albuma, ostali albumi sa njim su...sta znam, meni ne svarljivi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je Tool uspeo da popuni? Muse? Ne moguce da su oni popularniji ovde od Helloween & Gamma Ray..

Tool i Muse nažalost jesu daleko popularniji od Helloween i Gamma Ray.

Bruka :udri: :udri: :udri:

Tesko mi je da poverujem u to,but jebi ga... :( :( :(

 

I odsviraju neku set listu nalik na:

Walls Of Jericho

Ride The Sky

Reptile

Guardians

Phantoms Of Death

Metal invaders

Gorgar

Heavy Metal (Is The Law)

How Many Teras

 

Tako nesto... Onda gostuje Kiske, odgangaju neki I want Out, Eagle Fly Free...

Uh,mogli bi da otprze to :pivopije::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja sam bio takodje na svemu osim na kajzeru + pun kurac drugih certova... nije mi jasno kako ljudi uzivaju da seru o ukusima, popularnosti i slicnim sranjima, konstantno.

Edited by djuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko je pitao za setlistu Helloweena, evo sta ja mislim da je moguce da sviraju:

Starlight, Ride The Sky, How Many Tears, Judas

A Tale That Wasn't Right, Future World, Halloween

Eagle Fly Free, Dr.Stein, I Want Out, Keeper Of The Seven Keys

The Chance (tesko ali nikad se ne zna)

Where The Rain Grows, Perfect Gentleman

Power

Hey Lord

Mr.Torture, If I Could Fly

Hell Was Made In Heaven

Mrs.God, Silent Rain

A sa novog nemam pojma sta ce svirati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...