Jump to content

2007.11.17. *SKC, Beograd* Helloween & Gamma Ray


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovaj kamion će biti veća atrakcija za slikanje nego bilbord, možda i nego sami članovi. :lol:

 

Ae mogli bi glavni i odgovorni da se po poslednji put oglase sa informacijama tehničke prirode.

 

Ulaz od 19h?

Gamma Ray kreće od 21h?

Jel ulaze svi djuture ili će ljudi sa fan-pit kartama moći pre ostalih?

 

Ima neki after-party? (OK, za ovo ne moraju gl. i od., svako ko zna neko zanimljivo mesto za bleju do jutra nek' kaže)

 

 

ae brzo trebaju nam te informacijeee!

 

 

Hoce to u novembru, na sjevernoj polulopti.:)

 

A ti bi mogao da nas prosvetliš po gore pomenutim pitanjima. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

weikath je rekao da kai izlazi posle cele helloween setliste, red bi bio da otprže nešto sa jerichoa, pošto to helloween nema u svojim setlistama/ima jako retko (npr. ride the sky)

 

idealno bi bilo ride the sky/judas (ili hm is the law)

ali mi nešto smrdi na i want out

 

uostalom moći ćemo da pretpostavimo na kraju helloween setliste

 

ili da iskopamo review od večeras u pešti

Edited by Brainsaladsandar Guuuz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ulaz od 19h!

 

Svi budite prije 20h ispred SKC-a, da ne bude kasnjenja na koncert.

 

Za afterparty-je nemam pojma, ali podatak da Irish Stew svira u Living Room-u, a kapiram da ce biti dovoljno mudri da pocnu tek nakon koncerta Helloween/Gamma Ray, je sasvim dovoljan.

 

Karata za 2000 nemamo, pa, valjda nije toliki problem da se skupi 400 dinara.

 

Fan Pit karte nazalost nece imati nikakve privilegije.

Edited by Elderane

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da sam se pomucio da nabavim ovu fan pit kartu koju imam tako bi vas slatko napljuvao... al sreca dobio sam je slucajno xD

kad krece Gamma Ray da przi?

ja sam siguran da ce zajedno na kraju da sviraju Ride The Sky i I Want Out a mozda i jos nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa,niko ti ne brani i ovako da pljujes. Vjeruj, ne dotice nas. Srecni smo sto je koncert u SKC-u, u Hali Sportova bi toliko pukli, da ne bi smisla imalo.

 

Uzgred, koncert ce poceti u 21h!!!

Edited by Elderane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledah ponovo na Bonus CD koji sam dobio sa originalom Helloween intervju u kome Andi i Weikath pricaju o predstojecoj turneji i kazu da ce im se Kai ali i ostali clanovi GammaRaya pridruziti na kraju seta, a takodje i Markus ce svirati na zavrsnici GammaRaya. Pa ocekujem da ce u tom delu u kome ce se Markus pridruziti Kai-u odsvirati Ride the Sky dok u Helloween-ovom setu ne ocekujem stvari iz perioda dok je Kai bio vokal vec Keeper I i II.

Medjutim veceras je otvranje turneje u Budimpesti pa cemo vec videti.

Ocekujem fanatsticnu atmosferu bolju negoli BlindGuardian I i Kamelot ali jos uvek ne mogu da poverujem da u jebenoj Srbiji nema 1000 ljudi koji bi videli ovaj koncert. Evo sad gledam da je u Zlin-u, osrednji grad u Ceskoj, hala od 4000mesta rasprodata a kod njih je koncert tek kasnije da ne pricamo o Pragu i drugim gradovima. Da li je moguce da nas jedan Zlin sije kako voli i to 4x, stvarno sam zabrinut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate pa u Bugarskoj sviraju u hali koja prima 6.000 ljudi! U toj istoj Bugarskoj W.A.S.P. svirao pred 4.000 ljudi, kod nas nisu ni SKC napunili skroz.

 

Čekaj, svi moraju da budu u SKC-u pre osam, a koncert počinje tek u devet. Ne razumem šta ćemo da radimo sat vremena u sali.

 

Bolje da razmišljaš šta ćeš da radiš 1h u sali nego da razmišljaš zašto je koncert već počeo a još stojiš u redu na ulazu... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...