Jump to content

Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]


Zen

Recommended Posts

Za pochetak VAMPIR sam.OBOZAVAM PLAVUSHE... Pa ovako da pochnemo zovem se Mladen Grozdanovic imam crnu dugu kosu nazalost jer bih hteo da imam jako plavu kosu,Ne verujem u boga imam braon oci vampirski beo ten i prilicno sam niskog rasta xD Obozavam anime omiljeni anime lik je Abarai Renji za pochetak da kazem mrzim sve narodnjake,fensere itd Zeleo bih da postanem pevach ili Basista u nekom black/death bendu :)Moj omiljeni film je Twilight-Sumrak, Slusam Black i Death metal svi me sigurno smatrate za repera hip-hopere kao i ostali likovi iz moje skole, zbog mog stila oblachenja Od garderobe volim da nosim crnu odecu,skejterke,siroke svucene pantalone. Mrzim dvolichne i zavidne ljude.Ja sam iskrena osoba pomalo utripovana volim vampire i sve u vezi vampira, takodje volim da igram kosarku.Moje omiljeno jelo je chips i pomfrit omiljeno pice coca-cola,krv i jelen pivo i volim sva energetska pica posebno Guaranu.Od sporta najvishe volim da igram kosharku a takodje i fudbal.Najvise vremena provodim sa ortacima na nekim opustenim mestima a takodje provodim vreme tako shto ceo dan visim na netu i igram online games ili slusham muziku :)Uvek sam opusten i retko kad sam ljut,ali kada planem onda je tek pakao :) Moji omiljeni bend je jedini koji mogu izdvojiti kao najbolji Dimmu Borgir ugledam se na pevaca Shagratha i obozavam Dani Filtha(Cradle of Filth) a takodje i Krid-a (Norther) jer ima jako mocan glas i veoma cool plavu dugu kosu.:D Epa ljudi to je swe o meni za sada a za ostale informacije pitajte me na msn-u ([email protected]) ili preko myspace pa cujemo se pozzz :)

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš pravo, taj će makar da se namrsi u životu bude li pametan.

 

Nego, nešto mi pade na pamet - pošto ova ekipa koja je sad ovde fino piše i ne spamuje (uglavnom :haha:) a sad imamo ovde i dragog nam Dioklecijana - da otključam Iguman temu? Ono, da smaramo zapitkivanjima za "Bludnog sina", side-projekte, nova izdanja Adžove Vrbe records i tako to.

 

To na privatne poruke isključivo ili pismo na adresu...samo taj način....:da::red:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ovi čak nemaju ni par :haha:

Pa dobro, full lenght je odlican, kao i split sa Ysengrin. Ovu kompilaciju demo snimaka nisam slusao, al eto nahvalio si je kao Ekleziju. Omanja diskografija, ali je kvalitet postavljen iznad kvantiteta :rockdevil:

Gojko, ako nisi vec imao prilike, obavezno poslusaj Bloody Sign - Chaos Echoes. Francuski death metal, za Borgia fanove :da:

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...