Jump to content

Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]


Zen

Recommended Posts

sad ce da se kote raznorazni amorfisi i sentensdi a nekad bilo jovana i dobrokesa.sramota.sramota.

 

U zaborav sa njima kako i dolikuje.

 

 

 

Gojko, ako nisi vec imao prilike, obavezno poslusaj Bloody Sign - Chaos Echoes. Francuski death metal, za Borgia fanove :da:

 

Dosadan album, raniji daleko bolji

 

Ja bih ponovio svoju preporuku benda Malhkebre svim fanovima Katharsisa i Antaeusa, zvuče tačno kao spoj ta dva. Siromašna im je diskografija, ali kod Francuza to ne čudi, zato je vrhunski kvalitet.

 

Slušah ovo, ni prismrdeti pomenutima ni u kom pogledu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ALO PIČKE POZERSKE

 

Potvrdili i Hell Militia za Deathkult Open Air, evo vam i prvog postera:

 

168256_171032172933141_142351639134528_313464_1930741_n.jpg

 

Kao što vidite, dvodnevne karte su 40€ i u prodaji su od polovine januara. Ja idem na ovo taman me grom spalio. Kapiram da niko drugi od vajnih srpskih trve blekera neće ići na ovo, pa sam razvio cenovno OK varijantu avion/voz i našao izuzetno povoljan smeštaj na kilometar od mesta dešavanja (koje je BTW najgrđa istočnonemačka zabit u sred ničega na nekih 80 km od Lajpciga, total kvlt). Ako se nekim ekstremno čudnim slučajem desi da još neko hoće da ide na ovo, neka se javi za dogovor/informacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dje je Katharsis? Skapirao sam da i oni treba da sviraju odje.

 

Sto se odlaska na ovo cudo tice, ja generalno nisam u fazonu svirki. Par puta sam se cimao da krecem za Bgd, al nesto mi se nije dalo. Al ovo je krajnje privlacno, samo zbog prva 4 benda je vrijedno. Razmislicu, jos kad je Gojko tu :wub: Koliko para te ispada sve Gojkasu? Ja na tu cifru treba da dodam jedino povratnu PG-BG, avionom je to oko 160 eura. Voz je valjda tu oko 50-60, al to su muke gore nego i paklene ponekad :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dje je Katharsis? Skapirao sam da i oni treba da sviraju odje.

 

Sto se odlaska na ovo cudo tice, ja generalno nisam u fazonu svirki. Par puta sam se cimao da krecem za Bgd, al nesto mi se nije dalo. Al ovo je krajnje privlacno, samo zbog prva 4 benda je vrijedno. Razmislicu, jos kad je Gojko tu :wub: Koliko para te ispada sve Gojkasu? Ja na tu cifru treba da dodam jedino povratnu PG-BG, avionom je to oko 160 eura. Voz je valjda tu oko 50-60, al to su muke gore nego i paklene ponekad :haha:

 

Neće Katharsis svirati, oni samo rade organizaciju (iz susednog su sela :haha:), tj. muvaće se tamo, pa ko ih prepozna... :haha:

 

Ovako, dakle karta 40€, avion 130€, voz do te zabiti još jedno 70€ i smeštaj 15€ po danu, plus za jelo i piće, znači sa jedno 350€ ukupno bi trebalo sasvim fino da se prođe. Naravno, dobre su šanse da se uhvati i neka low-cost varijanta sad kad od januara/februara krenu nove linije, tako da može da izađe i još jeftinije cela priča. Jeste ozbiljna cifra, pogotovo tebi koji treba da dovučeš dupe iz Lješanske nahije, ali jbg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...