Jump to content

Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]


Zen

Recommended Posts

Zato sto je to sto gledaju jako dosadno.

 

Pesmu sa drugog najboljeg black metal albuma 2009. godine? :D

 

Mada sumnjam da bi u Srbiji bilo bolje.

 

I ja, ali ovde ima na svakom certu bar deset manijaka koji slušaju bendove nastale posle 2000. godine.

Edited by oʞɾoƃ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šteta što tih deset manijaka uvek moraju da se cimaju u inostranstvo.

 

Kako je dobar ovaj Menace Ruine. Inače sviraju na ovogodišnjem Roadburnu.

 

Taj roadburn je savršen. Bilo bi me cim kako bi stigao da pogledam te sve bendove, jer me svi interesuju a verovatno dosta njih se poklapa. Inače Astralise preporuka od srca, Angelic Process - Weighing Souls with Sand, generalno jedan od mojih omiljenih albuma, i najomiljeniji mi drone metal album. Poslušaj što pre nećeš zažaliti.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače sećam se tamo negde 2007e kada sam prvi put čuo za taj album, nisam imao tolko muzičkog znanja, a pogotvo kako šta zvuči i taguje se. Pa sam bio u čudu kako da opišem ovo, nisam ni bio siguran dal je ovo metal uopšte. Pa smo drugar i ja dugo ovo zvali lavaflow, misli smo da to najbolje opisuje ono što čujemo. XD

 

http://www.youtube.com/watch?v=J32tqYe1XuM

 

Ova pesma sada ima veoma tužno značenje. Lik je posle ovoga albuma, teško povredio ruku, i posle par operacija nije mogao da svira gitaru, nit da se bavi muzikom. To ga je ubacilo u tolku depresiju, da je on posle par meseci uradio samoubistvo. Neverovatno kolka šteta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uradio samoubistvo

Koja konstrukcija. :haha:

 

Sjajan album, mada verujem da nije baš za ekipu sa ovog podforuma. :D

Kurac nije kada se manje-više ista ekipa mota po podforumima i temama namenjenim ekstremnijim formama metala - potpuno je svejedno da li će da stoji ovde, na doom-u, drone-u, ambientu... Svi ćemo naći i složiti se da je dobto. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurac nije kada se manje-više ista ekipa mota po podforumima i temama namenjenim ekstremnijim formama metala - potpuno je svejedno da li će da stoji ovde, na doom-u, drone-u, ambientu... Svi ćemo naći i složiti se da je dobto. :D

 

Jes' ono, ali ja bih, iskreno, ponajpre ovo stavio na avangardu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, a tamo su Sunn O))) i kompanija, tako da opet... ;) Sve mi to godi, sve ću poslušati. Sigurno neće gejevi sa power tema tuda da se šetaju. :D

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...