Jump to content

Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]


Zen

Recommended Posts

Realno, sad kad sam spomenuo to... Samo pomeneš "Rolling Stone", koje je to đubre, a navodno drže do sebe i tako te munje. Zadrta bagra, najsmrdljiviji elitistički šljam, gori od svakog tr00 UG blekera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edit, evo ga Gojko! Znao sam da nas nece izneveriti, nista ga ne moze spreciti, ni jogunasti jarac, ni tupa sekira, ni preuske pantalone, ni to sto mu devojka brani da se sminka, on je stigao, da brani cast blek metala!

 

hahahah jbt ne mogu da prestanem da se smejem hahahah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nećemo da vređamo tebe, znamo šta sve prolazi za muzičkog novinara danas. :D

 

Novinar je Lakić, ja piskaram iz hobija.

 

Grob je profesionalac, a posto studira medicinu, on je idealan novinar za blek metal, ako treba, moze i da secira leseve :D

 

Završio, još kvalifikovaniji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je dodjavola jogunasti jarac hahahah

 

Kako ne znas, tvrdoglavi jarac, nece da slusa, nece da bude zrtvovan, ali Gojko ga je sredio, uprkos tupoj sekiri, uprkos tome sto ga je jarac par puta bocnuo rogovima po guzi, on je to junacki istrpeo, i mada i sam krvav, zaklao ga je u ime gospodara tame. Time dokazuje da je pravi iskreni bleker a ne pozer kao neki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novinar je Lakić, ja piskaram iz hobija.

Kada pogledam njegov učinak i ukus i uporedim sa tvojim... opraštam ti Amorphis. A sada čekam da Laki obriše ovo. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

 

Završio, još kvalifikovaniji.

 

Kazem ja da si ti idealan covek za taj posao. Strucan, poznajes tematiku, ne plasis se izazova, imas volju, zelju, zajedno sa Gojkom, koji je isto tako predan, napravicete savrsenu reportazu o blek metalu. Posle te reportaze svi ce otkriti istinu, bice prosvetljeni, broj blekera ce drasticno porasti...kao i broj mrtvih jarceva i ostalih zivotinjki. Jedino ce se smanjiti zalihe jevtine sminke po zenskim radnjama.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada pogledam njegov učinak i ukus i uporedim sa tvojim... opraštam ti Amorphis. A sada čekam da Laki obriše ovo. :mrgreen:

 

Laki je sjajan, nemoj zajebavati. Mada skrećemo sa teme ;)

 

Kazem ja da si ti idealan covek za taj posao. Strucan, poznajes tematiku, ne plasis se izazova, imas volju, zelju, zajedno sa Gojkom, koji je isto tako predan, napravicete savrsenu reportazu o blek metalu. Posle te reportaze svi ce otkriti istinu, bice prosvetljeni, broj blekera ce drasticno porasti...kao i broj mrtvih jarceva i ostalih zivotinjki. Jedino ce se smanjiti zalihe jevtine sminke po zenskim radnjama.

 

Kažem ti da ja nisam novinar, ne vredi, odbijam zadatak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grobe, pa neces valjda odbiti zadatak i intervju sa Gojkom? Pa on se toliko zrtvovao, isao na pijacu, kupio jarca, ukrao dedi sekiru, pa se s tom tupom sekirom mucio s jarcem, pretrpeo jareve ubode po guzi, ukrao devojci sminku, pola sata ulazio teskom mukom u tesne kozne pantalone , i ti ga sad isplajujes u poslednjem trenutku? Pa kakav si ti to covek? Ili bolje, kakav si ti to bleker? Nisi ni malo iskre ako odbijas da ucestvujes u promovidsanju blek metala, svi pravi blekeri ce te pljuvati. Mozda ce samo onaj sto slusa doom biti srecan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko rece da je Laki-kaki novinar :haha: Objektivan je taman kao sto je objektivan kao moderator na forumu "Domaca scena" gde brise svaki post koji se kriticki osrce prema njegovom bendu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morao sam otvoriti 3 naloga u zadnjih 10 dana, jer sam banovan od strane novinarcica Nebojse Kakica, koji ne moze da podnese kad neko kaze losu rec za njegov bend. Jadan on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko rece da je Laki-kaki novinar :haha: Objektivan je taman kao sto je objektivan kao moderator na forumu "Domaca scena" gde brise svaki post koji se kriticki osrce prema njegovom bendu.

O tome ja pričam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Novallis: Jesam, ne pitaj me, samo sam iznio moje misljenje o Heaven Rain-u i on me banovao na 15 dana, a onda i za stalno. Sramota, a mislio sam da je ipak korektan tip.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, slazem se da Slobodan odlicno pise i sto je jos vaznije, vidi se da je iskren, da svim srcem voli Metal, jednostavno nema kod njega foliranja. Jos da krene da slusa Prog Metal/Rock mnogo vise i sve super :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...