Jump to content

Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]


Zen

Recommended Posts

Ma neka si ti okusio to iskustvo, drago mi je zbog tebe. Sad si pravi iskreni bleker.

 

Auh, tezak nivo sizofrenije. Na pitanja koje si sam postavio, dajes sam sebi pozitivan odgovor. Sta god da napisem ti ces svoje zudnje i fantazije personifikovati u meni, tako da daljnja diskusija nije potrebna. Ako imas traume iz proslosti, otvori se psihijatru a ne ovde.

 

Moze li ovde da se stavlja zika koja nije blek?Cisto da se digne kvalitet teme.

 

I ako sam ja kum i idejni stvaraoc ove teme, Talvi je sada serif ovde, tako da najbolje da sacekas njegov blagoslov , ili zabranu. :)

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avantgarde Music said: "We are looking forward for a release date appox june 2011 for the black wax" , pa sam se ja malo raspitao. Nije to novi LP, vec ce uraditi remaster onog demoa sto imaju sa dve pesme i nazvati ga black wax.

 

Neće ga nazvati black wax jebote, black wax znači crni vinil :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lemi, moram ti priznati da ti je poznavanje kvalitetnog black metala na nivou prosečne gotičarke iz KST-a.

 

Naravno,a kako cu drugacije da ih zavedem?

 

Ja:"Cao mala,kako ti lep plast.Hoces da krenemo?"

Debela masna goticarka:"Pa ne znam,delujes mi sirovo,plasim se srpskih dvojnika Euronimusa."

Ja:"Ma opusteno lepotice,ja tako samo delujem zbog debelih i spojenih obrva,inace se lozim samo na blago komercijalan zvuk."

Debela masna goticarka:"Koji album Nekrodemon Terorsatan Tundra Tajga ti je omiljen?"

Ja:"Ko su ti sabani?"

Debela masna goticarka:"Uzmi me!!!"

 

Samo lose nasminkane possessed lebdece mlade.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neće ga nazvati black wax jebote, black wax znači crni vinil :haha:

 

Hahahahha..... vidis ovo mi je prvi puta da cujem za to, da se za vinli kaze black wax. Dobro, zivi se uci se. XD Nego ja video svugde govore black wax, black wax, pa rekao to je verovatno ime albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican intervju.

 

''I believe that all magic is of all colours. There is no black and white. Satanism is a broad term and very often misunderstood. Satanism under whatever name has been around a lot longer than 'Christianity' for example. I for one do not subscribe to any particular religion. However, if I had to pick 'sides' in this day and age it would be Satan every time. As it stands I am a heathen man, pure and simple. ''

 

I odlican odgovor u vezi crne magije i satanizma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cuo sam Corpse of Rebirth kad je izasao..zanimljiv album dosta,ali mi nije nesto zadrzao paznju duze vreme..

 

uzecu ovaj zadnji da preslusam..samo ne znam,kad cu..imam brdo duma nepreslusano..

 

a vrteo sam poslednjih dana Nekros Kristos zadnji,na koji ste se svi pokenjali..slava vam..

Edited by Fapril ethereal

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad smo vec kod vaistinu nekrosa,nekako su ni vamos ni tamos,cini mi se da je za death/doom ili doom/death nekako sustinski da suptilno naginje ili vamo ili tamo sa nekim varijacijama,a oni ga pobose bas po sredini.svo vrijeme cekas na neku promjenu a ono svo vrijeme ravno.ja sam odmah posle prvog slusanja odustao i vratio se na britanske klasike.dal' smo mi kao publika istrenirani ili stavec,ne znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...