Jump to content

Kreator


Dr Hiroshima

  

34 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Znaci ovako: Dodjem ja danas kuci iz skole, upalim racunar, odem na Yumetal i sta zateknem! Novi album Kreatora!!!!!! Sav srecan stavljam na download... I dok cekam odem na Kreator-ov forum, ciji sam clan od 2005, da javim ljudima tamo da je album procureo! I naravno necu biti stoka i staviti link da svi skinu, nego cu lepo otvoriti topic i reci da skidam album i da mi se javi na pm onaj koji hoce link da ga skine... U medjuvremenu album mi se skinuo i ja sam ga preslusao! Evo vec sada po drugi put... Vracam se na forum i sta zaticem? Topic mi je obrisan i da se javim administratoru za objasnjenje, sto sam i naravno ucinio. Kaze mi da nije potrebno da javljam na oficijalnom Kreatorovom forumu da je link za cd procureo i da me pm za link ko hoce da ga download. I kaze da ga je Mille zvao pre par minuta i da je jako besan zbog toga... I da mi block na 7 dana... Kako sam zakucao nemate pojma!!!! Uopste nisam ocekivao da on visi po forumu, sto i nikad ne radi. Jer forum je mrtav, slabo ljudi postuju...

Zatim sam odgovorio tom adminu da mi je zao i da mi to nije bio cilj. Da je album vec na stotinama foruma i da sam samo hteo da ga podelim sa tim forumom. Da nema razloga da bude besan na mene i jos nesto sam ispisao... Posle par minuta mi stize poruka da je prosledio moju Milletu i da ce sa njim raspraviti... I ja sada ocekujem odgovor.

P.S. poslao sam samo jednom liku link za album! Ne znam, sta vi kazete na sve to, ja mislim da nisam nista strasno uradio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi...stvarno, lagano bi mogao malo da odlezi zbog toga...al bez zajebancije...

to nije tako strashno kad mi gledamo...album je procurio, i rashirio se vec na 1000 foruma, tako da morfi uopshte nije kriv...ali oni to malo drugachije posmatraju... :twisted:

Edited by Ranis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...