Jump to content

Kreator


Dr Hiroshima

  

34 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mislim da je problem shvacen malo previse licno! Nisi postavio album na sherovanje, nisi ga ukrao...jedan si od pretpostavljam barem 3000 ljudi koji su ga skinuli u zadnjih par sati (tu sam i ja)...Mozda je znao za sve, ali ga je iznervirala cinjenica sto si to objavio bas na njegovom forumu...ne znam!

Pokusaj da napises mail i da sve fino objasnis, naravno uz sve to dodaj jedan folder kajanja i isprike ;)

Nadam se da ce sve biti ok.

...eh, a kad se setim kolika je Lars bio picka zbog Napstera...:D

Inace, album je mnooogo dobar! Uzivam slusajuci ga!

Edited by hate squad

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i ti si Morfi car, dobro nisi postovao to (edit: mislim na link) na oficijelnom forumu Kreatora. :)

Pa to ja kao kad bi crnac otisao na godisnji sastanak KK klana. :)

P.S. I nauci malo taj Engleski, ni Mile ga ne zna kako treba, jos kad procita ono tvoje, ko zna sta ce da pomisli. :D

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

A popizdeo sam pa sam se izgresio pri kucanju! :)

 

A i ti si Morfi car, dobro nisi postovao to (edit: mislim na link) na oficijelnom forumu Kreatora. :)

 

 

A zasto da ne uradim to? Neka se zna svee!

 

Edit: I da obrisali su mi temu.

Edited by Morphy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cool odradjeno! Valjda ces izgladiti nesporazum! Srecno!

 

 

...Pa ti imas tek 18? :icon_eek::D

Mislio sam da pripadas starijoj gardi! Svaka cast!

Sve najbolje!

 

:pivopije:

Hvala, neces mi verovati, ali puno mi znaci podrska... Ceo dan sam istripovan zbog ove situacije...

 

Pa naravno da ce da ti obrisu. Ono, oni zive od toga, naravno da nece dati da im neko krade albume. O tome se radi.

 

Jao, ne mogu da nadjem sada onu Milletovu izjavu o mp3-cama...!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uopste ne kontam band i izdavaca... Kako su oni mislili u doba masovnog download-ovanja da snime materijal i onda cekaju 2-3 meseca da ga izdaju!? Samo idiot moze ozbiljno da misli i da se nada da materijal nece procuriti pre zvanicnog objavljivanja.

Ali i brat Morphy je car... objaviti link na zvanicnom forumu benda! :rockdevil: No, kontam da je to uradio u trenutku odusevljenja novim albumom (i ne osudjujem ga).

Stvarno, sad jos fali da otkazu koncert ovde! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga, meni je nekako logično da na oficijelnom forumu benda ne treba govoriti o tome gde ima album da se skine. Ako su našli link, našli su ga, ako nisu, ko im je kriv što ne gledaju okolo, album može da se nađe na 100 različitih mesta. Važno da ti imaš novi album, opušteno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morphy,ako treba organizovaćemo viking metal crew napad na forum Kreatora u tvoju odbranu. :)

 

Inače album je odličan!Nema šta da se opisuje,jednostavno razbija.

Najjače stvari:"Hordes Of Chaos","Warcurse","Radical Resistance" i "To The After Burn". :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хорде хаоса, анархија, срушимо богаташе, слобода за раднике!

Но, ипак - тужићемо вас ако скидате музику бесплатно!

Али ја сам јединац!

Е Миле, Миле ...

А био је кул тип ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma necu vise uopste da se nerviram! Ceo dan sam proveo ispred racunara prljavog! Glava me ubija! Znam da sam u pravu i tacka. A Mille ako dodje jebiga, Sisus ce da me brani ;)

Da, reci cu mu: "Sta hoces pijanduro jedna? Glumis tu neku komunjaru, a ovamo se ponasas kao kapitalista."

 

Sad ozbiljno, mislim da je sasvim logicno da je glupo stavljati link na oficijelni forum. Pa da su to hteli i sami bi to uradili. Ono, otisao si mecki na rupu.

 

A sto se albuma tice, jednom sam ga preslusao i za sad mi je bolji nego prethodni (koji sam odslusao 2 puta :bigblue: ). Jbg, meni je prethodni album samo prezvakani Violent Revolution, a VR mi je izasao na nos od slusanja, tako da nista novo nisam nasao u Enemy Of God.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da sam u pravu i tacka.

 

Ajd' razmisli malo...ti npr.imas bend,i snimis novi album.Taj album treba izaci za dva meseca,medjutim on procuri na net.I onda dodje neki lik na oficijelni forum tvog benda,otvori temu na kojoj kaze da je album vec procureo,da ga je on skinuo,da ima link,i da ce ga dati svakom ko bude hteo.I ti se ne bi uzjebao i banovao tog lika?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...