Jump to content

Oružje


krezavy

Recommended Posts

uglavnom nozevi sa kukicom na secivu,koji se brzo otvaraju jednom rukom(ne sugavi sakavci i leptiri) su za te stvari

Zašto ne skakavci? I oni se otvaraju jednom rukom, nikakva komplikacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e za peroreze i seciva do 8-10 cm je ok,a za svajcarca niko ne cima,sem ako se panduru ne svidi dok te privodi.:-D

al sve sa mehanizmom ili leptir(sem ako te u lovu ne navatase) to je karakterisano kao oruzje,jos ako si sumnjiv...:lol:

Edited by sale 83 Larry Flynt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako nesto?

 

deluxe tinker

deluxe-tinker-penknife.jpg

 

Za ajrodrom ne znam da li jos imaju,al noz ne sme u avion u licnom prtljagu,samo u onom velikom.

 

samo delux bato :haha:

 

Al champ mi ima sve to +kojekude, znači apgrejd samo na deblje, da se razumemo ;)

 

Ma da verovatno ih ni ne prodaju onda na aerodromima. Beš ga, free shop ovo ono, htela da zajebem državu pred izbore (a ne moš...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.buckknives.com/index.cfm?event=product.detail&productID=3660

moja preporuka! americhki jeftin folder platio sam ga pre godinu dana 1770din u radnji lovac iznad slavije ka chuburi u ulici mislim da je alekse nenadovica... dodushe grebo sam mu kevu, toliko sam bio odushevljen nozhem da sam ga za sve akako i na kraju je pukao prilikom obijanja nekih vrata... nebitno.... jebeno dobar nozh!

 

ali na prvom mestu bilo koji nozh sem bodezha kapirajte kao alat za sechenje kao oruzhje je suvishe ochigledan ako ga shtekujete i jedino funkcionalan u borbi ako bodete njime. nozh nije mach da grebete mozhete i noktima. panduri su me cimali shto nosim poveci nozh u alatu (sva sechiva preko 6cm su zabranjena za noshenje valda) a do njega chekic koji mlogo opasnije deluje fuckin. ako ti je za samoodbranu snajka bolje metni rapir u pundju zhenama sve tolerishu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po slici kold stil srk

шта, као тол'ко си кул што познајеш који је произвођач ножа, да си ноншалантно сркнуо освежавајучи напитак подврсте џус

 

то се онда напише :срк:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

taj ima moj ortak sa faksa (onaj shto se pojavio na nekoj random slici viri mu tet na ledjima "show no mercy") oshtar je u pm, mosh se brijesh njim bolje nego dzhiletom mak 7 turbo paver chempion.

 

Uhvatis drsku sa dva prsta i ogilis srndaca za cas posla. Ko laserom da seces. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...