Jump to content

Oružje


krezavy

Recommended Posts

protiv hipika i ravnodusnih pacifista koji nemaju zashta da ginu a slobodom smatraju kakav takav mir kreditna ropstva i veruju u utopistichke snove o ravnopravnosti i lebu bez motike! he he shalim se ja ali svi moramo kad tad crci a ratovi su manje vishe neophodni kad se kotimo ko hrchci a medicina napreduje i lechi nas od gripa skoro svaki put!!!! od olova leka nema. rat je higijenski proces koji ide na ruku pacifistima jer ga oni uvek mogu izbeci ali ih najcheshce uveri u to da pacifizam nije doras'o propagandi i buri osecanja kad neko dodje na ochi da ti kolje familiju tad svi skapiraju da nisu pacifisti nego p***e jer nisu hteli jedinstveno da brane svoju zemlju vec chekali da im rat dodje u dvorishte da skapiraju da i u ratu je svaka jedinka bitna ali da je kontrola (koordinacija) neophodna. dok prevazidjemo to da nas budale vode kroz mir od rat do rata trebace josh dosta godina! ali do tad moramo sachuvati neshto jer shta ce mo bez icheg? a oruzhje je samo jedan od alata kojim se ponekad moram sluzhiti da bi se odbranili od shtetnog uticaja nekih masona na trzhishte nashih tajkuna. smrt fashizmu! sloboda narodu! fabrike radnicima! direktore na robiju! :zuba:

 

Slazem se sa covekom ...

 

ono sto nam treba jeste dozvola za nosenje maceta svima

 

I sa ovim se slazem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok je Tadic na vlasti znamo da bar nece biti rata,jer se uvlaci EU u dupe.

Bolje i to nego da ginu mladici zbog necijih ideala.

Vi rodoljubi i patriote zajebite ta vasa predavanja,idite na stormfront.org pa tamo jedite govna.

Ja bih se slozhio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ ne bih se slozila. dok je on na vlasti, moze da dodje do rata, ali gradjanskog. i verujem i da ce neminovno do toga i doci...

 

Ja sam mislio konkretno na rat za kosovo.Gradjanski je vec druga prica,ali posto sam stranacki neutralan ne razbijam glavu o tome.Samo zakljucujem na osnovu onoga sto zakacim na tvu.

A moj utisak je da Tadic nije djubre po defaultu kakvi su dosad bili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hej ovo je tema o oruzhju kao alatu!!!! necemo o zanatu! ustvari mozhe ali direktno o primeni alata!

 

 

batalite prozivke patriotizma jer izgleda ga slabo ko kapira!

ubijena nam je svaka trunka koju smo imali jedinstva i solidarnosti! razhoruzhani smo ponosa! a manipulishu sa ono malo emocija shto nam je ostalo ka otadzhbini i poreklu! mrzim fashiste koji se busaju u grudi mrzhnjom prema drugima! ja volim svoju zemlju i svoj narod! nozh zhica srebrenica nije nesht shto bi normalan chovek izustio, ako takve kapirash patriotama znaj da nisu! ali ni oni shto civilno sluzhe vojsku ni oni nisu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebe mi se za vojsku.Zato cu i sluziti civilnu,ako se i skroz ne ukine dok zavrsim studije.

Ranije se bar znalo zasto se ide u vojsku,zasta se ide danas?Da bi se sviralo kurcu i da bi se posle zavrsetka iste pitao ceo zivot sto si gubio vreme na gluposti.

Spavas u stenari,kupas se 2 puta nedeljno,smrdis kao kineski bataljon i jedes kojekakve splacine.

I onaj ko kaze da se u vojsci 'postaje covek' ima ozbiljnih problema sa mozgom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozhda imam problema sa mozgom ali mogu da nosim dronjke, da se kupam i manje od 2 puta mesechno, smrdim ko dva bataljona i jedem konzerve, ali to nije najveci problem. najveci problem je shto tamo zaboravish na ponos i radish shta ti se kazhe. ukalupe te da bi bio funkcionalan u sluchaju potrebe. prave alatku od tebe da kad zagusti mogu da budu sigurni da cesh uraditi pravu stvar a ne usrati se u gace! najvelichanstvenija stvar u vezi sve te bede je shto se skapirash sa ljudima i dao bi zhivot za njih iako i oni smrde:)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam mislio konkretno na rat za kosovo.Gradjanski je vec druga prica,ali posto sam stranacki neutralan ne razbijam glavu o tome.Samo zakljucujem na osnovu onoga sto zakacim na tvu.

A moj utisak je da Tadic nije djubre po defaultu kakvi su dosad bili.

Amen to that!

 

mozhda imam problema sa mozgom ali mogu da nosim dronjke, da se kupam i manje od 2 puta mesechno, smrdim ko dva bataljona i jedem konzerve, ali to nije najveci problem. najveci problem je shto tamo zaboravish na ponos i radish shta ti se kazhe. ukalupe te da bi bio funkcionalan u sluchaju potrebe. prave alatku od tebe da kad zagusti mogu da budu sigurni da cesh uraditi pravu stvar a ne usrati se u gace! najvelichanstvenija stvar u vezi sve te bede je shto se skapirash sa ljudima i dao bi zhivot za njih iako i oni smrde:)

3x Amen to that!

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozhda imam problema sa mozgom ali mogu da nosim dronjke, da se kupam i manje od 2 puta mesechno, smrdim ko dva bataljona i jedem konzerve, ali to nije najveci problem. najveci problem je shto tamo zaboravish na ponos i radish shta ti se kazhe. ukalupe te da bi bio funkcionalan u sluchaju potrebe. prave alatku od tebe da kad zagusti mogu da budu sigurni da cesh uraditi pravu stvar a ne usrati se u gace! najvelichanstvenija stvar u vezi sve te bede je shto se skapirash sa ljudima i dao bi zhivot za njih iako i oni smrde:)

 

 

Tako je! :pivopije:

 

@ Josif - Mislim da nisi kompetentan da tako pricas o vojsci ako nisi bio u njoj, bar ne sa takvim zakljuchcima... :da: Postenije je reci da ne volis jednostavno i to je to, inace ovo je tema o (patriotskim) gunsima.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...