Jump to content

Oružje


krezavy

Recommended Posts

И на зид да окачи изгледаће добро. Јесте то најбољи мач на свету, ал' ја бих волео ово

003.jpg

Sablja1.png

Може да се купи, али било би боље заслужити је

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji muzej u Srbiji obiluje srednjovekovnim oruzjem ? Ne mislim na ono iz Doba Karadjordja, vec Cara Lazara i pre ?

Najbolje je oruzje duvaljka od flomastera, sa patronom od izzvakanog hleba. Kad to udje u kosu, ne odmrsi ni Bog otac.

:da: ili zvaka. 

 

 

ovo dole je mnogo dobro, karabin skoro uopste ne trza, a tek sacma...mnogo bolje od standardne bokerice. samo 2 puta sam pucao iz nje, mislim da cevi nisu bile ovako spojene, ali nema sansi da saznam koji je model bio u pitanju.

 

kombinovanapuska.jpg 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

@stormtrooper- super izgleda. koliko si platio? na sajtu pise 30€...

 

49 ali u radnji. Prvo sam mislio da nije to to, ali ono, identicni su. Tek sto sam doputovao kuci i nisam jos ni isprobao kako treba. Iskreno, plasim se, jbte tim stvarno nekog mozes d'ubijes :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

49 ali u radnji. Prvo sam mislio da nije to to, ali ono, identicni su. Tek sto sam doputovao kuci i nisam jos ni isprobao kako treba. Iskreno, plasim se, jbte tim stvarno nekog mozes d'ubijes :haha:

 

Чекај бре, где си ово купио? Како си пренео? Зар не треба дозвола за овакво оружје?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...