Jump to content

Oružje


krezavy

Recommended Posts

A sta je sa drevnim oruzjem i nacinima oduzimanja zovota nevoljenoj osobi/osobama? Zar je svet zaboravio na predivne sprave poput kolca, celicne device, spanske cizme, kapanja vode na celo... a umesto toga koriste previse humane metode. Evo ja predlazem da se kao prvi pozitivan pomak ponovo u sudstvo uvede smrtna kazna, a nakon toga da se silovateljima, manijacima, masovnim ubicama dozvoli da izberu nacin kojim drevnim oruzjem zele da im se oduzme zivot :D

 

Ovo bi vratilo u upotrebu staro ii zaboravljeno oruzje, a istovremeno bi se upotrebilo u humane svrhe kao sto je uklanjanje manijaka, silovateja i pedofila sa ulica :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je komšija koji je bio u više ratova naučio da je najpametnije nekome dići kola u zrak i objasnio mi kako! (kaže, tako nema tragova)

 

Pa hajde reci kako molim te...imam neke ispite ove nedelje pa mi mozda zatreba! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz
A sta je sa drevnim oruzjem i nacinima oduzimanja zovota nevoljenoj osobi/osobama? Zar je svet zaboravio na predivne sprave poput kolca, celicne device, spanske cizme, kapanja vode na celo... a umesto toga koriste previse humane metode. Evo ja predlazem da se kao prvi pozitivan pomak ponovo u sudstvo uvede smrtna kazna, a nakon toga da se silovateljima, manijacima, masovnim ubicama dozvoli da izberu nacin kojim drevnim oruzjem zele da im se oduzme zivot :D

 

Ovo bi vratilo u upotrebu staro ii zaboravljeno oruzje, a istovremeno bi se upotrebilo u humane svrhe kao sto je uklanjanje manijaka, silovateja i pedofila sa ulica :D

 

pa da , spojili bi lepo i korisno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

a dobri stari orijentalni konac svileni???

 

ili možda nešto savremenije:

 

Grenade--29369.jpg

Edited by Brainsaladsandar Guuuz

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da , spojili bi lepo i korisno :)

 

 

Pa, objasnio mi je da je ono što viđamo po filmovima, kad neko okrene ključ, da upali kola, a ona eksplodiraju glupost... Da se zapravo bomba zakči ispod automobila, a osigurač zakači sajlom za osovinu prednjih točkova, tako da ga iščupa kad auto krene i onda uz veliki vatromet leti sve u zrak!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, objasnio mi je da je ono što viđamo po filmovima, kad neko okrene ključ, da upali kola, a ona eksplodiraju glupost... Da se zapravo bomba zakči ispod automobila, a osigurač zakači sajlom za osovinu prednjih točkova, tako da ga iščupa kad auto krene i onda uz veliki vatromet leti sve u zrak!

 

Tu se odlicno pokazala mina usmerenog usmerenog dejstva, ili kod nas poznata kao "MRUD"! Znaci siguran pogodak! I sajla je uvek najbolje resenje jer se smanjuju sanse da se nesto nepredvidjeno desi, odnosno da pogines postavljajuci je :D

 

Recimo ja bih preporucio i antitenkovsku cuvenu "6" koja ima antenu koja se lako zamaskira, a aktivira se na pritisak od 1500gr ili na savijanje. Ona dejstvuje tako sto prvo odskoci na visinu od 1 metar i onda ide glavna ekspozija. Najlakse je prepoznati njen "rukopis" po tome sto je vozilo koje je ona dohvatila obicno prevrnuto na krov. Odlica je za velika vozila, a lako se postavlja i maskira :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

tooooooooooooooooooooo

 

u nekoj knjizhici za frp neko pametan je rekao da se samo pederi lozhe na "guns" pravi mushkarci preferiraju dooms-day-devices

 

mrud je keva! Mina Rasprskavajuceg Usmerenog Dejstva deluje smeshno na prvi pogled ali melje meso 50m pred sobom (zbog usmerenog dejstva ima najveci domet od rasprskavajucih... jelte dabome)

kekstra za zamke u rovovima i burbu u urbanoj sredini...

da zlo nechuje pu,pu,pu!

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

tooooooooooooooooooooo

 

u nekoj knjizhici za frp neko pametan je rekao da se samo pederi lozhe na "guns" pravi mushkarci preferiraju dooms-day-devices

 

mrud je keva! Mina Rasprskavajuceg Usmerenog Dejstva deluje smeshno na prvi pogled ali melje meso 50m pred sobom (zbog usmerenog dejstva ima najveci domet od rasprskavajucih... jelte dabome)

kekstra za zamke u rovovima i burbu u urbanoj sredini...

da zlo nechuje pu,pu,pu!

 

:pivopije::pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...