Jump to content

Oružje


krezavy

Recommended Posts

plus shto se sa vecim kalibrom 9mm npr. smanjuje rikoshet. a to je bitno pri upotrebi vatrenog oruzhja u zatvorenom prostoru!

mada ja mislim da nam pagan pricha o pishtolju, ad da je samo napomenuo automatske pushke... bla,bla

Edited by krezavy

Share this post


Link to post
Share on other sites

plus shto se sa vecim kalibrom 9mm npr. smanjuje rikoshet. a to je bitno pri upotrebi vatrenog oruzhja u zatvorenom prostoru!

mada ja mislim da nam pagan pricha o pishtolju, ad da je samo napomenuo automatske pushke... bla,bla

 

Da ja sam pricao o pistolju naravno a automatske puske sam samo napomenuo da bih docarao pouzdanost kalibra!

 

e imam jedan hint! Kada se zrno zasece bonsekom ili necim tako u obliku + otkida pola tela bukvalno! :twisted:

Edited by Dragan Pagan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh da imam i bombu iz drugog svetskog rata, deda mi bio pirotehnicar u vojsci :bigblue:

pravi antikvitet :cool:

 

takodje, imam dno caure (ne znam kojeg mm danas cu pogledati) iz drugog svetskog rata sa sve fasistickim orlom utisnutim u isto! Ispaljena je u ratu u hrvatskoj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni je to mnogo časnije oružje, borba prsa u prsa, pa ko preživi..ekstaza bitke, urlici, zvuci sudaranja čelika i osećaj istog kako prodire kroz meso, sopstveno ili tuđe.. :pivopije:

 

Najcasnije oruzje su pesnice.Onaj ko vadi noz na golorukog je picka,tako da je najbolje resenje problema pesnicama kao pravi covek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najcasnije oruzje su pesnice.Onaj ko vadi noz na golorukog je picka,tako da je najbolje resenje problema pesnicama kao pravi covek

 

naravno kada su za to uslovi odgovarajuci ali nigde ti vise neces naci "ferku"! Uvek je to njih 50 na tebe jednog ili vas par, tako da...

Share this post


Link to post
Share on other sites

u vezi price o casti, 50 na jednog i slicno, preporucujem da se prvo procita knjiga napisana pre jedno 2600 godina na tu temu, a zove se "umece ratovanja" (ako trazite na netu "art of warfare", ili "art of war"). ime autra Sun-Tsu, kinez. pored toga sto je citaju u raznim vojnim skolama, ta knjiga je i sastavni deo literature u nekim skolama za menadzere i uopste "rukovodeci kadar", diplomatiju i slicno. ko je citao "5 krugova" od musashija, da zna da ovo nije ni slicno tome. bolje je. ;-)

 

koga ne mrzi, a voli ovu temu i lozi se na disciplinu, moze da iskopa zanimljicu pricu o tome kako je sun tsu zaveo red medju jedinicom koju su cinile zene (caru kome je sluzio je palo na pamet da organizuje i jednu takvu jedinicu). onako, bas je bio zajeban lik. :)

 

 

ovo mozda bolje da je islo u 'vojsku", ali me je prica o pesnicama, casti i 50:1 podsetila na ovo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

heeeeejjjjjjj!!!!! to neko ozbiljan

 

rekni nam der, uyimash pishtolj ili pushku?

ja takodje gotivim malokalibarsko oruzhje. imo odlichnu mogucnost prigushenja pucnja, malolo je relativno....

chitate li kalibar?

u yadnem broju ove divne revije koja koshta 100din ima zanimljiv chlanak o konverziji tt-a u 0.22LR kalibar

overite to! 15 metaka u okviru!!!!!! ultra jeftina municija+ pristupachnija!!!!!

pitam se koliko li koshta takva intervencija?

 

 

Malokalibarska, oko 400 jevreja, sve sam ispitala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malokalibarska, oko 400 jevreja, sve sam ispitala...

 

ja imam model koji ima sarzer od 5 metaka! Dobra je to stvarcica! Znate li da je zrno ubojito i na kilometar?! A trzaj? Lepo neko gore rece, nema ga! Kao da pucas iz plashljivca!

Share this post


Link to post
Share on other sites

eeeee champloo!!!!!! tanyo, tanyo ccc

mjugen je baja michi ovog filozofa sa teme!!!! shala, jin je smorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 

elem fer fajt nije toliko nerealan ukoliko imash ledja da se izborish za to, jbg...

 

 

shta mislite o shuriken zvazdama i ostalim sechivima kojim se gadja? koliko ste precizni? ili bi ih koristili samo za ometanje i sputavanje protivnika?

 

shuriken kojim gadjate grlo verovatno mashi, pogotovo ako bezhite od ili jurite nekog ko se takodje krece, ali ka preponama bachena ili medj noge mozhe naneti ozbiljne povrede jer s unutrashnje strane butina ima dosta arterijskih i venskih transverzala.. a zvezda u medjunozhju u kretanju je naj nepozheljnija stvar... trenje butine o butinu..... suvishe aljkavo za vas?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

verovanja i obichaji u nashem narodu vezani za kult oruzhja.....

 

chuh da nevalja poklanjati oruzhje. jer kazu sluti na kavgu. uvek prodajem sechiva prijateljima po staroj ceni 1din-chakija il 2 ako nemaju sitno

 

kazhu i da pushku treba ko zhenu chuvati. i prva pushka se obavezno celiva. neretko vojnik pushci daje zhensko ime pa mu lakshe dodje kad je nosi o ramenu ili trlja (krpicom)

 

sinol kao lubrikant u sex shopove!!!!!!!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e imam jedan hint! Kada se zrno zasece bonsekom ili necim tako u obliku + otkida pola tela bukvalno! :twisted:

Prichash o dum-dum mecima?

Odavno su izmishljeni, ali su i zabranjeni...

Krajnje nehumano...

 

Za obichaje: u mom kraju se kaze da ce poklonjeno sechivo preseci prijateljstvo, pa se stoga sechivo nikad ne poklanja, vec prodaje (simbolichno za neki novchic, ne papir)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta vam je, nije ovo tema Anime.. :)

 

 

Kamaitachi - pa na netu, gdje drugo.. Ebay i sl.

ja imam u komsiluku par radnji na taj fazon - koje su postale nenormalno popularne odma` poslije filma Kill Bill :D

 

 

 

inace, dobra sam s vatrenim oruzjem.. jednom cak probavah i tompsona..

 

no najbolja sam u rastavljanju/sastavljanju/sredjivanju istih.. zavezanih ociju mogu sve da uradim u rekordnom roku. :da:

 

omiljena alatka ipak - 7.62 kalibar.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna neko gde imaju sda se kupe replike srednjevekovnog oruzja(Japanskog pogotovo)?I kolike su cene otprilike!

 

Wakizashi :ph34r:

@Krezavy - Jin je faca!I Mugen je faca, al je ovaj veca!

 

kamatachi... ako hocesh baldurs 2 povuci rech!

 

blondie 7.62 shta??????

daj detalje, prljave masne hintove!

kad chujem 7.62 samo mi je jedna stvar na umu M-70....prva ljubav zaborava nema....od mene je cho'eka napravila!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kamatachi... ako hocesh baldurs 2 povuci rech!

 

Vec imam BG II :razz:

i ves sam warrior lvl 13 :da:

 

 

Ajd da ne offtopicujem!Ortaci se nesto raspravljali na temu ove nove zastavine puske!Te valja, te ne valja, te ovo, te ono...Pa mene sad zanima, valja li da puska cemu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej drugari nije me dugo bilo, neko mi sjebao account, ali evo me opet!

 

@ Krezavy: ne koristim ja preterano one poruke (u stvari uopste ne koristim) ali sam video 5 za 7.62 i mogu samo da kazem :pivopije:

 

@ kamaitachi: ne treba biti skeptican pogotovo zato sto zastava izvozi te puske, kao i mile dragic opremu! e nesto poput ove pukse sam gledao demonstracioni klip!

 

Bice i toga samo da izguglam linkove!!!

 

Edited by Dragan Pagan

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo sam skeptichan zbog kalibra....

ali verujem da je o.k. fora 3 round burst....

malo je kalashnjikasta kao i sve zastavine automatske pushke.

 

nisam je video na sajmu naoruzhanja proshlog meseca. mada sam ja polu slep i obichno mi promakne pola stvari i riba dok stavim cvikere koji su vazda razbiveni i u 2 dzhepa....

Edited by krezavy

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...