Jump to content

Oružje


krezavy

Recommended Posts

nisam je video na sajmu naoruzhanja proshlog meseca. mada sam ja polu slep i obichno mi promakne pola stvari i riba dok stavim cvikere koji su vazda razbiveni i u 2 dzhepa....

 

:) :) :)

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kamatachi... ako hocesh baldurs 2 povuci rech!

 

blondie 7.62 shta??????

daj detalje, prljave masne hintove!

kad chujem 7.62 samo mi je jedna stvar na umu M-70....prva ljubav zaborava nema....od mene je cho'eka napravila!

 

 

 

haha.. ma nemamo istu ljubav izgleda :)

 

ja volim sing akshn self louding pistol ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha.. ma nemamo istu ljubav izgleda :)ja volim sing akshn self louding pistol ;)
Tetka?
sinol kao lubrikant u sex shopove!!!!!!!!!
Oh Boze...sinol... Uh!
Vec imam BG II :razz: i ves sam warrior lvl 13 :da: Ajd da ne offtopicujem!Ortaci se nesto raspravljali na temu ove nove zastavine puske!Te valja, te ne valja, te ovo, te ono...Pa mene sad zanima, valja li da puska cemu?
U sustini, puska je dobra, pouzdana, kao i sve AP pravljene po starom kalas sistemu, i naravno, kao i sve puske pravljene u Kragujevcu (ne razumem skepticizam vezan za Zastavino oruzje; nije lepo, ali radi pos'o). Naravno ima neke mane, npr., mene je razocaralo sto se odustalo od poligonalnog busenja cevi, koliko sam video, polimerski prednji rukohvat ne prekriva gasni cilindar, izgleda da tolerancije sanduka nisu bas najbolje. Licno, mislim da bi bilo bolje da se ugradilo jos bar jedna Pikatinijeva sina, ili, jos bolje (mozda) resenje, da se za prednji rukohvat predvidi modularna konstrukcija, cime bi se prosirila namena puske, kao i da se krene sa izradom cele familije ovog oruzja, kao karabin, laki puskomitraljez (koji bi mogao da se hrani iz beta okvira). Kundak je mozda nesto sitniji nego sto bi trebalo, ali je, prema prvim utiscima, prilicno stabilan.
KGBovci nisu normalni. KAkve su sve metode imali ti ljudi. ALi kad je u pitanju oruzije, mislim da je neprocenjiv izum akt tasne - pistolja. Najjachi su :)
Ma, dobar stari bugarski kisobran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 007_girl

Ja sam kao skroz mala trenirala karate, ali sam onda imala tešku povredu desnog kolena i nakon toga sam morala da ili batalim sport, ili da ga menjam, tako da od tada treniram streljaštvo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam kao skroz mala trenirala karate, ali sam onda imala tešku povredu desnog kolena i nakon toga sam morala da ili batalim sport, ili da ga menjam, tako da od tada treniram streljaštvo!

 

PRO A? daj pikanterije vamo, poliranje, pravilno disanje, stavovi i naravno chelik i olovo!!!!!!!! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"Ручни топ"

 

и још једно чудо технике! Е ако неко и даље мисли да бисмо ми боље прошли да је нато ушао у нашу малу државицу ово ће га сигурно разуверити!

 

METAL STORM

Edited by Bad-Blood Unity

Share this post


Link to post
Share on other sites

и још једно чудо технике! Е ако неко и даље мисли да бисмо ми боље прошли да је нато ушао у нашу малу државицу ово ће га сигурно разуверити!

 

METAL STORM

 

 

 

Какве везе има METAL STORM пројекат са уласком NATO-а? Ово је одлична идеја, али још увек само идеја, у фази испитивања. Донекле је примењена на експерименталној аустралијској пушци AICW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Какве везе има METAL STORM пројекат са уласком NATO-а? Ово је одлична идеја, али још увек само идеја, у фази испитивања. Донекле је примењена на експерименталној аустралијској пушци AICW.

Можда си то ти читао негде да је у фази испитивања али ко зна шта све користе! Ако се добро сећаш и графитне бомбе су биле у фази испитивања - НА НАМА!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nesto slicno na tu temu:

 

 

Steyr AMR / IWS 2000

 

steyr_amr.jpg

 

Main targets for AMR are light armoured vehicles, helicopters, installations such as radar cabins, missile launchers, fuel tanks etc.

 

 

Steyr.jpg

 

The Steyr IWS2000 is an anti-material rifle that fires a 15mm tungsten flechette which can pierce 40mm of armour at 1,000 meters.

 

 

 

steyr_amm.jpg

 

Steyr 15.2mm cartridge compared to 7.62mm NATO (.308 Wichester) cartridge

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...