Jump to content

Samael


Buddha

Recommended Posts

'Ljudi' cesto pricaju gluposti i daju ocjene tek tako. To je jedna bizarna situacija - preslusaju prvu polovinu albuma dok igraju pasijans il citaju forume, a drugu polovinu na preskakanje jer zure na pice sa drugarima/ribom. Onda to pomjesaju sa misljenjem nekih njima slicnih, da bih onda ja na kraju dobio preporuku prve klase. Kako da ne :) Pored njih imas i one koji slusaju a nemaju sluha, a imas bezobrazne i hejtere koji seru iz inata(ili furache koji isto tako hvale obicna govna od muzike). Ovo kazem uopsteno.

 

Sto se tice novog albuma Samael-a, preslusao sam ga 2x do sad. Nabudzen je, ima momenata, ali mi nesto tu hvali. Definitivno cu ga obrnuti jos koji put da steknem neku jasniju sliku, ipak je ovo Samael a neko uzbekistansko sranje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha, slazem se ali postoje i ljudi koji imaju dobar sluh pa chak i posle jednog slusanja znaju otprilike na chemu su(to su uglavnom stariji likovi mada kod njih se javlja drugi problem prezasicenja XD) . Mada kod mene vlada politika da svakom albumu bilo kog da je zanra dam minimun dva obrtaja(i to samo ako mi se bash nedopadne album). Zato Samael sam malo sacekao da prodje vremena, da poslusam temeljno neke albume koji su do sada izashli pa da natanane se bacim na slusanje Abova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha, slazem se ali postoje i ljudi koji imaju dobar sluh pa chak i posle jednog slusanja znaju otprilike na chemu su(to su uglavnom stariji likovi mada kod njih se javlja drugi problem prezasicenja XD) .

 

Evo me :da::)

Ja obožavam komentare ovuda "na pola sam prve pesme prvi put, album je vrh" ili "slušam novi Funeral mist 2 dana, ovo je najbolji album godine" :lol:

Gde žurite sa komentarima, ko da vam neko pištolj na glavi drži jbt...

Share this post


Link to post
Share on other sites

1349? Nema sanse, ima da pocjepa konkurenciju na dijelove :)

 

Nego, sto mislite o novom Samael-u? Zvuci mi mnogo bolje kako ga vise slusam, ali opet pojedini momenti ne uspjevaju da mi drze paznju. Mozda mi hvali koncetracije, ne znam. Above je definitivno veliki test za slusaoca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Above bi bio odlican album, da produkcija nije zasrala stvar. Zvuk je nabudzen i potpuno bezlican, cime je bas narusena atmosfera po kojoj je Samael prepoznatljiv. Inace, ima dosta dobrih momenata, ideja, riffova, tehniciranja.. zamisljen je fino, al ne i realizovan kako je trebalo da bude. Prava steta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album je muzički odličan, ali! što reče gospodin iznd, produkcija je loša. Posebno mi se ne sviđa zvuk gitara i vokala. Ali slušaću još, pa će ući lepo u uho sve. Nego, jel nekom liči dosta muzika u nekim rifovima na Dimmu circa Enthrone?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...