Jump to content

Samael


Buddha

Recommended Posts

Naleteh na ovo na jutjubu, izgleda jos jedna nova pesma, ali ne znam okle

 

a vidim da su u poslednje vreme svirali Infra galaxia, The ones that came before, Rain, Baphomets throne, Valkyries new ride... bice dobra lista izgleda :rockdevil:

Edited by Grobodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermo...wsitemID=112738

 

Ima klipi na Rebellion i Slavocracy od sinoc :rockdevil: Dakle "Rebellion" ce se pika, to bre! Jedino sto...nisam imao pojma da live nemaju bubnjeve :/ Mislim, jebes onaj trip, malo sviram klavijature, malo bubnjeve, trenuci kad ide samo "drum machine" bas bednjikavo zazvuce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ljudi sto je slaba bila posecenost koncerta u SKC-u. Kakav bedak, jos kada sam ga cuo Passage neke 1997-98 momentalno sam postao fan i zeleo da ih cujem uzivo. Covece ono pazi sta zelis mozda ti se i ostvari definitivno moze da kaze za ovaj koncert i malu salu SKC-a potpuno mi je upropastila dozivljaj sa svojom losom akustikom i usranom binom pa jos kada se setim kakvi su sve raspad demo "bendovi" svirali u istoj dodje mi da povracam. Sto je jos gore to nije prvi bend kojem su mi upropastili dozivljaj sa malom salom Katatonija, Cynic, Tony Malcapine su takodje uz sve njihove muzicke kvalitete zvucali kao da ih slusam sa naj jeftinijeg kineskog kasetofona. A oped ako ce da sviraju u vecoj sali treba vise i ljudi sto se nebi moglo reci za konc Smaela jer je ta mala sala bila polu prazna. Ipak odbijam da verujem Samael u Beogradu slusa 50 ljudi sto je moja optimisticna procena posecenosti. Ja neznam sta je razlog tome mozda saba reklama mozda nesto drugo u sustini sam potpuno zbunjen, mozda neko od vas zna odgovor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recimo da je 100 ljudi došlo na sam Samael, 100 zbog KoK-a i 1 zbog Noctiferie. Ti eksperimentalni bendovi nikad nisu bili previše popularni kod naše metal publike. Sumnjam da bi i olmajti Opeth napunio veliku salu, kamoli šta drugo. Inače, mislim da malo preteruješ sa kritikama na račun male sale, svirali su u njoj bendovi koji su mnogo bolje zvučali od Samaela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je prevagnuo los tajming, nazalost...

 

da je Samael dosao recimo 2005. ili 2006. (u vreme kada je Charon dolazio npr.) sigurno bi bilo mnogo vise ljudi (pun klub), jer je tad bilo manje svirki.

 

sad ne samo sto se potrefio i isti mesec (maltene ista nedelja) kad i Mejdeni (kolikogod nije ista publika, ipak su oni dogadjaj), nego postoji velika frekvenost koncerata manjih bendova... plus sto postoji dosta najava za buduce koncerte, pa se steka kinta ovo ono.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...