Jump to content

Samael


Buddha

Recommended Posts

da se ja pitam-cista 10ka.above mi najvise vuce na samael,samo drugacije upakovan.produkcija cista,brza svirka,vokal pod efektom,manje modernijih dodataka ali i dalje 100% samael.

pesme 1 2 4 6 10 i odlican mix,koji se toliko razlikuje od originala da se moze uzeti kao zasebna pesma.

 

cekam jos koji dan da stigne u radnju (tj.pare od karte za lordi).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al ste velikodusni sto se tice ocjene. Od mene 8/10, ipak ne mogu da se pomirim sa ovakvom produkcijom. Usput - dark side(8. numera) je obrada 'Black face" sa Worship Him. Original mnogo bolje zvuci, a osim toga, tu je bas fino podvucena paralela izmedju onog starog(dobrog) zvuka Samaela i ovog novog koji meni ne lezi najbolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Samo, stvarno ta produkcija, jebo ih bog... zaboravili izgleda kako se to radi. Ovaj iz mog avatara koji je izašao pre 16 godina zvuči bolje.

 

ne verujem bas da su mogli zaboraviti, mozda su jednostavno hteli da tako zvuci.a zvuci odlicno.

i bolje da ovako zvuci nego da su pokusavali da kopiraju zvuk sa starih albuma,dosta mi je vise prosecnih albuma sa retro zvukom(cast izuzecima).

Edited by Goxy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Above bi bio odlican album, da produkcija nije zasrala stvar. Zvuk je nabudzen i potpuno bezlican, cime je bas narusena atmosfera po kojoj je Samael prepoznatljiv. Inace, ima dosta dobrih momenata, ideja, riffova, tehniciranja.. zamisljen je fino, al ne i realizovan kako je trebalo da bude. Prava steta.

 

Slazem se podosta. Varim album vec danima, jutros sam izdvojio pola jednih vezbi samo da ga preslusam fino na basovitim mi "bubicama", ali pravi se "blokada" na momente k'o da ga prvi put slusam jos uvek... "Bubnjevi" definitivno trebaju da budu stisaniji, Vorph razgovetniji, heh, ne mora SS razgovetno, ali barem Ceremony razgovetno... doduse verovatno je to ovde najvise produkcija ubila.

Od boljih pesama, prve se izdvojile a tako i ostale, "Under One Flag", "Black Hole" i "Polygames". Odmoricu par dana sa Samaelom, pa novi krug, za sada mi je ocena na 7/10.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermo...wsitemID=121459

 

SAMAEL Wine Is Here - June 6, 2009

 

Swiss extreme metallers SAMAEL have issued the following update:

 

"Some of you could feel it coming… today we’re proud to present you the first SAMAEL wine. 'Alliance' is a fine assemblage made from grapes of Gamay, Diolinoir and Sangiovese. It should surprise the connoisseurs by its mixtures of dark and deep aromas. Only a very limited edition of this 2009 vintage is branded SAMAEL, so if wine is 'your cup of tea,' don't lose time. You can order your bottle right now from the SAMAEL online shop, www.samael.info/shop."

 

Potpuno redefinisan pojam mercha :) Već vidim kako u tr00 kvlt UG metal shopovima biram na polici između Samael vina, Tiamat meda i Sirenia kavijara...

Edited by Gojk O)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...