Jump to content

Kuvanje


krezavy

Recommended Posts

Pa sutni ga. Kakav je to decko kad ne da devojci da jede slaninu? Ja moju teram, ali nece.

Kad sam bio na studijama, cetvrtak, dan kad nicega nema u frizideru. Bilo slanine, masti i pola vekne hleba. Sta da radim? Uzmem ti ja to pola vekne presecem horizontalno po duzini, namazem svinjskom mascu, naseckam slanine i stavim unutra.

Kad sam pojeo taj sendvic, samo sam se odmakao od stola, seo na krevet, rasirio ruke i jedno 10-tak minuta nisam mogao da se pomerim. Tek tada sam dosao sebi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, pa hleb i beli luk, to kad se iseche hleb na krishke, svaka se jako jako namaze maslacom pa se stavi beli luk rendani i so, i to se vrati u formu vekne, umota u alufoliju i zapeche, to je super

mada mi se smuchilo.

 

sad cu da przim poslasticharsku kremu (kad se ohladi) u testu za przenje, mnjam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, pa hleb i beli luk, to kad se iseche hleb na krishke, svaka se jako jako namaze maslacom pa se stavi beli luk rendani i so, i to se vrati u formu vekne, umota u alufoliju i zapeche, to je super

mada mi se smuchilo.

 

Moja kombinacija kada kriziram je ražani hleb sas belim lukcom, maslacem i solju. I dobitna je, maslac mnogo više dođe do izražaja sa ražanim 'lebcem, haha. :opusteno:

Edited by Snouvi Džamejkan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast momci - castitam!

 

uspeli ste odlicnu temu da upropastite spamom i chatom. a onda ce moderatori, umesto da pobrisu vase chatove i da vam podele warnove, lepo da je zatvore. do prve prilike...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast momci - castitam!

 

uspeli ste odlicnu temu da upropastite spamom i chatom. a onda ce moderatori, umesto da pobrisu vase chatove i da vam podele warnove, lepo da je zatvore. do prve prilike...

 

Pa šta ćeš, kada više vole nas nego forum!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...