Jump to content

Kuvanje


krezavy

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

navadio sam se na ona smrynuta lisnata testa tipa zhu-zhu i sl....

krnesh ih u rernu i za tren puna chinija zadovoljstva...

ja inache obozhavam testa al da nisu bash prepechena (nemam fube fa to) mada donja korica hleba mora biti hrskava!

 

elem taj zhu-zhu super stvar.

 

chuo sam da su oni divni forneti prepuni nekih zastrahujucih aditiva, dali bi neko bio ljubazan da me slazhe i kazhe da nije tako bio bih veoma zahvalan

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

navadio sam se na ona smrynuta lisnata testa tipa zhu-zhu i sl....

krnesh ih u rernu i za tren puna chinija zadovoljstva...

ja inache obozhavam testa al da nisu bash prepechena (nemam fube fa to) mada donja korica hleba mora biti hrskava!

 

elem taj zhu-zhu super stvar.

 

chuo sam da su oni divni forneti prepuni nekih zastrahujucih aditiva, dali bi neko bio ljubazan da me slazhe i kazhe da nije tako bio bih veoma zahvalan

 

 

Evo ja ću biti divna, ali ću ti ipak reći da su puni koječega i isto tako i ta brza testa koja spominješ...

Ako su ti baš neophodna, preorjentiši se na testenine, ali pre toga pažljivo pročitaj sastav, što više onih aditiva što počinju sa E, pa iza toga neki trocifren broj, to veći otrov!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja znam da... znam da... naruchim pizzu?

 

 

Ne, ozbiljno... Nije da sam jako losha kuvarica (ne znam mnogo toga da skuvam, ali, dobro spremim to shto znam :cool: ), ali ja i kuvanje nikako ne idemo zajedno. Jednostavno, ne volim da kuvam.

Edited by Boginja od srebra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

ja znam da napravim picu, a to je bolje od bilo koje naručene - i neviđeno jače - energetski.

 

nisam baš lud za testom, ali jela sa testom pravim, samo što uvek povećam mesnu kvotu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav je bio?

 

Ja baš dugo nisam ništa kuvao, radi se po ceo dan, a za vikend me mrzi...

 

 

to je jedno od jela koje je jako tesko zeznuti, tako da moram reci da je bio strava (oh, usta moja hvalite me).

ja sam kao na dijeti, tako da vise necu ni ja da kuvam. iskusenje da sve pozderem je jednostavno preveliko. :D

 

tema, takodje, moze da se zatvori&obrise dok sam ja na dijeti :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba mi predlog shta spremiti od kilo mesa (od gicana) a da nije a- gulash b-shnicle c-odvratno

zapao sam u malu autorsku krizu pa ako biste bili ljubazni

 

А који део гицана?!

усолиш то кило и ставиш у ватросталну посуду (стаклену или сл. ако имаш) и туриш у рерну да се пече!

 

Ако немаш ватростално стави у неку посуду и обавезно преклопи алу-фолијом!

 

добри буду и кромпири када се исеку на крупно па се поређају око тога!

Edited by Краљ Хаоса

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...