Jump to content

Tenis


marcoman

Recommended Posts

 

/>KARANJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

POCEPAO JE ERCEGOVCA KO NEPISMEN POLITIKU

 

Какви лудаци, овога нема нигде. :haha::haha:

 

Спаладијум арена:

1f8rgo.gif

 

2h7lz5j.gif

Edited by Куруз брате
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

ma dobro,ali podseca me na one lose americke tinejdzerske filmove kada sin sportista je na terenu a roditelji pricaju svima na tribinama That's my son!pa dovikuju i.t.d.Hvala bogu pa vise ne radi to njegov cale,secam se kada ga je bas nervirao.Sve u svemu sutra ce biti neizvesno,naravno Mr N. je favorit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma dobro,ali podseca me na one lose americke tinejdzerske filmove kada sin sportista je na terenu a roditelji pricaju svima na tribinama That's my son!pa dovikuju i.t.d.Hvala bogu pa vise ne radi to njegov cale,secam se kada ga je bas nervirao.Sve u svemu sutra ce biti neizvesno,naravno Mr N. je favorit.

 

pa pazi,koliko su oni za njega ucinili,mislim na karijeru naravno,imaju svako pravo da vicu That`s my son.U svakom slucaju,jeste bezveze cela ta prica sa majicamaicon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

postuj bar to sto hrvatima nabija komplekse.

 

Ma postujem ja sve njegove uspehe,nas je,bio bi lud da ne postujem to.Ali me licno on nervira,strasno.A jos me vise nervirala cinjenica da jedan sugavi teniser vlada sportskim nebom ove zemlje.Na svu srecu,sve se polako vraca na svoje mesto.

 

@imrahil

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...