Jump to content

Tenis


marcoman

Recommended Posts

Steta za prosli mec.. jbt taman je poveo sa 2:1, UBIO ga je u 3. setu i onda je poceo da kenjka po obicaju i ode sve u kurac... jbt mogao je da stigne Nadala... :( do kurca...   i sad ce onaj derpe Murray da ga stigne..

 

Za karnisera, Kuruza, Lemija i kompaniju: OK kontam ja da ne volite tenis, ali ne morate bas da bacate hejt na temi...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam svima rekao da ce Congu federer pocistiti lagano sa 3-0, tako je i bilo...lagano...i Djokovic je trebao da ga pocisti sa 3-0, ali posto on ne zna da zavrsi prvi set(uoprkos stalnoj prednosti) onda se mec produzi, a svi znamo da Djokovic nema snage za 5 setova i eto...

Bice fino finale...Marej me strasno nervira, da je to neverovatno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ove godine su Marej i Federer najbolji, najverovatnije...videcemo kako ce igrati Del Potro...ovaj nas moze da uzme turnire gde se igra na dva seta, a na GS, ako ne popravi servis i kondiciju, nema sanse da osvoji...niti da pobedi Federera i Mareja...realno.

Nije mi samo jasno kako mu je servis pre dve godine bio vrlo jako oruzje, a prosle i ove godine, servis jako los..i tako me nervira sto ne zna nikad da zavrsi set, kad vodi, nego onda napravi gluposti, servis greske, i neke jos druge pacerkse greske, pa oduzi mec bespotrebno...i bas sam na poslu govorio svom radniku, to ce ga kostati kad dodje u zavrsne borbe, uvek tako bude...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni je medju omiljenim igracima, igra muski, napadacki, ne kurci se nesto, napada...

Kako je igrao hrabro protiv Federera finale US opena, bolji mec dugo nisam gledao...onaj Djokovic moze da nesto nauci od njega, kako se igra napadacki i hrabro kad je gusto, a ne pickasto da samo prebacujes kad su najbitniji poeni.

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

 

 

Погледајте Ђоковића сениора..прави муљатор.

 

Вишковић пљунути Вуја КБО! :haha:

 

Мајку му, да сам иѕ БГ, ишао бих на те мечеве и урлао са трибина против шабана Нолета и његовог тате. Болело би ме дупе да добијем батине од полиције или публике.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

нисам мислио да је као личност мизеран, већ да му је игра таква. искрено, имам много већих проблема тренутно од тога да се цимам око Ђоковићеве игре. само сам дао коментар. а и више бих се потресао да је Барса синоћ изгубила.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si debil. Nervira me kad preda, igra loše, kuka, ali reći da je mizeran je čist idiotizam.

 

Dečko ima 23 godine i vodi divan život, a ti u helankama izlaziš iz kante za đubre.

 

:haha:

 

Od kada si ti postao toliko osetljiv na Noleta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja sam Donedavno igrao Tenis

9vise uvezbavao udarce)

pa kad sam odigrao par puta

Ja sam se Razocarao:

Protivnik mi vraca svaku lopticu.

Ja sam ocekivao da ce mu ostati rupa u reketu

od udarca.

Ali nije.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikol vajdisova je pre par dana objavila da je zvanicno zavrsila tenisku karijeru.

Eee, crnjak, dobra mala. :D

 

 

Nego, Ana Ivanović se povampirila, dobi i Petrovu, igra polufinale sutra. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...