Jump to content

Tenis


marcoman

Recommended Posts

ma riba mu je paravan

 

 

 

salim se, ali pisalo je stvarno danas u 24 sata da je gej

mislim, takav je bio naslov, naravno da me boleo kurac da citam tekst i naravno da mi puca prsluk da li je baja stvarno gej ili nije, verovatno nije nego novinari jedu govna

:D:mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како да не буде дерпе, тол'ке године провео у затвору. :) :)

 

 

salim se, ali pisalo je stvarno danas u 24 sata da je gej

 

Какво ти ђубре читаш, цццц! Ето ти доказа да си ганци, кад су почели да деле та говна, само сам циганчиће и понеког пензоса видео да га носе... И пар девојака, прикованих у деведесете, које вероватно мисле да изгледају паметније ако фурају неку штампу са собом.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Какво ти ђубре читаш, цццц! Ето ти доказа да си ганци, кад су почели да деле та говна, само сам циганчиће и понеког пензоса видео да га носе... И пар девојака, прикованих у деведесете, које вероватно мисле да изгледају паметније ако фурају неку штампу са собом.

ocigledno ne studiras i nisi u blizini obrazovnih ustanova onda

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ja lepo rekoh da ne citam, ali ajde. btw, sta ti citas? od novina mislim.

 

Политику викендом, радним данима Вечерње или Данас.

 

 

ocigledno ne studiras i nisi u blizini obrazovnih ustanova onda

 

Не.

 

Не капирам, ако је до кеша, онда могу да читају штампу на Нету. Ако је до прекраћивања времена на предавањима, онда је боље да решавају судоку или укрштенице. Никад нисам разумео како неко може да чита смеће од штампе.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

ocigledno ne studiras i nisi u blizini obrazovnih ustanova onda

:da:

 

Ја сам у првом семестру ишао у поподневну смену, па кад зађем по А5 и кренем да купим новине... СтуденЦки живот, нема се за новине. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Политику викендом, радним данима Вечерње или Данас.

 

 

 

 

Не.

 

Не капирам, ако је до кеша, онда могу да читају штампу на Нету. Ако је до прекраћивања времена на предавањима, онда је боље да решавају судоку или укрштенице. Никад нисам разумео како неко може да чита смеће од штампе.

 

jel si ti editovao podnaslov ove teme?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хтедох те и раније питати, али ево прилике сада. 'Леба ти, је ли теби ЈЈ неки род, комбинација из детињства, комшиница, шта ја знам? Све ово време ми није јасан тај, готово идолопоклонички, став према Јелени.

 

Озбиљно питам...

 

Иначе, виде ли неправде, Јелени скинули бодове из Чарлстона и пала не пето место?

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Za razliku od Sarapove koja je osvojila turnir prosle nedelje i tako se izborila za novi napredak na listi, Kuznjecova nije uopste ni igrala vec je samo napredovala zahvaljujuci cinjenici da je ovo prestupna godina pa posle 29 februara poeni sa proslogodisnjih turnira otpadaju nedelju dana ranije u odnosu na obracunavanje ovogodisnjih rezultata. Ove nedelje Jelena igra Carlston gde je trijumfovala prosle godine i sa polufinalom ce opet preteci Kuznjecovu koja nece ucestvovati. Zreb joj je povoljan jer su Serena Vilijams i Sarapova u drugoj polovini, a posao ce joj biti dodatno olaksan cinjenicom da osim Kuznjecove ne ucestvuju ni Enan, Ana ni Venus Vilijams i bas su dobre sanse da JJ bude prva teniserka posle vise od deset godina koja ce tamo odbraniti titulu.

(WTATP Lista, 14. april 2008 12:41)"

 

Komentar sa B92 sajta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хтедох те и раније питати, али ево прилике сада. 'Леба ти, је ли теби ЈЈ неки род, комбинација из детињства, комшиница, шта ја знам? Све ово време ми није јасан тај, готово идолопоклонички, став према Јелени.

 

Озбиљно питам...

 

Иначе, виде ли неправде, Јелени скинули бодове из Чарлстона и пала не пето место?

 

Isli smo zajedno na neke kampove kad smo bili klinci.

 

Ma da, skinuli ali sad ce ona to da nadoknadi. Jos ako Serena kiksne pre finala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isli smo zajedno na neke kampove kad smo bili klinci.

 

Нисам знао да си играо тенис, иначе бих претпоставио. Било је и логично, ти си један од ретких овде који је стално писао о тенису док је била јединствена спортска тема.

 

@Бал

Хвала.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nije ga bas rasturio ali cestitke na zasluzenoj i ocekivanoj pobedi. najbolji na sljaci svih vremena definitivno.

ali nije ovo toliko vazno, ni rim, ni hamburg, vazan je (federeru) samo rolan garos!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...